štvrtok 18. apríla 2019

L´Oréal Unlimited vodeodolná maskara

Ahojte!

Pred nejakým časom mi zaslala značka L´Oréal balík, kde bola aj ich novinka a to maskara Unlimited vo vodeodolnej verzii. Majú aj klasickú verziu ale tu som neskúšala.

L´Oréal Unlimited vodeodolná predlžujúca maskaraTáto maskara určite zaujme hneď svojím prevedením. Kto ju už mal v rukách, tak si určite všimol,že má polohovateľnú kefku. Najprv som si myslela, že je to somarina ale čo som si čítala na nete, tak niektorým ženám vážne uľahčila nanášanie riasenky. Mne osobne je ale jedno či má klasickú kefku alebo či ju má polohovateľnú. Obal je sám o sebe pekný (mám rada modrú farbu).
Kefka nanáša podľa mňa celkom dosť maskary a tak je kefku potrebné pred nanesením otrieť. Každopádne stačí len jedna vrstva a riasy sú predĺžené a výrazné.


Výhodou tejto vodeodolnej maskary vidím hlavne v jednoduchosti odlíčenia. Nie je potrebné na odlíčenie použiť nejaké špeciálne produkty. Riasenka ide ľahko a rýchlo dole pomocou teplej (nie vlažnej) vody. Riasenka urobí "žmolky", ktoré sa dajú ľahko dole z tváre.

Čo sa týka výdrže, tak s maskarou som veľmi spokojná. V pohode vydrží celý deň až pokiaľ ju sama nedám dole. Nemrví sa, neopadáva a vydrží aj vodu. Jediné čo by som vytkla je to, že mi pripadá, že riasy zlepuje.


Celkovo mám z tejto maskary dobré pocity a hovorí o tom fakt, že ju používam každý deň od kedy ju mám doma.

Túto riasenku určite nájdete v každej drogérii a aj online. Na stránke Notino.cz stojí 259 KčČo hovoríte na túto maskaru? Zaujala vás? Skúšali ste ju?

S pozdravom Zuzka

4 komentáre:

 1. Neznám. Ale každopádně má zajímavý design včetně toho polohovatelného kartáčku

  OdpovedaťOdstrániť
 2. Už jsem se na tuto řasenku dívala. Líbí se mi, že se dá odlíčit jen vodou.
  Povídání nejen o kosmetice

  OdpovedaťOdstrániť
 3. U jsem tuhle řasenku zaznamenala a docela mě láká.. :)

  Nela z blogu Růžová rtěnka

  OdpovedaťOdstrániť

Ďakujem za komentár :-)blogger template by lovebird