piatok 29. januára 2021

Urban Decay

 Ahojte!


Určite ste si všimli,že pred nejakým časom značka Urban Decay ukončila predaj na ich stránkach. Každopádne nemusíte zúfať, Urban Decay si môžete oficiálne kúpiť v iných eshopoch. Napríklad na stránkach Notino.
Ja som si samozrejme musela jednu paletku kúpiť a to Naked Cherry, ktorá obsahuje 12 krásnych tieňov. Tiene majú neutrálne,medené a slivkové odtiene. S touto paletkou môžete vytvoriť jemné denné líčenie ale aj výrazný večerný makeup. Paletka obsahuje praktické zrkadlo a aj štetec na nanášanie očných tieňov.
Samozrejme si môžete okrem tejto paletky vybrať aj iné produkty. Na eshope nájdete rôzne paletky na oči alebo tvár od tejto značky. Môžete si tam zakúpiť aj rúže Vice Lipstick,ktoré majú skvelú pigmentáciu a dobrú výdrž v krásnych odtieňoch. Nájdete tam aj ich dokonalé finxačné spreje alebo makeup. Samozrejmosťou sú aj ich riasenky alebo produkty na úpravu obočia. Myslím si,že si tam každá z nás niečo nájde, po čom jej srdce dlho túžilo.

K nákupu produktov od Urban Decay nad 30 EUR teraz navyše získate finxačný sprej De-Slick setting spray v 30 ml balení alebo ceruzku na obočie Brow Beater v odtieni Neutral Nana alebo Taupe Trap.
Podrobnejšiu recenziu na ich nejaké produkty pre vás už chystám ale zatiaľ sú prvé dojmy veľmi dobré. Ja osobne som už doma pár produktov od UD mala a aj mám a som s nimi spokojná.

Nakoniec by som vám rada dala vedieť, že okolo Valentína pre vás chystám súťaž na svojom instagrame, kde budete môcť vyhrať paletku Naked Cherry,ktorú som vám ukazovala práve v tomto článku.
Poznáte značku Urban Decay? Čo ste si od nej najviac obľúbili a čo by ste chceli vyskúšať?

S pozdravom Zuzka 

8 komentárov:

 1. Tá paletka vyzerá vážne skvelo!Ja by som od urban decay určite chcela vyskúšať práve tento ich setting spray.
  xxAlexandra MS ALWAYS LATE

  OdpovedaťOdstrániť
 2. Od této značky jsem ještě nic neměla, ale líbí se mi. Ta paletka je moc pěkná.
  Povídání nejen o kosmetice

  OdpovedaťOdstrániť
 3. Paletka je krásná, od UD jsem ještě nic nezkoušela. Láká mě ale paletka Naked Honey, je taková netradiční :)
  Blog Everythin Kate

  OdpovedaťOdstrániť
 4. To je dokonalá paletka, nádherné odstíny! :) Ať ti dělá radost! :)

  OdpovedaťOdstrániť
 5. Tyto odstíny jsou přesně pro mě jako dělané, paletka je nádherná. :)
  Vítejte u Mišky

  OdpovedaťOdstrániť
 6. Ahoj, paletka je moc krásná!! Skvělá volba. Zrovna před chvílí jsem si vyndala = připravovala Naked basic 2 na zítřejší líčení. ☺♥
  Blog MonalisaBeautyEriAnna

  OdpovedaťOdstrániť
 7. Paletka je nádherná, mám rada takéto farby :) Ja som od UD ešte nič neskúšala, ale určite ju mám na svojom wishliste :)
  What A Fancy World

  OdpovedaťOdstrániť
 8. That palette looks so gorgeous! Urban Decay has a lot of really fantastic products.
  the creation of beauty is art.

  OdpovedaťOdstrániť

Ďakujem za komentár :-)blogger template by lovebird