Preskočiť na hlavný obsah

Benefit - Cheekleaders Pink Squad

Táto paletka je na trhu už dlhší čas a viem, že keď prišla do Čiech,tak to bol veľký boom. Ja som sa samozrejme hneď nechala zlákať a kúpila som si ju. Je to jedna z najlepších paletiek a ja som rada,že som si ju kúpila.

Cheekleaders Pink Squad
Paletka na tvár, s ktorou si utvoríte dokonalý look. Táto paletka poslúži na kompletné líčenie celej tváre.
Obsahuje 5 plných produktov a jeden štetec.

GALifornia
Podľa mňa jedna z najkrajších líceniek, aké Benefit má. Je to ružovo-zlatá lícenka, ktorá určite pristane každej blondínke ako som ja.

Dandelion 
Je ďalšia krásna lícenka,ktorá dokonalo podtrhne krásu každej z nás. Krásna jemná ružová farba je proste dokonalá.

Tickle
Dokonalý rozjasňovač, kt. sa v tej dobe dal kúpiť iba v tejto paletke. Momentálne sa dá kúpiť aj samostatne. Tento rozjasňovač patrí k mojim obľúbeným. Používam ho veľmi často. Stačí použiť málo a človek sa krásne trblietá.

Dallas 
Tento bronzujúci púder sa hodí podľa mňa každej z nás. Tmavoružová farba tohto púdru nám dodá zdravú farbu. Na tvári vyzerá prirodzene a krásne.

Hoola
Ikonický bronzer,kt. určite pozná každá z vás. Nemá oranžový podtón a na pleti vyzerá prirodzene. Matný bronzer, kt. je bez trblietok a lesku.


Kúpu tejto paletky určite neľutujem a priznám sa, že ju používam skoro pri každom líčení. Okrem tejto paletky, vyšla aj jej menšia verzia,ktorá obsahuje 3 mini produkty - Tickle, GALifornia a Dandelion.

Na trhu je aj Bronze Squad,ktorá obsahuje opäť 5 plných produktov - Hoola, CORALista, Gold Rush, Hoola Caramel a Cookie. (Cookie je rozjasňovač, kt. určite stojí zato)

Všetky tieto paletky sú dostupné v Sephore. Veľká paletka stojí 1 650 Kč
Čo hovoríte na túto paletku? Kúpili ste si ju? Zaujala vás?

S pozdravom Zuzka

Komentáre

Zverejnenie komentára

Ďakujem za komentár :-)

Obľúbené príspevky z tohto blogu

Moja prvá GIVEAWAY

Ahojky Ako sa máte? :-) Ja celkom v pohode. Konečne je piatok a môžem si užívať voľno :-) Po 5tich nočných to vážne potrebujem :-) Minule som Vám sľúbila, že si môžte zasúťažiť na mojom blogu :-) Pôvodne som chcela aby to bol tajný balíček ale žiaľ nenašla som žiadnú peknú krabičku takže tento balíček uvidíte, že čo bude obsahovať ale čoskoro vymyslím na FB alebo instagrame nejakú súťaž, kde bude výhra prekvapenie :-) A o čo môžte súťažiť? 1. Balea peeling jablko so škoricou 2. Aussie Miracle Recharge Colour (balzám na farbené vlasy) 3. Arad krém na ruky  Recenzia 4. Balea malinový balzám na pery

Fenty Beauty By Rihanna - Lesk na pery

Neviem ako to máte vy, ale ja uprednostňujem určite rúž pred leskom na pery. Na leskoch mi vadí, že dosť lepia a stále sa mi na ústa prilepili aj vlasy. Každopádne som si minule jeden lesk na pery zakúpila a práve o ňom by som vám dnes rada napísala.

Darčeky pod stromček na poslednú chvíľu

Ahojte! Už o pár dní tu máme Vianoce a ja som si pre Vás pripravila článok, kde Vám ukážem pár pekných darčekov pre vašich blízkych ❤️