Preskočiť na hlavný obsah

Rozviedla som sa

Ako som sa rozviedla a v 24 rokoch? Len po necelých 4 rokoch manželstva? Ak vás to zaujíma, tak práve o tom bude dnešný článok.

 Nie je všetko tak ako to na prvý pohľad vyzerá. S manželom budeme oslavovať budúci týždeň 4 výročie svadby. A nie, nerozviedli sme sa naozaj. Ale niečo podobné sme zažili pri hre, o ktorej vám dnes chcem niečo napísať.


Táto hra sa hrá v dvojici: muž a žena. Každý má svoju figúrku a presúva sa po hracej ploche podľa toho, koľko hodí na hracej kocke. Ak pôjdete túto hru hrať po prvýkrát, tak je potrebné si najprv nastrihať hracie kartičky, ktoré znázorňujú majetok. Na začiatku hry si každý postaví svoju figúrku na štart  ( žena červenú a muž modrú). Žena dostane hneď kartičky Deti a Dom. Potom sa už len putuje po hracom poli. Niektoré políčka sú označené, kde buď dostanete nejakú kartu, ktorá má predstavovať spoločný majetok alebo ju podarujete ale môžte aj o nejaké prísť.


My sme s manželom túto hru hrali a úprimne skoro skončil na mizine. Ja som túto hru vyhrala a mala som väčšinu vecí. Hra to je celkom zaujímavá a v pohode. Človek môže pri nej zistiť, že rozvod nie je ľahký.

Táto hra ma za úlohu srandovne navodiť atmosféru rozvodu ale určite ho nechce nejako zlahčovať.


Ak vás hra zaujala, tak odporúčam stránku Saruman.cz kde si ju môžte zakúpiť. Okrem tejto hry tu nájdete množstvo rôznych vecí, ktoré vás určite zaujmu.

Hra ROZVOD NANEČISTO stojí 249 Kč a stále sa môže hrať dookola. Je možné, že raz "vyhrá " žena a nabudúce môže zase vyhrať chlap. Zábavná hra pre páry, manželov ale aj kamarátov.


Mne sa páčila a určite je skvelým spestrením večerných chvíľ.

Svojho manžela milujem a dúfam, že nikdy rozvod naozaj nezažijem. Snáď som vás týmto článkom nesklamala, že som sa naozaj nerozviedla.

Prajem pekný deň.

S pozdravom Zuzka

Komentáre

 1. Zajímavá hra, na zabití nudy může být dobrá.
  welcometomyworld

  OdpovedaťOdstrániť
 2. Odpovede
  1. Je to srandovná oddychová hra 😊 My sme sa zabavili (Aj keď manžel nerváčil) 😁

   Odstrániť
 3. Páni, ani bych nevěřila, že i na rozvod se může vymyslet hra :D Opravdu originální :)

  WantBeFitM

  OdpovedaťOdstrániť
 4. Jeeejda a ja som sa zľakla normálne toho názvu článku až som zistila že je to len hra:)) teraz už vymyšľaju kadejake hry teda to som ani netušila:-D

  OdpovedaťOdstrániť
 5. Tak tohle je hodně originální! :D Připadá mi to jako Dostihy a sázky apod. Věřím, že to může být zábavná hra.:)
  Blog na zabití

  OdpovedaťOdstrániť
  Odpovede
  1. Je to vážne srandovná hra. Dostihy a sázky bola moja niekedy najobľúbenejšia hra. Ešte stále ju mám doma.

   Odstrániť

Zverejnenie komentára

Ďakujem za komentár :-)

Obľúbené príspevky z tohto blogu

Lacná ale účinná dekoratívna kozmetika

Ahojte! Dnes si môžete v mojom článku prečítať o troch produktoch z dekoratívnej kozmetiky, ktoré som v poslednej dobe testovala.

Trio od Uriage

Ahojte! Dneska tu mám pre vás článok o troch produktoch značky Uriage,ktorú určite dobre poznáte. Táto značka sa vyznačuje tým, že ich produkty obsahujú termálnu vodu Uriage.

Blond vlasy bez žltých tónov - Top 3 silver šampóny

Ahojte! Už ste si určite všimli, že som si opäť vlasy prefarbila na blond. Ja mám rada takéto zmeny a vôbec sa im nebránim. Pravidelne si farbím vlasy na čierno a potom na blond už pár rokov. Koncom minulého roka som dostala chuť byť opäť blondínkou a momentálne sa už pomaly približujem ku farbe, akú chcem. So sťahovaním tmavej farby príde niekedy aj ten nechcený žltý efekt a tak mám doma vždy fialový šampón. Dneska vám predstavím top tri šampóny,ktoré sa zbavia žltých tónov.