Preskočiť na hlavný obsah

Moschino Toy

Ahojte!

Dneska tu mám pre vás voňavý článok, ktorý vás snáď inšpiruje ku kúpe novej vône.


Značka Moschino vyrába voňavky,ktoré si na prvý pohľad určite musíte všimnúť. Ich vône majú krásne a nevšedné flakóny, ktoré sa skvelo hodia na každú poličku. V dnešnom článku vám predstavím ich "macíka",ktorý má proste dostal.

Moschino Toy 2 

Táto vôňa sa hodí práve teraz v lete. Je ľahká, jemná a svieža. Kvetinovo-ovocná vôňa je stvorená pre ženy,ktoré sa neboja vytŕčať z davu a vedia si svoj život užívať. Je vhodná na deň ale užijete si ju skvelo aj večer. Ja mám momentálne malé balenie na skúšku ale určite neostanem len pri ňom. Ako si môžete všimnúť,tak aj miniatúra má krásny medvedíkovi flakón. 

Moschino Toy Boy 

Ak máte priateľa, ktorý sa nebojí vyskúšať neobvyklé vône, tak Moschino Toy Boy bude preňho dokonalá. Vôňa je dosť silná a prenikavá. Na prvé ovoňanie cítim ružu ale následne sa vôňa viacej uvoľní a cítim tam viac korenia. Napriek tomu,že je výrazná, tak mi príde svieža a nebolí z nej hlava. Je vhodná aj pre ženy. Táto vôňa sa hodí ku každému,kto má rád zaujímavé a nevšedné vône. Nie je to typická vôňa, ktorú budete cítiť na každom druhom človeku.

Moschino Toy 2 Bubble Gum 

Pri tejto vôni zapišťalo moje detské ja. Je to sladká vôňa,v ktorej vážne neskutočne cítiť žuvačku. Je to hráva vôňa a užije si ju každá žena,ktorá sa nebojí nevšedných vôní. Na začiatku je sladšia ale časom sa rozvinie do kvetinovo-ovocnej vôni,ktorá mi skvelo spríjemňuje deň v práci. Je vhodná v teplejšom počasí, v zime mám osobne radšej iné typy vôni. Ja mám doma darčekovú kazetu, ktorá okrem voňavky obsahuje aj sprchový gél a telové mlieko v tejto sladkej vôni. Flakón je opäť dokonalý a ja ho milujem. Ak hľadáte sladkú, nevšednú vôňu, tak Moschino Toy 2 Bubble Gum by vám nemala určite uniknúť. 

Všetky tieto vône a aj viac parfumov od značky Moschino nájdete na stránkach Elnino za skvelé ceny. 

Zaujala vás značka Moschino? A čo vravíte na týchto medvedíkov?


Komentáre

Zverejnenie komentára

Ďakujem za komentár :-)

Obľúbené príspevky z tohto blogu

Lacná ale účinná dekoratívna kozmetika

Ahojte! Dnes si môžete v mojom článku prečítať o troch produktoch z dekoratívnej kozmetiky, ktoré som v poslednej dobe testovala.

Trio od Uriage

Ahojte! Dneska tu mám pre vás článok o troch produktoch značky Uriage,ktorú určite dobre poznáte. Táto značka sa vyznačuje tým, že ich produkty obsahujú termálnu vodu Uriage.

Blond vlasy bez žltých tónov - Top 3 silver šampóny

Ahojte! Už ste si určite všimli, že som si opäť vlasy prefarbila na blond. Ja mám rada takéto zmeny a vôbec sa im nebránim. Pravidelne si farbím vlasy na čierno a potom na blond už pár rokov. Koncom minulého roka som dostala chuť byť opäť blondínkou a momentálne sa už pomaly približujem ku farbe, akú chcem. So sťahovaním tmavej farby príde niekedy aj ten nechcený žltý efekt a tak mám doma vždy fialový šampón. Dneska vám predstavím top tri šampóny,ktoré sa zbavia žltých tónov.