Preskočiť na hlavný obsah

Mixit pod stromček

Ahojte!

Pomaly ale isto tu máme o chvíľu Vianoce a ja som si pre vás pripravila trošku vianočný článok. Mám pre vás tip na darček, kt. podľa mňa poteší každého. 

Poznáte značku Mixit? Je to česká značka, ktorá má v ponuke samé skvelé pochúťky. Myslím si,že touto značkou určite potešíte každého vo svojom okolí. Ja osobne veľmi rada dávam aj takéto jedlé darčeky a zatiaľ bol každý s takýmto darčekom spokojný. Veď komu by mohol vadiť darček,ktorý poteší naše bruško?

Značka Mixit má v ponuke müsli, granolu, ovocie, oriešky, syry, mixitelly,čaje... proste veľa zdravých a chutných pochúťok,ktoré potešia malých aj veľkých. 

Ak máte radi príchuť slaný karamel,tak určite siahnite po pár výrobkoch práve od značky Mixit. V tejto príchutí nájdete napríklad müsli,granolu, praclíky,mixitku (tú obzvlášť odporúčam,hodí sa skvelo do práce alebo aj na cesty) alebo mixit vajíčka,čo sú mandle v čokoláde a v slanom karamele. Samozrejme v ich ponuke nájdete množstvo ďalších pochúťok. Môžte si vybrať veľké balenia na doma alebo aj menšie balenia na cesty. Majú to proste dobre premyslené. 

Čo kupujem pravidelne sú rôzne orechové mixy,ktoré doma zjeme skoro hneď. Všetky tieto mixy prídu v krásnych dózach, ktoré sa dajú ďalej používať. A dosť často majú aj nejaké sezónne balenia a príchute. Na Vianoce si samozrejme tiež pripravili skvelé novinky.

Ak napríklad nemáte z nejakého dôvodu radi slaný karamel,tak určite siahnite po Čokoládovom nadelení. Verím,že tento mix musí chutiť kkaždému. 

Ak chcete potešiť niekoho vo svojom okolí, určite sa pozrite na stránky Notino,kde nájdete tieto pochúťky. Myslím si,že s takýmto darčekom sa zavďačíte každému. 

Potešil by vás Mixit pod stromčekom? Dávate jedlé darčeky pod stromček?


Komentáre

Zverejnenie komentára

Ďakujem za komentár :-)

Obľúbené príspevky z tohto blogu

Lacná ale účinná dekoratívna kozmetika

Ahojte! Dnes si môžete v mojom článku prečítať o troch produktoch z dekoratívnej kozmetiky, ktoré som v poslednej dobe testovala.

Trio od Uriage

Ahojte! Dneska tu mám pre vás článok o troch produktoch značky Uriage,ktorú určite dobre poznáte. Táto značka sa vyznačuje tým, že ich produkty obsahujú termálnu vodu Uriage.

Blond vlasy bez žltých tónov - Top 3 silver šampóny

Ahojte! Už ste si určite všimli, že som si opäť vlasy prefarbila na blond. Ja mám rada takéto zmeny a vôbec sa im nebránim. Pravidelne si farbím vlasy na čierno a potom na blond už pár rokov. Koncom minulého roka som dostala chuť byť opäť blondínkou a momentálne sa už pomaly približujem ku farbe, akú chcem. So sťahovaním tmavej farby príde niekedy aj ten nechcený žltý efekt a tak mám doma vždy fialový šampón. Dneska vám predstavím top tri šampóny,ktoré sa zbavia žltých tónov.