Preskočiť na hlavný obsah

SleekTakže po dlhej dobe som sa odhodlala kúpiť si aj iné paletky ako len tie čo sú bežne dostupné v drogériách. A tak som sa rozhodla pre začiatok si kúpiť paletky od Sleek.

Kúpila som si dve:
1. I DIVINE IN ULTRA MATTES V1
2. I DIVINE IN SNAPSHOTS
   


Zaujali ma hneď na prvý pohľad. Ich farby ma veľmi očarili a hlavne teraz v jari budú skvelými spoločníčkami.

Hneď ako som rozbalila svoju objednávku tak som bola nadšená krásnymi krabičkami , ktoré som si ešte nechala (nemám to srdce vyhodiť ich :D ) Samotný obal je čierny s nápisom Sleek. Ťahšie sa otvára ale vyzerá vážne elegantne. Vnútri je zrkadlo aj spolu s penovým aplikátorom. Ja používam väčšinou štetce takže neviem posúdiť aký ten aplikátor vlastne je aj keď som ho vyskúšala :-) Ale myslím, že sa s ním veľmi dobre nepracuje. Alebo to je možno len vo mne.

Kupovala som z ich stránky E- shop sleek
Dodanie bolo celkom rýchle. Do dvoch týždňov som mala svoju objednávku doma.

A teraz k recenzii. Farby sú veľmi pekné. Neprášia sa. Majú dobrú pigmentáciu. Je na nich super, že mi neostávajú pod okom ako niektoré iné. Majú dobrú výdrž aj keď nemám pod nimi podkladovú bázu.


I DIVINE IN ULTRA MATTES V1

 Ako si môžete všimnúť tak tiene s názvom Chill, Dragon Fly, Pucker, Floss, Crete a Pow nemajú veľmi dobrú pigmentáciu. A to som si ich nabrala dosť a aj viackrát som prešla po ruke ale bohužiaľ je to bieda.
Na oku vyzerajú trošku lepšie, keď si dám podkladovú bázu. Bez nej nie sú skoro vôbec vidieť.


Tu je výsledok hrania sa s farbami z Paletky Ultra Mattes V1. Viem, že to nie je nič moc ale to je len preto aby ste videli aj ako vyzerajú na viečku :-) Berte to s rezervou.

Na prvej fotke som použila : Bamm, Cricket a Dragon Fly.
Na druhej fotke som použila : Pow a Sugarlite

I DIVINE IN SNAPSHOTS
Táto paletka sa mi páči viac. Hlavne ma okúzlili tie krásne farby. Ako si môžete všimnúť niektoré sú metalické. Pár tieňov je matných. Martini a Sand Walker majú trošku horšiu pigmentáciu ale ostatné sú skvelé. Už sa neviem dočkať ako ich bude používať pri líčení.

Takže záver je taký, že za tú cenu sú to celkom fajn paletky a určite sa chystám kúpiť si aj ďalšie odtiene.

Hodnotenie 9/10Potom som si ešte kúpila aj Eye Dust in Zing.

Na nete ma očarila jeho krásna farba. Myslela som si, že bude skôr taká červená ale je skôr do oranžova. Ale nevadí mi to nejako. Farba je aj tak krásna.

Pri líčení som ich ešte nevyskúšala takže neviem posúdiť výdrž.

A čo Vy? :-) Máte nejakú paletku od Sleek? A ako ste s nimi spokojné? :-)
Komentáre

  1. Ty paletky vypadají skvěle. Odstíny jsou super. :-)
    http://vmemzivote.blogspot.sk/

    OdpovedaťOdstrániť

Zverejnenie komentára

Ďakujem za komentár :-)

Obľúbené príspevky z tohto blogu

Lacná ale účinná dekoratívna kozmetika

Ahojte! Dnes si môžete v mojom článku prečítať o troch produktoch z dekoratívnej kozmetiky, ktoré som v poslednej dobe testovala.

Trio od Uriage

Ahojte! Dneska tu mám pre vás článok o troch produktoch značky Uriage,ktorú určite dobre poznáte. Táto značka sa vyznačuje tým, že ich produkty obsahujú termálnu vodu Uriage.

Blond vlasy bez žltých tónov - Top 3 silver šampóny

Ahojte! Už ste si určite všimli, že som si opäť vlasy prefarbila na blond. Ja mám rada takéto zmeny a vôbec sa im nebránim. Pravidelne si farbím vlasy na čierno a potom na blond už pár rokov. Koncom minulého roka som dostala chuť byť opäť blondínkou a momentálne sa už pomaly približujem ku farbe, akú chcem. So sťahovaním tmavej farby príde niekedy aj ten nechcený žltý efekt a tak mám doma vždy fialový šampón. Dneska vám predstavím top tri šampóny,ktoré sa zbavia žltých tónov.