Preskočiť na hlavný obsah

Summer Black Friday 2022 na notine

Ahojte!

Určite ste si už všimli,že na stránkach Notino prebiehajú veľké zľavy a ja by som vám rada ukázala pár produktov,ktoré má zaujali.

Summer Black Friday znamená,že môžete ušetriť až 40% z ceny výrobkov. Stačí použiť kód summer v košíku pred zaplatením. 


Mňa napríklad dosť zaujali sety od značky Mac a k ich nákupu dostanete ešte aj darček v podobe lesku na pery. Značka Mac patrí k veľmi kvalitným značkám a ja ju mám veľmi rada.
Vedeli ste,že pod značkou Notino nájdete rôzne produkty zo sveta krásy,spa kolekciu,doplnky do vlasov a podobne? Majú rôznorodú škálu produktov, ktoré určite stoja za povšimnutie. K ich nákupu môžete opäť dostať darček.
Určite by vám nemali uniknúť ani zľavy na parfémy. Ja zbožňujem vône od Yves Saint Laurent, Calvin Klein a napríklad vôňa Mugler-Alien je tiež dosť zaujímavá.

Ak chcete nakúpiť za fajn peniaze a poprípade dostať darček k nákupu,tak vám odporúčam aby ste si tieto zľavy nenechali uniknúť. Platia až do 24.07.2022. Určite mi potom dajte vedieť čo ste v nich ulovili. Nabudúce vám svoj nákup ukážem aj ja. Prajem príjemné nakupovanie :-)

Komentáre

Zverejnenie komentára

Ďakujem za komentár :-)

Obľúbené príspevky z tohto blogu

Lacná ale účinná dekoratívna kozmetika

Ahojte! Dnes si môžete v mojom článku prečítať o troch produktoch z dekoratívnej kozmetiky, ktoré som v poslednej dobe testovala.

Trio od Uriage

Ahojte! Dneska tu mám pre vás článok o troch produktoch značky Uriage,ktorú určite dobre poznáte. Táto značka sa vyznačuje tým, že ich produkty obsahujú termálnu vodu Uriage.

Blond vlasy bez žltých tónov - Top 3 silver šampóny

Ahojte! Už ste si určite všimli, že som si opäť vlasy prefarbila na blond. Ja mám rada takéto zmeny a vôbec sa im nebránim. Pravidelne si farbím vlasy na čierno a potom na blond už pár rokov. Koncom minulého roka som dostala chuť byť opäť blondínkou a momentálne sa už pomaly približujem ku farbe, akú chcem. So sťahovaním tmavej farby príde niekedy aj ten nechcený žltý efekt a tak mám doma vždy fialový šampón. Dneska vám predstavím top tri šampóny,ktoré sa zbavia žltých tónov.