Preskočiť na hlavný obsah

Summer Black Friday 2022 na notine

Ahojte!

Určite ste si už všimli,že na stránkach Notino prebiehajú veľké zľavy a ja by som vám rada ukázala pár produktov,ktoré má zaujali.

Summer Black Friday znamená,že môžete ušetriť až 40% z ceny výrobkov. Stačí použiť kód summer v košíku pred zaplatením. 


Mňa napríklad dosť zaujali sety od značky Mac a k ich nákupu dostanete ešte aj darček v podobe lesku na pery. Značka Mac patrí k veľmi kvalitným značkám a ja ju mám veľmi rada.
Vedeli ste,že pod značkou Notino nájdete rôzne produkty zo sveta krásy,spa kolekciu,doplnky do vlasov a podobne? Majú rôznorodú škálu produktov, ktoré určite stoja za povšimnutie. K ich nákupu môžete opäť dostať darček.
Určite by vám nemali uniknúť ani zľavy na parfémy. Ja zbožňujem vône od Yves Saint Laurent, Calvin Klein a napríklad vôňa Mugler-Alien je tiež dosť zaujímavá.

Ak chcete nakúpiť za fajn peniaze a poprípade dostať darček k nákupu,tak vám odporúčam aby ste si tieto zľavy nenechali uniknúť. Platia až do 24.07.2022. Určite mi potom dajte vedieť čo ste v nich ulovili. Nabudúce vám svoj nákup ukážem aj ja. Prajem príjemné nakupovanie :-)

Komentáre

Zverejnenie komentára

Ďakujem za komentár :-)

Obľúbené príspevky z tohto blogu

Moja prvá GIVEAWAY

Ahojky Ako sa máte? :-) Ja celkom v pohode. Konečne je piatok a môžem si užívať voľno :-) Po 5tich nočných to vážne potrebujem :-) Minule som Vám sľúbila, že si môžte zasúťažiť na mojom blogu :-) Pôvodne som chcela aby to bol tajný balíček ale žiaľ nenašla som žiadnú peknú krabičku takže tento balíček uvidíte, že čo bude obsahovať ale čoskoro vymyslím na FB alebo instagrame nejakú súťaž, kde bude výhra prekvapenie :-) A o čo môžte súťažiť? 1. Balea peeling jablko so škoricou 2. Aussie Miracle Recharge Colour (balzám na farbené vlasy) 3. Arad krém na ruky  Recenzia 4. Balea malinový balzám na pery

Značka Q+A

Ahojte! Dneska by som vám rada ukázala ďalšiu značku, ktorú možno ešte nepoznáte. Alebo aspoň ja som ju spoznala ešte len pred pár mesiacmi. Konkrétne sa dnes dočítate niečo o značke Q+A. Q+A je britská značka, ktorá sa zameriava na pleťovú kozmetiku. Značka sa snaží dať odpovede na všetky otázky ohľadom pleti (z toho pochádza aj jej názov-questions and answers). Na trhu je od roku 2013 a ja mám doma 4 ich produkty, o ktorých vám dnes niečo napíšem. 

Giveaway November/Listopad 2017

Ahojte krásky! Momentálne ma skolila choroba a ja úprimne nevládzem nič a tak sa len váľam v posteli. Momentálne neviem kedy mi bude lepšie a budem mať chuť na písanie článkov a tak som sa rozhodla to čakanie trošku spríjemniť touto súťažou. Každopádne dúfam, že sa mi čím skôr uľaví a ja sa budem môcť naplno venovať blogu. Do konca roka mám pre Vás pripravené ešte dve súťaže. Tentokrát si môžte zasúťažiť o tento balíček, ktorý obsahuje rôzne produkty.