štvrtok 23. mája 2019

Maybelline SuperStay Ink Crayon - rúž v ceruzke

Ahojte krásky!

Čo sa týka rúžov, tak ich mám doma dosť v hojnom počte. Rada ich striedam ale aj testujem. Práve pred nejakým časom sa mi dostal do rúk nový rúž v dvoch krásnych odtieňoch.

Možno ste túto novinku už zaregistrovali v drogérii. Možno ste si ju už aj kúpili. Ak ste sa pre jeho kúpu ešte nerozhodli, tak v tom vám možno pomôže práve dnešná recenzia.

Maybelline SuperStay Ink CrayonRúž v ceruzke v krásnych matných odtieňoch. Ja väčšinou uprednostňujem matné pery pred tými lesklými. Tento rúž je skvelý v tom, že aj keď je matný, tak pery nevysušuje. Práve naopak. Pery sú vďaka ľahkej krémovej textúre príjemne hydratované a vláčne. Rúž je skvelo pigmentovaný a má celkom dobrú výdrž.
Balenie je praktické - rúž je v ceruzke, čo umožňuje jeho ľahké nanášanie na pery. Na druhom konci nájdeme malé strúhadlo. Rúže majú príjemnú vanilkovú vôňu.

Ako som už spomínala, tak ja mám doma dva odtiene. Jeden nude a jeden výrazný.

Maybelline SuperStay Ink Crayon odtieň 15 Lead The WayKrásna prirodzená farba, ktorá ma okúzlila. Ja mám rada takéto nude odtiene. Siahám po nich ak sa líčim narýchlo alebo ak neviem akú farbu si zvoliť. Vždy mám doma pár neutrálnych odtieňov v zásobe. Odtieň 15 Lead The Way sa podľa mňa hodí každej žene.


Maybelline SuperStay Ink Crayon 45 Hustle In HeelsPravým opakom predošlého rúžu čo sa týka farby je práve tento výrazný odtieň č.45 Hustle In Heels. Krásna výrazná červená farba ma dostala. Je ideálna na večer ale určite ju využijete aj cez deň. Každá z nás by mala mať doma aspoň jeden červený rúž a tento je veľmi príjemný.


Tieto rúže som si obľúbila a v podstate im nemám čo vytknúť. Chválim aj rozmanitosť odtieňov, čo zaručuje, že si ten svoj odtieň vyberie každá z nás.Tieto rúže nájdeme napríklad na stránke Notino.cz za 189 Kč (podľa mňa je to super cena).

Skúšali ste už tento rúž? Aký odtieň vás najviac zaujal?

S pozdravom Zuzka

6 komentárov:

 1. Nezkousela jsem, ale oba odstíny jsou pěkné.
  Vítejte u Mišky

  OdpovedaťOdstrániť
 2. Nezkoušela jsem, ale líbí se mi ten nude odstín.
  Povídání nejen o kosmetice

  OdpovedaťOdstrániť
 3. Myslím, že jsem tuto rtěnku zahlédla u kasy v DMku. Ale spěchala jsem, tak jsem neměla čas je prozkoumávat. Vypadají ale dobře.

  OdpovedaťOdstrániť
 4. Rtěnky vypadají krásně obě, ale mě červená nesluší, takže bych brala spíše tu nude. :-) hezké fotky.

  OdpovedaťOdstrániť
 5. Červená je asi najkrajšia, úplne rozjasní pleť. :)

  Rebelliouslily

  OdpovedaťOdstrániť

Ďakujem za komentár :-)blogger template by lovebird