Preskočiť na hlavný obsah

Maybelline SuperStay Matte Ink Coffe Edition

Ahojte!

To, že mám rada značku Maybelline ste si už určite všimli. Je cenovo dostupná ale zároveň kvalitná. V dnešnom článku vám ukážem opäť niečo, čo som si od tejto značky obľúbila.

Čo má značka Maybelline na 100% zmáknute sú určite rúže na pery. Ja mám doma ich klasické rúže, rúže v ceruzke a aj tekuté rúže. A práve dnes by som vám rada ukázala ďalšie tekuté rúže z rady Coffe Edition. V ponuke majú 4 odtiene a ja mám doma dva odtiene, ktoré som si hneď obľúbila. 
Kolekcia Coffe Edition vám už z názvu napovedá,že sa jedná o rúže, ktoré boli inšpirované kávou. Preto sa aj ich odtiene nesú vo farbách kávy. Nájdeme tu odtiene od svetlej kávy až po čokoládovú a myslím si,že aspoň jeden odtieň si vaše srdce a hlavne pery zamilujú. Dokonalým bonusom týchto rúžov je aj kávová vôňa. Tú je cítiť pri nanášaní na pery,potom ju ale počas dňa z pier necítim. 
Rúže z rady Coffe Edition majú matné,výrazné odtiene so skvelou pigmentáciou. Na perách vydržia pokojne celý deň. Trochu pery vysušujú ale nie je to nejaké hrozné (väčšina matných rúžov vysušuje),stačí použiť ako podklad balzam na pery. Kvalitou ma tieto rúže opäť nesklamali a tak ak nad nimi váhate,tak by ste si určite mali kúpiť aspoň jeden odtieň. 
Tieto tekuté matné rúže majú aplikátor, s ktorým sa ľahko pracuje a balenie má 5 ml.
Ako som už spomínala,tak doma mám dva odtiene. Konkrétne 255 Chai Genius:260 Hazelnut Hypnotizer:Všetky odtiene si môžete pozrieť na stránkach Notino, kde ich nájdete za dobrú cenu.

Zaujali vás tieto rúže? Skúšali ste ich?

S pozdravom Zuzka 


Komentáre

 1. Ooh, these shades are absolutely phenomenal! Both colours look fantastic on you!
  the creation of beauty is art.

  OdpovedaťOdstrániť
 2. Jednu rtěnku z této řady mám a drží na rtech jako blázen! :) Skvělá volba. :)

  OdpovedaťOdstrániť
 3. Odstíny jsou krásné, ale myslím, že by mi neslušely. K tobě se hodí.
  Povídání nejen o kosmetice

  OdpovedaťOdstrániť
 4. Tyhle rtěnky jsem ještě nezkoušela, ale musím uznat, že odstíny jsou krásný!

  OdpovedaťOdstrániť

Zverejnenie komentára

Ďakujem za komentár :-)

Obľúbené príspevky z tohto blogu

Moja prvá GIVEAWAY

Ahojky Ako sa máte? :-) Ja celkom v pohode. Konečne je piatok a môžem si užívať voľno :-) Po 5tich nočných to vážne potrebujem :-) Minule som Vám sľúbila, že si môžte zasúťažiť na mojom blogu :-) Pôvodne som chcela aby to bol tajný balíček ale žiaľ nenašla som žiadnú peknú krabičku takže tento balíček uvidíte, že čo bude obsahovať ale čoskoro vymyslím na FB alebo instagrame nejakú súťaž, kde bude výhra prekvapenie :-) A o čo môžte súťažiť? 1. Balea peeling jablko so škoricou 2. Aussie Miracle Recharge Colour (balzám na farbené vlasy) 3. Arad krém na ruky  Recenzia 4. Balea malinový balzám na pery

Značka Caudalie

Ahojte! Poznáte značku Caudalie? Táto značka je na trhu už pár rokov a myslím si,že určite si našla veľkú obľubu u zákazníkov. Ja som od tejto značky skúšala pred pár rokmi nejaké vzorky ale k dôkladnejšiemu testovaniu som sa dopracovala až teraz. Práve v dnešnom článku si môžete prečítať o troch produktoch na pleť od tejto značky,ktoré som nejaký ten mesiac testovala.

Cvičenie

  Ahojte! V dnešnom článku sa nebudem venovať kozmetike ale myslím si,že aj tak bude pre vás zaujímavý. Koncom roka som bola nútená zostať doma a keďže sa v tej dobe nikam nedalo chodiť, tak som sa rozhodla, že začnem cvičiť. V tú dobu neboli otvorené fitka a tak mi neostávalo nič iné ako cvičiť doma. V dnešnej dobe je to ale super. Na internete nájdete neskutočne množstvo článkov a videii o cvičení, stačí si len vybrať.