Preskočiť na hlavný obsah

Blood Sugar paletka

Už dávno som zredukovala svoju zbierku a nechala som si doma len pár paletiek. V podstate každá jedna paletka, ktorú doma mám sa niečím odlišuje. Väčšinu ale spája to, že sú to drahšie paletky. Týmto vám nechcem povedať, že keď sú paletky drahé, tak musia byť skvelé a naopak. Len mňa už dlho nezaujala žiadna paletka z drogérky natoľko, aby som si ju kúpila. A dneska si dáme recenziu na jednu drahšiu paletku. To či stojí za tie peniaze sa dozviete ak budete čítať ďalej.Najprv si musíte uvedomiť, že ja sa nenechávam väčšinou zlákať a dosť dlho premýšľam nad kúpou nejakej paletky. 

Paletka zaujme na prvý pohľad svojím obalom - červený kufrík s kovovým zapínaním sa tak často nevidí. Vo vnútri nájdeme dostatočne veľké zrkadielko.


Blood Sugar paletka obsahuje 18 tieňov. Nájdeme tu tri druhy očných tieňov: matné, metalické a trblietavé. Tiene majú príjemnú sladkú vôňu a sú vhodné skôr pre odvážnejšie ženy pretože Blood Sugar paletka je plná výrazných tieňov.


Pre všetky tiene z tejto paletky platí, že sú neskutočne pigmentované. Ľahko sa mi s nimi pracuje a pod očami nemám rozsypané tiene. Prišla som ale na to,že má problém s niektorými štetcami,kedy pri naberaní paletka práši. Niektoré tiene (napr. krásny odtieň Candy Floss) sa lepšie nanášajú prstom ako štetcom. Každý tieň je podľa mňa zaujímavý a páči sa mi ako je paletka celkovo vyskladaná.Horný rad

Glucose
Sugarcane
Cake Mix
Ouch
Donor
Intravenous


Stredný rad

Candy Floss
Tongue Pop
Sweetener
Cavity
O Positive
Root Canal


Posledný rad

Prick
Cherry Soda
Fresh Meat
Blood Sugar
Extraction
Coma


Vidíte tie krásne farby? Za mňa je táto paletka dokonalá a neľutujem, že som si ju kúpila. Stojí za každú jednu korunu,ktorú som za ňu dala.


Jeffree Star Blood Sugar si môžete kúpiť na stránke Notino 

Blood Sugar paletka je vegánska a cruelty free!

Ak ešte stále váhate nad jej kúpou, tak nemusíte. Určite z nej budete milo prekvapené a zamilujete si ju presne tak, ako aj ja.

Na záver pár líčení práve s touto paletkou. Líčenia sú staršie ale to neznamená, žeby som paletku nepoužívala aj teraz. Skôr len zabúdam fotiť 😄


Čo hovoríte na Blood Sugar? Páči sa vám alebo nie? Akú paletku máte najradšej?

S pozdravom Zuzka

Komentáre

  1. I really love the colour story. So many gorgeous shades! The looks you created are really beautiful.
    the creation of beauty is art.

    OdpovedaťOdstrániť
  2. Vypadá úžasně! Ty barvičky nemají chybu a už asi tuším, co si budu přát k Vánocům! :))

    OdpovedaťOdstrániť

Zverejnenie komentára

Ďakujem za komentár :-)

Obľúbené príspevky z tohto blogu

Lacná ale účinná dekoratívna kozmetika

Ahojte! Dnes si môžete v mojom článku prečítať o troch produktoch z dekoratívnej kozmetiky, ktoré som v poslednej dobe testovala.

Trio od Uriage

Ahojte! Dneska tu mám pre vás článok o troch produktoch značky Uriage,ktorú určite dobre poznáte. Táto značka sa vyznačuje tým, že ich produkty obsahujú termálnu vodu Uriage.

Blond vlasy bez žltých tónov - Top 3 silver šampóny

Ahojte! Už ste si určite všimli, že som si opäť vlasy prefarbila na blond. Ja mám rada takéto zmeny a vôbec sa im nebránim. Pravidelne si farbím vlasy na čierno a potom na blond už pár rokov. Koncom minulého roka som dostala chuť byť opäť blondínkou a momentálne sa už pomaly približujem ku farbe, akú chcem. So sťahovaním tmavej farby príde niekedy aj ten nechcený žltý efekt a tak mám doma vždy fialový šampón. Dneska vám predstavím top tri šampóny,ktoré sa zbavia žltých tónov.