Preskočiť na hlavný obsah

Gabriella Salvete Panoramico

Ahojte!

V dnešnom článku sa budem venovať trom riasenkam od značky Gabriella Salvete. Myslím si,že túto značku vyskúšala každá z nás aspoň raz. Ja mám produkty od Gabriella Salvete rada a keď prišla na trh s novými riasenkami,tak som bola veľmi rada,že som ich mohla vyskúšať. 

Avokádový olej zaistí hydratáciu a lesk. Mihalnice sú tak na pohľad plnšie a na dotyk mäkšie a silnejšie. Plastová kefka mihalnice perfektne a rýchlo natočí a vytvorí skvelý objem. S kefkou sa pracuje dobre a výsledný efekt je fakt pekný. Samotná riasenka sa dobre nanáša,neopadáva a vydrží na mihalniciach bez pohnutia celý deň. 


Aby mihalnice vyzerali zdravšie a silnejšie je v tejto riasenke ricinový olej s obsahom vitamínu E. Plastová kefka mihalniciam dodá dĺžku, objem a pekne ich oddelí. Opäť sa s ňou dobre pracuje a mne stačí použiť len jednu vrstvu. Riasenka neopadáva, neprekáža jej ani pot a musím uznať,že výsledný efekt je veľmi pekný.


Jojobový olej,ktorý je v tejto riasenke sa postará o to,že mihalnice budú dlhšie, pevnejšie a regenerované. Štetinová kefka dodá hustotu a objem. S kefkou sa opäť dobre pracuje. Samozrejme neopadáva, neobtláča sa ale po nanesení treba trošku počkať, kým riasenka nezaschne na mihalniciach. Inak sa vám môže stať, že sa vám obtlačí na horné viečko. 


Veľmi pozitívne hodnotím, že tieto riasenky obsahujú aj pridané zložky,ktoré sa starajú o naše mihalnice. Dlhším používaním som prišla nato,že mihalnice vyzerajú lepšie aj bez použitia riasenky. 
Všetky tri hore spomenuté riasenky si môžete kúpiť na stránkach Elnino za fajn ceny.

Skúšali ste už nejakú z nich? Boli ste spokojné?

S pozdravom Zuzka 

Komentáre

  1. I haven't tried these, but they definitely sound like really interesting products!
    the creation of beauty is art.

    OdpovedaťOdstrániť
  2. S žádnou z nich zkušenost nemám, ale řasy umí vykouzlit opravdu krásné. :)

    OdpovedaťOdstrániť

Zverejnenie komentára

Ďakujem za komentár :-)

Obľúbené príspevky z tohto blogu

Lacná ale účinná dekoratívna kozmetika

Ahojte! Dnes si môžete v mojom článku prečítať o troch produktoch z dekoratívnej kozmetiky, ktoré som v poslednej dobe testovala.

Trio od Uriage

Ahojte! Dneska tu mám pre vás článok o troch produktoch značky Uriage,ktorú určite dobre poznáte. Táto značka sa vyznačuje tým, že ich produkty obsahujú termálnu vodu Uriage.

Blond vlasy bez žltých tónov - Top 3 silver šampóny

Ahojte! Už ste si určite všimli, že som si opäť vlasy prefarbila na blond. Ja mám rada takéto zmeny a vôbec sa im nebránim. Pravidelne si farbím vlasy na čierno a potom na blond už pár rokov. Koncom minulého roka som dostala chuť byť opäť blondínkou a momentálne sa už pomaly približujem ku farbe, akú chcem. So sťahovaním tmavej farby príde niekedy aj ten nechcený žltý efekt a tak mám doma vždy fialový šampón. Dneska vám predstavím top tri šampóny,ktoré sa zbavia žltých tónov.