pondelok 10. februára 2020

Makeup Obsession - Dream With A Vision

Ahojte!

Rada sa líčim a tak stále skúšam nové značky,ktoré ma niečim zaujmu. V poslednom svojom nákupe som si zobrala aj jednu paletku očných tieňov od značky, ktorú som doteraz nepoznala. Na instagrame som dávala aj anketu, či túto značku poznáte a väčšina mi napísala, že ju nepozná. Ja som si okrem paletky zobrala aj ich tekuté rúže ale o tých vám napíšem až niekedy inokedy.
makeup_obsession_notinosk

Čo sa týka značky Makeup Obsession,tak táto značka je cenovo veľmi dostupná. Paletka bola lacná a tak som v podstate nemala nejaké veľké očakávania. Paletka Dream With A Vision ma zaujala hneď na prvý pohľad. Obsahuje krásne svetlé odtiene, ktoré doma ešte nemám. Práve preto som si ju aj kúpila.
makeup_obsession_dream_with_a_vision_notinosk

Paletka obsahuje 16 tieňov a nájdeme tu hlavne pastelové,jasné farby. Myslím si, že je poskladaná dobre ale ak by vám úplne nevyhovovali,tak samostatné tiene sa dajú vybrať a môžete si poskladať paletku podľa seba. Stačí si kúpiť viacero paletiek a potom si ju poskladáte podľa seba.
Ako som už spomínala, tak ja osobne som so skladbou paletky veľmi spokojná. Jeden tieň sa hodí k druhému a dajú sa pekne kombinovať. Paletka obsahuje matné ale aj trblietavé tiene. Matné tiene sú trošku suchšie ale dá sa s nimi pekne pracovať. Veľmi neopadávajú ale bez bázy na oči sú nevýrazné. Ak však použijete dobrý podklad, tak tiene sú dosť intenzívne. Čo sa týka trblietavých tieňov, tak tie majú maslovejšiu konzistenciu a veľmi pekne sa s nimi pracuje. Dajú sa nanášať štetcom ale aj prstom. Táto paletka je asi vhodnejšia skôr pre svetlejšie typy, na tých tmavých by asi veľmi nevynikla. Paletka obsahuje okrem tieňov aj dosť veľké zrkadielko. Samotný obal sa mi páči a nemám mu čo vytknúť. Napriek tomu,že je to dosť lacná paletka, tak ma veľmi milo prekvapila. Skúšala som s ňou pár líčení a výsledok sa mi páčil. Použila som ju aj pri líčení do práce a tiene sa nezlievali a držali na svojom mieste celý deň.
Paletka je vegánska.

swatch_dream_with_a_vision

swatch_dream_with_a_vision

swatch_dream_with_a_vision

swatch_dream_with_a_vision

Na záver ešte nejaké líčenie s touto paletkou.
eyemakeup

licenie_notinosk

fullfacemakeup

licenie_oci

Licenie

Tak čo vravíte na túto paletku? Páči sa vám? Ja som z týchto tieňov unesená. Vyzerajú vážne veľmi pekne.


8 komentárov:

 1. V paletce mi chybí nějaký úplně obyčejný hnědý stín. Barvy v ní jsou sice krásné, ale pro mě na každodenní používání bohužel dost nepoužitelné :( Ale hlavně, že se líbí tobě! :)

  Little Dreamer

  OdpovedaťOdstrániť
 2. Wow, nádherné pastelové barvičky! Líčení se ti moc povedlo :)

  OdpovedaťOdstrániť
 3. Pane jo, tak to jsou naprosto úžasné barvičky! :-)

  Lucka z Seriouszone

  OdpovedaťOdstrániť
 4. Nádherné líčení. I paletka má krásné odstíny. Já bych jí nedokázala plně využít.
  Povídání nejen o kosmetice

  OdpovedaťOdstrániť
 5. Ahoj,
  fakt koukám, ak je krásně pigmentovaná a taky se mi líbí neotřelé složení barev:-) Jinak značku jsem stejně jako ty vůbec neznala.
  Hanka z blogu ciculka.cz

  OdpovedaťOdstrániť
 6. Mne sa veľmi páči paletka, vyzerá super a ja by som sa s ňou teda vedela vyblázniť. Páči sa mi s aj tiene

  OdpovedaťOdstrániť
 7. Bože to je jedna z najkrajších paletiek aké som v poslednom čase videla <3

  OdpovedaťOdstrániť
 8. Moc pěkné líčení a tobě takové odstíny sedí. :) Já se takhle výrazně nelíčím, takže pro mě paletka zbytečná, ale odstíny jsou to nádherné :)
  Vítejte u Mišky

  OdpovedaťOdstrániť

Ďakujem za komentár :-)blogger template by lovebird