Preskočiť na hlavný obsah

OPI Nature Strong

Ahojte!

V dnešnom článku sa budeme venovať nechtom a značke OPI. Myslím si,že túto značku určite každá z vás pozná ale nie som si istá, či vám náhodou neunikla ich jedna z posledných rad. 
Nature Strong ako nám už názov napovedá, tak je rada inšpirovaná prírodou. Táto rada je vegánska,obaly sú z recyklovateľných materiálov a majú prírodné zloženie. Nature Strong má ale všetky schopnosti a vlastnosti ako ostatné laky na nechty od značky OPI,čiže sú odolné,skvelo pigmentované a majú skvelé krytie. Výhodou je,že rýchlo schnú a a vydržia cca týždeň. Štetec na nanášanie laku má takú akurát veľkosť a dobre sa s ním pracuje. 

Táto rada má v ponuke 35 odtieňov a samozrejmosťou je aj podkladový a vrchný lak pre ešte lepšiu spoľahlivosť na laky. 

Opi Nature Strong Top Coat zaručuje,že váš lak na nechty sa až tak rýchlo neopotrebuje a dodá vašim nechtom krásny lesk. 

V tejto kolekcii nájdete aj trblietky, ktoré sú samozrejme vegánske,bez mikroplastov a sú biologicky rozložiteľné.

Ako som už vyššie spomínala,tak táto rada má veľké množstvo odtieňov. Nájdete tu elegantné,jemné odtiene ale aj pekné výrazné odtiene,ktoré rozžiaria každé ruky. Ja mám doma tri odtiene a všetky tri sú krásne, výrazné a dajú sa nosiť ako v zime,tak aj v lete. 


Odtieň Achieve Grapenes je krásna fialová farba s trblietkami,ktoré sa pekne menia z každého uhlu.


Odtieň Big Bloom Energy je krásny koralový odtieň. 

Odtieň Shore Is Something je žiarivá modrá farba. Má dokonalý lesk a skvelo vyzerá na rukách. 


Značku OPI a radu Nature Strong si môžete zakúpiť na stránkach Elnino. Ja vám túto radu môžem len a len odporučiť. Je skvelá, na nechtoch vyzerá veľmi dobre a ja som s lakmi od značky OPI veľmi spokojná. 
Zaujala vás rada Nature Strong? Vyberáte si laky na nechty podľa zloženia?

Komentáre

Obľúbené príspevky z tohto blogu

Moja prvá GIVEAWAY

Ahojky Ako sa máte? :-) Ja celkom v pohode. Konečne je piatok a môžem si užívať voľno :-) Po 5tich nočných to vážne potrebujem :-) Minule som Vám sľúbila, že si môžte zasúťažiť na mojom blogu :-) Pôvodne som chcela aby to bol tajný balíček ale žiaľ nenašla som žiadnú peknú krabičku takže tento balíček uvidíte, že čo bude obsahovať ale čoskoro vymyslím na FB alebo instagrame nejakú súťaž, kde bude výhra prekvapenie :-) A o čo môžte súťažiť? 1. Balea peeling jablko so škoricou 2. Aussie Miracle Recharge Colour (balzám na farbené vlasy) 3. Arad krém na ruky  Recenzia 4. Balea malinový balzám na pery

Značka Caudalie

Ahojte! Poznáte značku Caudalie? Táto značka je na trhu už pár rokov a myslím si,že určite si našla veľkú obľubu u zákazníkov. Ja som od tejto značky skúšala pred pár rokmi nejaké vzorky ale k dôkladnejšiemu testovaniu som sa dopracovala až teraz. Práve v dnešnom článku si môžete prečítať o troch produktoch na pleť od tejto značky,ktoré som nejaký ten mesiac testovala.

Cvičenie

  Ahojte! V dnešnom článku sa nebudem venovať kozmetike ale myslím si,že aj tak bude pre vás zaujímavý. Koncom roka som bola nútená zostať doma a keďže sa v tej dobe nikam nedalo chodiť, tak som sa rozhodla, že začnem cvičiť. V tú dobu neboli otvorené fitka a tak mi neostávalo nič iné ako cvičiť doma. V dnešnej dobe je to ale super. Na internete nájdete neskutočne množstvo článkov a videii o cvičení, stačí si len vybrať.