streda 6. júna 2018

Rozviedla som sa

Ako som sa rozviedla a v 24 rokoch? Len po necelých 4 rokoch manželstva? Ak vás to zaujíma, tak práve o tom bude dnešný článok.

 Nie je všetko tak ako to na prvý pohľad vyzerá. S manželom budeme oslavovať budúci týždeň 4 výročie svadby. A nie, nerozviedli sme sa naozaj. Ale niečo podobné sme zažili pri hre, o ktorej vám dnes chcem niečo napísať.


Táto hra sa hrá v dvojici: muž a žena. Každý má svoju figúrku a presúva sa po hracej ploche podľa toho, koľko hodí na hracej kocke. Ak pôjdete túto hru hrať po prvýkrát, tak je potrebné si najprv nastrihať hracie kartičky, ktoré znázorňujú majetok. Na začiatku hry si každý postaví svoju figúrku na štart  ( žena červenú a muž modrú). Žena dostane hneď kartičky Deti a Dom. Potom sa už len putuje po hracom poli. Niektoré políčka sú označené, kde buď dostanete nejakú kartu, ktorá má predstavovať spoločný majetok alebo ju podarujete ale môžte aj o nejaké prísť.


My sme s manželom túto hru hrali a úprimne skoro skončil na mizine. Ja som túto hru vyhrala a mala som väčšinu vecí. Hra to je celkom zaujímavá a v pohode. Človek môže pri nej zistiť, že rozvod nie je ľahký.

Táto hra ma za úlohu srandovne navodiť atmosféru rozvodu ale určite ho nechce nejako zlahčovať.


Ak vás hra zaujala, tak odporúčam stránku Saruman.cz kde si ju môžte zakúpiť. Okrem tejto hry tu nájdete množstvo rôznych vecí, ktoré vás určite zaujmu.

Hra ROZVOD NANEČISTO stojí 249 Kč a stále sa môže hrať dookola. Je možné, že raz "vyhrá " žena a nabudúce môže zase vyhrať chlap. Zábavná hra pre páry, manželov ale aj kamarátov.


Mne sa páčila a určite je skvelým spestrením večerných chvíľ.

Svojho manžela milujem a dúfam, že nikdy rozvod naozaj nezažijem. Snáď som vás týmto článkom nesklamala, že som sa naozaj nerozviedla.

Prajem pekný deň.

S pozdravom Zuzka

10 komentárov:

 1. Zajímavá hra, na zabití nudy může být dobrá.
  welcometomyworld

  OdpovedaťOdstrániť
 2. Odpovede
  1. Je to srandovná oddychová hra 😊 My sme sa zabavili (Aj keď manžel nerváčil) 😁

   Odstrániť
 3. Páni, ani bych nevěřila, že i na rozvod se může vymyslet hra :D Opravdu originální :)

  WantBeFitM

  OdpovedaťOdstrániť
  Odpovede
  1. To prekvapilo aj mňa ale je to fajn oddychovka :-D

   Odstrániť
 4. Jeeejda a ja som sa zľakla normálne toho názvu článku až som zistila že je to len hra:)) teraz už vymyšľaju kadejake hry teda to som ani netušila:-D

  OdpovedaťOdstrániť
 5. Tak tohle je hodně originální! :D Připadá mi to jako Dostihy a sázky apod. Věřím, že to může být zábavná hra.:)
  Blog na zabití

  OdpovedaťOdstrániť
  Odpovede
  1. Je to vážne srandovná hra. Dostihy a sázky bola moja niekedy najobľúbenejšia hra. Ešte stále ju mám doma.

   Odstrániť

Ďakujem za komentár :-)blogger template by lovebird