Preskočiť na hlavný obsah

Adventné kalendáre 2022 druhá časť

 Ahojte!

Ako som vám už v minulom článku spominala,tak som si pre vás pripravila dva články na advetné kalendáre. Dneska by som vám rada ukázala ďalšie adventné kalendáre,ktoré ma tento rok zaujali.

Začnem s kalendárom,ktorý doma mám a tým je Benefit Cosmetics Sincerely Yours,Beauty Holiday.

Ja mám značku Benefit veľmi rada a tak ich adventný kalendár určite využijem. Jediné čo je mi ľúto je,že má len dvanásť okienok. Kľudne by som od tejto značky zvládla aj dvadsaťštyri okienok. Samotný kalendár obsahuje samozrejme produkty na obočie,riasenky,podkladové bázy ale aj ich ikonický Hoola bronzer. Trošku ma ešte mrzí,že adventný kalendár je totožný s tým čo bol minulý rok. Ja som mala adventný kalendár od Benefitu práve aj minulý rok a preto by som ocenila keby tento rok obsahoval nejaké iné produkty,keďže Benefit má vo svojom portfóliu samé kvalitné produkty. Tento kaledár si môžete kúpiť na stránkach Sephora.

V Sephore ešte chvíľu ostaneme,keďže na ich stránkach si môžete kúpiť adventné kalendáre práve od Sephory


Majú tam Sephora Favorites adventný kalendár,ktorý obsahuje obľubené produkty,ktoré sa predávajú v Sephore. Potom tam nájdeme aj kalendáre s produktami zo Sephora Collection. Ja v Sephore veľmi rada nakupujem a priznám sa,že ich advetné kalendáre ma tento rok veľmi zaujali. 

Yves Rocher adventný kalendár som vám ukazovala už v minulom článku ale tentokrát by som vám rada ukazala Novoročný adventný kalendár,ktorý si môžete otvárať po Vianociach :-)


Tento rok tuším po prvykrát uviedla na trh adventný kalendár aj značka Havlíkova Apotéka. Obsahuje dvadsaťpäť produktov a verím,že si nájde veľké množstvo záujemcov,pretože tento advetný kalendár je krásny. Obsahuje samé skvelé produkty a úprimne dosť nad ním uvažujem :-)


Minulý rok som mala doma adventný kalendár od značky Rituals,ktorý som totálne milovala a užívala som si každý jeden deň. Každopádne mám doma ešte nejaké ich produkty,ktoré som nestihla ešte spotrebovať a tak si tento rok tento adventný kalendár nekúpim. Každopádne opäť vyzerá skvelo.


Ak máte radi značku Invisibobble,tak tento rok majú aj skvelý adventný kalendár. Mne sa jeho obsah veľmi páči,keďže ich produkty používam v podstate každý deň.


Za zmienku určite stoja aj advetné kalendáre od značky Douglas. Majú rôzne prevedenia za rôzne ceny. Ak máte radi produkty práve od Douglas,tak si určite vyberiete ten spravný adventný kalendár pre seba zo štyroch,ktoré majú v ponuke. Na svoje si prídu tentokrát aj muži.


Akože,ak by som mala doma vaňu (ktorú verím,že raz budem mať),tak si určite celý rok budem šetriť na adventný kalendár od značky Lush. Bohužiaľ na moje príležitostné výlety a užívanie si v tú dobu vaňu sa mi tento kalendár neoplatí. Inak by som ho mala doma už dávno :-)

Aby som vám neukazovala len tie kozmetické kalendáre,tak nakoniec článku som si vybrala ešte dva nekozmetické kalendáre,ktoré ma zaujali. Prvým je Yankee Candle adventný kalendár. Ak radi pálite sviečky a chcete si čakanie na Vianoce spríjemniť peknými vôňami,tak tento adventný kalendár je pre vás to pravé.

Čo by to bolo čakanie na Vianoce,keby sme si neotvárali aj nejaký adventný kalendár s pochutinami. Jedným takým pre mňa veľmi zaujímavým jedlým kalendárom je od Mixit. Ak máte radi zdravé pochúťky,tak tento adventný kalendár je proste dokonalý.


A týmto ukončujem výber adventných kalendárov na rok 2022. Určite si pozrite aj prvú časť,ktorú som uverejnila na svojom blogu minule.


Komentáre

Zverejnenie komentára

Ďakujem za komentár :-)

Obľúbené príspevky z tohto blogu

Lacná ale účinná dekoratívna kozmetika

Ahojte! Dnes si môžete v mojom článku prečítať o troch produktoch z dekoratívnej kozmetiky, ktoré som v poslednej dobe testovala.

Trio od Uriage

Ahojte! Dneska tu mám pre vás článok o troch produktoch značky Uriage,ktorú určite dobre poznáte. Táto značka sa vyznačuje tým, že ich produkty obsahujú termálnu vodu Uriage.

Blond vlasy bez žltých tónov - Top 3 silver šampóny

Ahojte! Už ste si určite všimli, že som si opäť vlasy prefarbila na blond. Ja mám rada takéto zmeny a vôbec sa im nebránim. Pravidelne si farbím vlasy na čierno a potom na blond už pár rokov. Koncom minulého roka som dostala chuť byť opäť blondínkou a momentálne sa už pomaly približujem ku farbe, akú chcem. So sťahovaním tmavej farby príde niekedy aj ten nechcený žltý efekt a tak mám doma vždy fialový šampón. Dneska vám predstavím top tri šampóny,ktoré sa zbavia žltých tónov.