Preskočiť na hlavný obsah

Mixit pod stromček

Ahojte!

Pomaly ale isto tu máme o chvíľu Vianoce a ja som si pre vás pripravila trošku vianočný článok. Mám pre vás tip na darček, kt. podľa mňa poteší každého. 

Poznáte značku Mixit? Je to česká značka, ktorá má v ponuke samé skvelé pochúťky. Myslím si,že touto značkou určite potešíte každého vo svojom okolí. Ja osobne veľmi rada dávam aj takéto jedlé darčeky a zatiaľ bol každý s takýmto darčekom spokojný. Veď komu by mohol vadiť darček,ktorý poteší naše bruško?

Značka Mixit má v ponuke müsli, granolu, ovocie, oriešky, syry, mixitelly,čaje... proste veľa zdravých a chutných pochúťok,ktoré potešia malých aj veľkých. 

Ak máte radi príchuť slaný karamel,tak určite siahnite po pár výrobkoch práve od značky Mixit. V tejto príchutí nájdete napríklad müsli,granolu, praclíky,mixitku (tú obzvlášť odporúčam,hodí sa skvelo do práce alebo aj na cesty) alebo mixit vajíčka,čo sú mandle v čokoláde a v slanom karamele. Samozrejme v ich ponuke nájdete množstvo ďalších pochúťok. Môžte si vybrať veľké balenia na doma alebo aj menšie balenia na cesty. Majú to proste dobre premyslené. 

Čo kupujem pravidelne sú rôzne orechové mixy,ktoré doma zjeme skoro hneď. Všetky tieto mixy prídu v krásnych dózach, ktoré sa dajú ďalej používať. A dosť často majú aj nejaké sezónne balenia a príchute. Na Vianoce si samozrejme tiež pripravili skvelé novinky.

Ak napríklad nemáte z nejakého dôvodu radi slaný karamel,tak určite siahnite po Čokoládovom nadelení. Verím,že tento mix musí chutiť kkaždému. 

Ak chcete potešiť niekoho vo svojom okolí, určite sa pozrite na stránky Notino,kde nájdete tieto pochúťky. Myslím si,že s takýmto darčekom sa zavďačíte každému. 

Potešil by vás Mixit pod stromčekom? Dávate jedlé darčeky pod stromček?


Komentáre

Zverejnenie komentára

Ďakujem za komentár :-)

Obľúbené príspevky z tohto blogu

Moja prvá GIVEAWAY

Ahojky Ako sa máte? :-) Ja celkom v pohode. Konečne je piatok a môžem si užívať voľno :-) Po 5tich nočných to vážne potrebujem :-) Minule som Vám sľúbila, že si môžte zasúťažiť na mojom blogu :-) Pôvodne som chcela aby to bol tajný balíček ale žiaľ nenašla som žiadnú peknú krabičku takže tento balíček uvidíte, že čo bude obsahovať ale čoskoro vymyslím na FB alebo instagrame nejakú súťaž, kde bude výhra prekvapenie :-) A o čo môžte súťažiť? 1. Balea peeling jablko so škoricou 2. Aussie Miracle Recharge Colour (balzám na farbené vlasy) 3. Arad krém na ruky  Recenzia 4. Balea malinový balzám na pery

Giveaway November/Listopad 2017

Ahojte krásky! Momentálne ma skolila choroba a ja úprimne nevládzem nič a tak sa len váľam v posteli. Momentálne neviem kedy mi bude lepšie a budem mať chuť na písanie článkov a tak som sa rozhodla to čakanie trošku spríjemniť touto súťažou. Každopádne dúfam, že sa mi čím skôr uľaví a ja sa budem môcť naplno venovať blogu. Do konca roka mám pre Vás pripravené ešte dve súťaže. Tentokrát si môžte zasúťažiť o tento balíček, ktorý obsahuje rôzne produkty.

Značka Q+A

Ahojte! Dneska by som vám rada ukázala ďalšiu značku, ktorú možno ešte nepoznáte. Alebo aspoň ja som ju spoznala ešte len pred pár mesiacmi. Konkrétne sa dnes dočítate niečo o značke Q+A. Q+A je britská značka, ktorá sa zameriava na pleťovú kozmetiku. Značka sa snaží dať odpovede na všetky otázky ohľadom pleti (z toho pochádza aj jej názov-questions and answers). Na trhu je od roku 2013 a ja mám doma 4 ich produkty, o ktorých vám dnes niečo napíšem.