Preskočiť na hlavný obsah

Precisly, my brow pencil a 24-hr Brow Setter od značky Benefit

Prajem pekný deň krásky!

Mať pekné upravené obočie je podľa mňa nutnosť. Dobre zvolený tvar a úprava vám môžu úplne zmeniť tvár. A čo sa týka produktov na obočie, tak medzi top značkami je určite značka Benefit, ktorú vám podľa mňa nemusím predstavovať. Ich produkty na obočie sú skvelé a ešte sa mi nestalo, žeby mi nejaký nevyhovoval. Už dávnejšie som vám písala o dvoch produktoch na obočie, ktoré zbožňujem a používam ich stále. Konkrétne som vám písala o Gimme Brow a o Brow Contour Pro - recenziu nájdete TU. Ako som už spomínala, tak tieto produkty používam aj dnes ale k nim som si pridala ďalšie dva, ktoré určite tiež stoja za zmienku.


Precisely, My Brow Pencil


Ceruzka, ktorá je tak tenká, že si s ňou dokonalo vytvoríte bezchybné obočie. Skvelo a ľahko sa s ňou pracuje. Dobre sa drží v rukách a má vysuvaciu tuhu. Na druhej strane je praktická kefka, s ktorou si ľahko učešeme svoje obočie. Ja som si túto ceruzku ihneď zamilovala. Krásne si s ňou vykreslím chĺpky tam, kde ich potrebujem. Výsledok je precízny a prirodzený. Novinkou je to, že sa táto ceruzka rozrástla o nové odtiene. Ja mám doma č. 2.5 Neutral Blonde, kt. mi sedí dokonale. Práve aj tento odtieň je novinkou, ktorá bola pred nejakým časom uvedená na trh. Veľký výber odtieňov zaručí to, že si určite vyberie každá z nás.
Ceruzka drží na svojom mieste po celý deň a ani raz sa mi nerozmazala (ani teraz v lete).


Ak by ste váhali či si túto ceruzku máte kúpiť, tak v Sephore nájdete aj jej mini verziu,ktorá je ale dostupná iba v troch odtieňoch.

Cena: 790 Kč a nájdete ju v Sephore.

24-hr Brow Setter Bezfarebný fixačný gél na obočie si určite rýchlo obľúbite, tak ako ja. Je skvelým doplnkom pri akejkoľvek úprave obočia. Dokonalo zafixuje obočie, ktoré sa nepohne po celý deň. Keďže nemá žiadnu farbu, tak je vhodný pre každého. Gél sa ľahko nanáša pomocou kefky, s ktorou si upravíte aj maličké chĺpky. Na obočí gél rýchlo zaschne. Môžete ho použiť samostatne alebo aj s nejakým iným produktom. Napríklad s hore spomínou ceruzkou.


Cena: 790 Kč a nájdete ho v Sephore

Ak hľadáte nejaké produkty na obočie, ktoré stoja za každú korunu, tak určite mrknite na značku Benefit. Odporúčam vám ísť osobne do Sephory, kde majú Brow Bar. Tam vám určite browartistky radi pomôžu pri výbere dokonalého produktu.


Inak na stránke Benefit nájdete aplikáciu Brow Try-On, kde si môžete vyskúšať rôzne obočia a násť tak dokonalé obočie pre svoju tvár.

Ako si upravujete obočie? Používate na obočie produkty od značky Benefit?

S pozdravom Zuzka

Komentáre

 1. Produkty na obočí od Benefitu mě velice lákají a v budoucnu je chci určitě zkusit! :)
  Blog Everythin Kate

  OdpovedaťOdstrániť
 2. That brow pencil sounds so incredible! You are definitely making me want to try it for myself.
  the-creationofbeauty.blogspot.com

  OdpovedaťOdstrániť
 3. To obočie máš skutočne dokonale upravené :) Na Benefit nedám dopustiť :)

  OdpovedaťOdstrániť
 4. Od Benefitu jsem zatím nic nezkoušela, ale dlouho mě to láká - tak snad brzy! :)

  OdpovedaťOdstrániť

Zverejnenie komentára

Ďakujem za komentár :-)

Obľúbené príspevky z tohto blogu

Lacná ale účinná dekoratívna kozmetika

Ahojte! Dnes si môžete v mojom článku prečítať o troch produktoch z dekoratívnej kozmetiky, ktoré som v poslednej dobe testovala.

Trio od Uriage

Ahojte! Dneska tu mám pre vás článok o troch produktoch značky Uriage,ktorú určite dobre poznáte. Táto značka sa vyznačuje tým, že ich produkty obsahujú termálnu vodu Uriage.

Blond vlasy bez žltých tónov - Top 3 silver šampóny

Ahojte! Už ste si určite všimli, že som si opäť vlasy prefarbila na blond. Ja mám rada takéto zmeny a vôbec sa im nebránim. Pravidelne si farbím vlasy na čierno a potom na blond už pár rokov. Koncom minulého roka som dostala chuť byť opäť blondínkou a momentálne sa už pomaly približujem ku farbe, akú chcem. So sťahovaním tmavej farby príde niekedy aj ten nechcený žltý efekt a tak mám doma vždy fialový šampón. Dneska vám predstavím top tri šampóny,ktoré sa zbavia žltých tónov.