Preskočiť na hlavný obsah

Huda Beauty Nude Obsessions- Nude Light

Ahojte!


Dneska by som vám rada ukázala paletku, ktorú som si veľmi obľúbila a používam ju asi nejaké dva roky. Paletka,o ktorej Vám dnes napíšem je  Huda Beauty - Nude Obssesions verzia Nude Light.


Nude Obssesions má tri verzie a ja som si vybrala tú najsvetlejšiu, pretože sa ku mne najviac hodí. Je to vážne svetlá paletka, ktorá najlepšie vynikne práve na svetlých typoch ako som ja. Pre tmavšiu pleť nemusí byť ideálna.

Čo sa týka skladby odtieňov, tak mne naprosto vyhovuje. Líčim sa s ňou skoro stále do práce, kde chcem vyzerať prirodzene a jemne. Na večerné líčenie by som použila asi ešte na zvýraznenie aj inú paletku(nejakú výraznejšiu). Každopádne balenie obsahuje 9 krásny svetlých odtieňov. Nájdeme tu 5 matných odtieňov a 4 metalické. Práve tie metalické sú dokonalé. Je tu zbierka krásnych studených ale aj teplých tieňov, s ktorými sa dá vykúzliť pekné líčenie.


To, že balenie paletky je samo o sobe krásne je snáď vidieť aj na fotke ;-) Mňa táto paletka proste neskutočne očarila a som s ňou spokojná.


Čo sa týka kvality, tak je skvelá. Matné tiene sa dajú pekne vrstviť a tak si môžete trošku pridať na intenzite. Každopádne nečakajte nič výrazné, táto paletka nie je vytvorená na nejaké šialené a výrazné líčenia. Metalické/trblietavé odtiene sa mi najlepšie nanášajú prstom (dajú sa ale pekne naniesť aj pomocou štetca). Aj keď ich nanášam prstom, tak sa na povrchu nerobí žiadna škrupina ako to pri niektorých tieňoch býva. Trblietavé odtiene sú krásne maslové a ľahko sa s nimi pracuje. Tie matné sú trošku suchšie a opadávajú ale nie je to nič hrozné. Výdrž tieňov je skvelá - v pohode so mnou dajú aj 14 hodín v práci. Nezlievajú sa a držia na svojom mieste proste po celý deň.


Balenie obsahuje praktické zrkadielko, ktoré sa bude hodiť určite aj pri cestovaní. Táto paletka je docela malá a tak si ju môžete so sebou zobrať kamkoľvek.

Paletka je dostupná na stránkach Notino a tak ak hľadáte skvelú paletku na denné líčenie, tak by vám určite nemala uniknúť táto.
Ako sa vám páči táto paletka? Ktorá z tých troch verzií vás zaujala najviac?

S pozdravom Zuzka

Komentáre

Zverejnenie komentára

Ďakujem za komentár :-)

Obľúbené príspevky z tohto blogu

Lacná ale účinná dekoratívna kozmetika

Ahojte! Dnes si môžete v mojom článku prečítať o troch produktoch z dekoratívnej kozmetiky, ktoré som v poslednej dobe testovala.

Trio od Uriage

Ahojte! Dneska tu mám pre vás článok o troch produktoch značky Uriage,ktorú určite dobre poznáte. Táto značka sa vyznačuje tým, že ich produkty obsahujú termálnu vodu Uriage.

Blond vlasy bez žltých tónov - Top 3 silver šampóny

Ahojte! Už ste si určite všimli, že som si opäť vlasy prefarbila na blond. Ja mám rada takéto zmeny a vôbec sa im nebránim. Pravidelne si farbím vlasy na čierno a potom na blond už pár rokov. Koncom minulého roka som dostala chuť byť opäť blondínkou a momentálne sa už pomaly približujem ku farbe, akú chcem. So sťahovaním tmavej farby príde niekedy aj ten nechcený žltý efekt a tak mám doma vždy fialový šampón. Dneska vám predstavím top tri šampóny,ktoré sa zbavia žltých tónov.