Preskočiť na hlavný obsah

Masky pod oči od značky Garnier

Ahojte!

Dnes tu mám pre vás recenziu na masky,ktoré mám rada už nejaký ten rok. Tentokrát vám ukážem masky pod oči, ktoré sú od značky Garnier. Určite ste ich už zaregistrovali. Ja mám v pláne vyskúšať ešte aj ďalšie verzie ale povedala som si,že najprv vám ukážem tieto,ktoré už mám poriadne odskúšané. Garnier Skin Naturals Moisture+ Fresh Look
Povzbudzujúca očná maskaV obale nájdeme jeden pár masiek pod oči. Sú to klasické masky, ktoré môžeme poznať aj od iných značiek. Veľkosť textílie je skvelá, pekne sadne pod celé oči. Táto maska obsahuje šťavu z pomaranča a kyselinu hyaluronovú.

Masku vyberieme z obalu a textil dáme pod oči. Necháme pôsobiť cca 15 minút. Pre lepší efekt odporúčam dať masku na chvíľu do chladničky.

Maska mi upokojila očné okolie, ktoré bolo aj viditeľne hydratovanejšie. Už po prvom použití som mala menšie vačky. Efekt vydržal celkom dlho. Maska mi nedráždila oči.
Má pomáhať aj s tmavými kruhmi pod očami - to neviem posúdiť, lebo ich našťastie nemám.

Garnier Skin Naturals Moisture+ Smoothness 
Vyhladzujúca očná maskaTáto maska ma svojím výzorom bavila trošku viac ako tá prvá. Ak ste ju už doma mali alebo ak sa pozriete na obal, tak musíte vidieť, že to nie je klasická maska pod oči. V tejto maske sa môžete zahrať na Zorra alebo na zlodeja ;-) Maska obsahuje kokosovú vodu a kyselinu hyaluronovú.

Návod na použitie je taký istý ako aj pri tej predošlej maske. Aj túto dávam na chvíľku do chladničky.

Maska je veľmi príjemná. Všetko čo sľubuje aj splní čo som veľmi rada. Očné okolie som mala hydratované, vačky a kruhy pod očami boli menšie. Jemné vrásky boli tiež menej viditeľné.

Cena masiek je prijateľná a účinok masiek je skvelý. Ako som už spomínala,tak ja ich mám veľmi rada a určite ich budem používať aj naďalej. Masky od Garnier mám všeobecne rada a určite vám odporúčam sa na nich pozrieť. Za fajn ceny nájdete mnoho masiek na stránkach Notino, kde ich nakupujem aj ja. 

A čo vy? Skúšali ste tieto masky? Aké z nich máte pocity?

Komentáre

  1. Kdysi jsem je měla a byli fajn.

    OdpovedaťOdstrániť
  2. Ty musejí být ultra příjemné! Mám doma jedny gelové od Balei a dnes se chystám je vyzkoušet. :)

    OdpovedaťOdstrániť

Zverejnenie komentára

Ďakujem za komentár :-)

Obľúbené príspevky z tohto blogu

Moja prvá GIVEAWAY

Ahojky Ako sa máte? :-) Ja celkom v pohode. Konečne je piatok a môžem si užívať voľno :-) Po 5tich nočných to vážne potrebujem :-) Minule som Vám sľúbila, že si môžte zasúťažiť na mojom blogu :-) Pôvodne som chcela aby to bol tajný balíček ale žiaľ nenašla som žiadnú peknú krabičku takže tento balíček uvidíte, že čo bude obsahovať ale čoskoro vymyslím na FB alebo instagrame nejakú súťaž, kde bude výhra prekvapenie :-) A o čo môžte súťažiť? 1. Balea peeling jablko so škoricou 2. Aussie Miracle Recharge Colour (balzám na farbené vlasy) 3. Arad krém na ruky  Recenzia 4. Balea malinový balzám na pery

Fenty Beauty By Rihanna - Lesk na pery

Neviem ako to máte vy, ale ja uprednostňujem určite rúž pred leskom na pery. Na leskoch mi vadí, že dosť lepia a stále sa mi na ústa prilepili aj vlasy. Každopádne som si minule jeden lesk na pery zakúpila a práve o ňom by som vám dnes rada napísala.

Darčeky pod stromček na poslednú chvíľu

Ahojte! Už o pár dní tu máme Vianoce a ja som si pre Vás pripravila článok, kde Vám ukážem pár pekných darčekov pre vašich blízkych ❤️