Preskočiť na hlavný obsah

Žiarivý úsmev so značkou Ecodenta

Starostlivosť o zuby by mala byť pre každého samozrejmosť. Mamky nás to učia už od malička a my to zase budeme učiť svoje deti. Keďže zuby sa majú čistiť pravidelne, tak by sme si mali vybrať zubné pasty, ktoré nám nebudú škodiť. Vybrať si ideálnu zubnú pastu nie je jednoduché ale určite to nie je nemožné. Musíte ale vedieť čo vaše zuby a ústa potrebujú a aké sú. Ak máte citlivé zuby,tak si určite nekupíte zubnú pastu,ktorá by ich mohla ešte viac poškodiť. Ja som začala používať prírodnú značku Ecodenta,ktorá mojim zubom vyhovuje.
Momentálne používam dve zubné pasty. A to zubnú pastu Pineapple Mornings a zubnú pastu Bilberry Nights.
Ako ste už z ich názvu určite pochopili, tak jedna zubná pasta sa používa ráno a tá druhá večer pred spaním. 

Zubná pasta Pineapple MorningsNeobsahuje fluroid. 
Pripravuje zuby na celý deň.
Zpevňuje sklovinu a biely zuby.
Chráni zuby pred zubným plakom.
Má príjemnú osviežujúcu príchuť.

Zubná pasta Bilberry NightsUkľudňuje zuby a ďasná po celom dni.
Pomáha predchádzať precitlivosti zubov.
Obsahuje fluroid.
Má sladšiu príchuť, ktorá príjemne ukľudňuje a je skvelá pred spaním.

Mne kombinácia týchto dvoch zubných pást veľmi vyhovuje. Je to skvelé kombo a vidím na svojích zuboch,že sú silnejšie a krajšie. Tieto zubné pasty používa so mnou aj manžel, ktorý si ich tiež veľmi chváli.

Zubné pasty Ecodenta majú prírodné zloženie, neobsahujú penivé ani abrazívne zložky,peroxid ani parabény. Nemusíte sa ale báť toho,že pasty nepenia. 

Ako doplnok k zubným pastám vždy používam aj ústne vody. Tentokrát mám doma dve práve od značky Ecodenta. Obe mi vyhovujú. Zanechávajú svieži pocit v ústach. Viac som si ale obľúbila Minty ústnu vodu, ktorá obsahuje kyselinu hyalúronovú, mätu, mätový olej a ktorá neobsahuje alkohol. Je vhodná pre deti od 6 rokov.


Ja osobne môžem značku Ecodenta určite odporúčať. Je to skvelá a účinná značka, ktorá nestoji veľa peňazí.Všetky ich produkty si môžete kúpiť napríklad na stránke Elnino.sk, odkiaľ ich mám aj ja.


Podľa čoho si vyberáte produkty na zubnú hygienu? Používate prírodné produkty?

S pozdravom Zuzka

Komentáre

Zverejnenie komentára

Ďakujem za komentár :-)

Obľúbené príspevky z tohto blogu

Moja prvá GIVEAWAY

Ahojky Ako sa máte? :-) Ja celkom v pohode. Konečne je piatok a môžem si užívať voľno :-) Po 5tich nočných to vážne potrebujem :-) Minule som Vám sľúbila, že si môžte zasúťažiť na mojom blogu :-) Pôvodne som chcela aby to bol tajný balíček ale žiaľ nenašla som žiadnú peknú krabičku takže tento balíček uvidíte, že čo bude obsahovať ale čoskoro vymyslím na FB alebo instagrame nejakú súťaž, kde bude výhra prekvapenie :-) A o čo môžte súťažiť? 1. Balea peeling jablko so škoricou 2. Aussie Miracle Recharge Colour (balzám na farbené vlasy) 3. Arad krém na ruky  Recenzia 4. Balea malinový balzám na pery

Giveaway November/Listopad 2017

Ahojte krásky! Momentálne ma skolila choroba a ja úprimne nevládzem nič a tak sa len váľam v posteli. Momentálne neviem kedy mi bude lepšie a budem mať chuť na písanie článkov a tak som sa rozhodla to čakanie trošku spríjemniť touto súťažou. Každopádne dúfam, že sa mi čím skôr uľaví a ja sa budem môcť naplno venovať blogu. Do konca roka mám pre Vás pripravené ešte dve súťaže. Tentokrát si môžte zasúťažiť o tento balíček, ktorý obsahuje rôzne produkty.

Značka Q+A

Ahojte! Dneska by som vám rada ukázala ďalšiu značku, ktorú možno ešte nepoznáte. Alebo aspoň ja som ju spoznala ešte len pred pár mesiacmi. Konkrétne sa dnes dočítate niečo o značke Q+A. Q+A je britská značka, ktorá sa zameriava na pleťovú kozmetiku. Značka sa snaží dať odpovede na všetky otázky ohľadom pleti (z toho pochádza aj jej názov-questions and answers). Na trhu je od roku 2013 a ja mám doma 4 ich produkty, o ktorých vám dnes niečo napíšem.