Preskočiť na hlavný obsah

Yankee Candle

O sviečkách od Yankee Candle ste si už u mňa mohli neraz prečítať. Patria k jedným z najobľúbenejších značiek na svete a ja sa ani nedivím.

Značka Yankee Candle bola založená v Massachussetts v roku 1969. Každá vôňa je jedinečná a určite si každý z nás vyberie tú naj. Ja mám od Yankee Candle viacero vôní,ktoré si kupujem dookola,pretože sú pre mňa dokonalé. Výhodou Yankee Candle je aj to,že stále pridávajú na trh nové a nové vône. Vône pokrývajú rôzne kategórie od exotického ovocia a kvetov,cez atmosféru každodenných situácií až po špecifické sviatočné vône. Sviečky Yankee Candle voňajú po celú dobu horenia a to až kým sviečku nevypálite. Určite sa nemôže stať,žeby nejaká sviečka prestala časom voniať. Pri nejakých lacnejších sviečkach sa môže stať, že sviečka prestane voniať ešte skôr ako dohorí samotný vosk. Aj keď sú sviečky Yankee Candle drahšie,tak stoja určite svojou kvalitou za tie peniaze.

Okrem sviečok ponúka značka Yankee Candle aj vosky,votívne sviečky,vône do auta a rôzne doplnky ku sviečkam. Ak chcem vyskúšať nejakú novú vôňu,tak si väčšinou kupujem vosky alebo votívne sviečky podľa ktorých sa rozhodnem či mi tá vôňa bude sedieť. Potom si už kupujem sviečku v skle. Sviečky majú v troch veľkostiach a ja si väčšinou kupujem tú najväčšiu. Za mňa to je najlepšia vôľba v pomere ceny vs doby horenia. 
Najmenšia veľkosť sviečky má 104g a doba horenia je 20-30 hodín.
Stredná veľkosť sviečky má 411g a doba horenia je 65-75 hodín.
Veľká veľkosť sviečky má 623g a doba horenia je 110-115 hodín.
Votívna sviečka má 49g a doba horenia je do 15 hodín.
Vosk má 22g a doba horenia je do 8 hodín.
Čo sa týka samotných vôní,tak som vyskúšala už rôzne a najradšej mám ovocné vône, sladké vône, špeciálne vône a sviatočné vône. Každý rok sa teším na vianočné vône,ktoré v decembri pálim po celý mesiac. Každopádne pri každom období majú nejaké špeciálne vône a teraz majú v ponuke nové jesenné vône,ktoré vás určite očaria.

Ak hľadáte kvalitné sviečky,tak by ste značku Yankee Candle určite nemali ignorovať. Tieto sviečky sú aj skvelým darčekom pre vašich blízkych. Yankee Candle ponúka aj rôzne sady a má v ponuke aj adventný kalendár. 
Ak vás značka Yankee Candle zaujala, tak by ste sa mali pozrieť na stránky Notino,kde túto značku tiež nájdete. Okrem tejto značky,tam nájdete aj ďalšie značky sviečok,ktoré určite stoja za zmienku. Ja mám ešte veľmi rada značku Woodwick alebo Souletto.

Komentáre

 1. Ooh, these sound wonderful! I've had a few Yankee Candles in the past and they were really good. I just love candles!
  the creation of beauty is art.

  OdpovedaťOdstrániť
 2. Yankee svíčky miluji! Budu si muset udělat pořádnou zásobu na Vánoce, v tomhle období pálím o sto šest! :D :)

  OdpovedaťOdstrániť
 3. Musím si dokoupit nějaké vánoční vůně. :)
  Vítejte u Mišky

  OdpovedaťOdstrániť

Zverejnenie komentára

Ďakujem za komentár :-)

Obľúbené príspevky z tohto blogu

Moja prvá GIVEAWAY

Ahojky Ako sa máte? :-) Ja celkom v pohode. Konečne je piatok a môžem si užívať voľno :-) Po 5tich nočných to vážne potrebujem :-) Minule som Vám sľúbila, že si môžte zasúťažiť na mojom blogu :-) Pôvodne som chcela aby to bol tajný balíček ale žiaľ nenašla som žiadnú peknú krabičku takže tento balíček uvidíte, že čo bude obsahovať ale čoskoro vymyslím na FB alebo instagrame nejakú súťaž, kde bude výhra prekvapenie :-) A o čo môžte súťažiť? 1. Balea peeling jablko so škoricou 2. Aussie Miracle Recharge Colour (balzám na farbené vlasy) 3. Arad krém na ruky  Recenzia 4. Balea malinový balzám na pery

Fenty Beauty By Rihanna - Lesk na pery

Neviem ako to máte vy, ale ja uprednostňujem určite rúž pred leskom na pery. Na leskoch mi vadí, že dosť lepia a stále sa mi na ústa prilepili aj vlasy. Každopádne som si minule jeden lesk na pery zakúpila a práve o ňom by som vám dnes rada napísala.

Darčeky pod stromček na poslednú chvíľu

Ahojte! Už o pár dní tu máme Vianoce a ja som si pre Vás pripravila článok, kde Vám ukážem pár pekných darčekov pre vašich blízkych ❤️