Preskočiť na hlavný obsah

Maybelline SuperStay Matte Ink Coffe Edition

Ahojte!

To, že mám rada značku Maybelline ste si už určite všimli. Je cenovo dostupná ale zároveň kvalitná. V dnešnom článku vám ukážem opäť niečo, čo som si od tejto značky obľúbila.

Čo má značka Maybelline na 100% zmáknute sú určite rúže na pery. Ja mám doma ich klasické rúže, rúže v ceruzke a aj tekuté rúže. A práve dnes by som vám rada ukázala ďalšie tekuté rúže z rady Coffe Edition. V ponuke majú 4 odtiene a ja mám doma dva odtiene, ktoré som si hneď obľúbila. 
Kolekcia Coffe Edition vám už z názvu napovedá,že sa jedná o rúže, ktoré boli inšpirované kávou. Preto sa aj ich odtiene nesú vo farbách kávy. Nájdeme tu odtiene od svetlej kávy až po čokoládovú a myslím si,že aspoň jeden odtieň si vaše srdce a hlavne pery zamilujú. Dokonalým bonusom týchto rúžov je aj kávová vôňa. Tú je cítiť pri nanášaní na pery,potom ju ale počas dňa z pier necítim. 
Rúže z rady Coffe Edition majú matné,výrazné odtiene so skvelou pigmentáciou. Na perách vydržia pokojne celý deň. Trochu pery vysušujú ale nie je to nejaké hrozné (väčšina matných rúžov vysušuje),stačí použiť ako podklad balzam na pery. Kvalitou ma tieto rúže opäť nesklamali a tak ak nad nimi váhate,tak by ste si určite mali kúpiť aspoň jeden odtieň. 
Tieto tekuté matné rúže majú aplikátor, s ktorým sa ľahko pracuje a balenie má 5 ml.
Ako som už spomínala,tak doma mám dva odtiene. Konkrétne 255 Chai Genius:260 Hazelnut Hypnotizer:Všetky odtiene si môžete pozrieť na stránkach Notino, kde ich nájdete za dobrú cenu.

Zaujali vás tieto rúže? Skúšali ste ich?

S pozdravom Zuzka 


Komentáre

 1. Ooh, these shades are absolutely phenomenal! Both colours look fantastic on you!
  the creation of beauty is art.

  OdpovedaťOdstrániť
 2. Jednu rtěnku z této řady mám a drží na rtech jako blázen! :) Skvělá volba. :)

  OdpovedaťOdstrániť
 3. Odstíny jsou krásné, ale myslím, že by mi neslušely. K tobě se hodí.
  Povídání nejen o kosmetice

  OdpovedaťOdstrániť
 4. Tyhle rtěnky jsem ještě nezkoušela, ale musím uznat, že odstíny jsou krásný!

  OdpovedaťOdstrániť

Zverejnenie komentára

Ďakujem za komentár :-)

Obľúbené príspevky z tohto blogu

Lacná ale účinná dekoratívna kozmetika

Ahojte! Dnes si môžete v mojom článku prečítať o troch produktoch z dekoratívnej kozmetiky, ktoré som v poslednej dobe testovala.

Trio od Uriage

Ahojte! Dneska tu mám pre vás článok o troch produktoch značky Uriage,ktorú určite dobre poznáte. Táto značka sa vyznačuje tým, že ich produkty obsahujú termálnu vodu Uriage.

Blond vlasy bez žltých tónov - Top 3 silver šampóny

Ahojte! Už ste si určite všimli, že som si opäť vlasy prefarbila na blond. Ja mám rada takéto zmeny a vôbec sa im nebránim. Pravidelne si farbím vlasy na čierno a potom na blond už pár rokov. Koncom minulého roka som dostala chuť byť opäť blondínkou a momentálne sa už pomaly približujem ku farbe, akú chcem. So sťahovaním tmavej farby príde niekedy aj ten nechcený žltý efekt a tak mám doma vždy fialový šampón. Dneska vám predstavím top tri šampóny,ktoré sa zbavia žltých tónov.