Preskočiť na hlavný obsah

Suché šampóny

 Ahojte.

V lete nám začínajú dovolenky a človek sa snaží byť čo najviac na slniečku a vonku. Niekedy sa môže stať,že si človek popritom nestíha ani poriadne umyť vlasy a s tým nám dokážu pomôcť suché šampóny. Ja osobne ich používam,keď vlasy ešte nie sú na tom úplne zle ale už nevyzerajú,tak ako by som chcela. Vďaka suchým šampónom im dokážem vrátiť objem a aj vzhľad čerstvo umytych vlasov. V dnešnom článku vám ukážem tri značky suchých šampónov, ktoré som si obľúbila. 

Takou pre mňa až ikonickou značkou je určite značka Batiste

Práve od tejto značky som mala svoj prvý suchý šampón,ktorý som mala so sebou na dovolenke. Batiste vyrába rôzne druhy a vône. Ja osobne som mala už viacero druhov a s každým z nich som bola veľmi spokojná. Nikdy som nemala problém so žiadnym. Ani jeden z nich mi nezanechával biele fľaky na mojich či už čiernych,blond alebo terajších červených vlasoch. Každý z nich mi vlasy oživil,dodal im lesk,objem a príjemnú vôňu. Ak chcete mať istotu,tak určite siahnite po nejakom suchom šampóne od značky Batiste. Ja mám momentálne doma malé balenie,ktoré je vhodné na cesty ale vyrábajú samozrejme aj veľké balenia,ktoré vám vydržia dlho.

Ďalším suchým šampónom je nedávna novinka od značky Garnier

Tento suchý šampón nájdeme v troch prevedeniach a všetky tri majú skvelé letné,osviežujúce vône. Balenie je menšie vhodné na cesty ale napriek tomu vydrží cca 25 použití. Vlasy vyzerajú sviežo a krásne letne voňajú. Zbytočne vlasy nezaťažuje a efekt umytých vlasov vydrží celý deň. 

Posledným suchým šampónom, ktorý vám chcem dnes ukázať je od značky Colab.

Priznám sa,že tu sa ukázalo pravidlo,že človek kúpi niečo pre obal. Keď som hľadala na internete aký suchý šampón by som ešte vyskúšala, tak ma zaujal práve tento svojim dizajnom. Veď posúďte samé,či nie je dokonalý. Colab suchý šampón Mermaid má okrem rozkošného dizajnu aj účinky,ktoré sľubuje. Má príjemnú vôňu, na vlasoch nezanecháva biele stopy,zbavuje prebytočnej mastnoty a vlasom dodáva objem. Veľmi milo ma prekvapil a som nakoniec veľmi rada,že som si ho kúpila. Určite sa mrknem aj na ďalšie ich verzie. 

Ja osobne mám ako môžete vidieť vlasy dlhé a červené a so žiadnym s vyššie spomínaných suchých šampónov som nemala problém. Všetky plnili svoju funkciu na 100%. Vlasy som mala vždy po ich použití ako čerstvo umyté. 

Určite vám odporúčam mrknúť na ďalšie ich verzie na stránkach Notino,kde ich majú za dobré ceny.

S pozdravom Zuzka 

Komentáre

  1. You are so stunning! I have used that Batiste dry shampoo before and it works really well!
    the creation of beauty is art.

    OdpovedaťOdstrániť
  2. Ahoj, právě jsem koukala na suchý šampon v Action, ale nakonec jsem si jej nevzala, mám celkem zásobu. :)) Krásný víkend přeji.
    Blog MonalisaBeautyEriAnna

    OdpovedaťOdstrániť

Zverejnenie komentára

Ďakujem za komentár :-)

Obľúbené príspevky z tohto blogu

Lacná ale účinná dekoratívna kozmetika

Ahojte! Dnes si môžete v mojom článku prečítať o troch produktoch z dekoratívnej kozmetiky, ktoré som v poslednej dobe testovala.

Trio od Uriage

Ahojte! Dneska tu mám pre vás článok o troch produktoch značky Uriage,ktorú určite dobre poznáte. Táto značka sa vyznačuje tým, že ich produkty obsahujú termálnu vodu Uriage.

Blond vlasy bez žltých tónov - Top 3 silver šampóny

Ahojte! Už ste si určite všimli, že som si opäť vlasy prefarbila na blond. Ja mám rada takéto zmeny a vôbec sa im nebránim. Pravidelne si farbím vlasy na čierno a potom na blond už pár rokov. Koncom minulého roka som dostala chuť byť opäť blondínkou a momentálne sa už pomaly približujem ku farbe, akú chcem. So sťahovaním tmavej farby príde niekedy aj ten nechcený žltý efekt a tak mám doma vždy fialový šampón. Dneska vám predstavím top tri šampóny,ktoré sa zbavia žltých tónov.