Preskočiť na hlavný obsah

Tomas Arsov

Ahojte!

Poznáte značku Tomas Arsov? Skúšali ste niečo od tejto značky? Zaujala vás? Tak v dnešnom článku si môžete prečítať o pár produktoch práve od tejto značky.

Priznám sa,že značku Tomas Arsov som nejako začala vnímať až tento rok,keď som videla reklamu na túto značku v časopise a potom na instagrame. Každopádne doma mám kolekciu Bonfire,ktorá je určená na farbené vlasy. 

Šampón Tomas Arsov Bonfire umýva vlasy bez problémov a nevysušuje ich.

Má zaujímavú vôňu(príde mi,že sa hodí skôr pre pánov)a vlasy skvelo pripraví na ďalšiu starostlivosť. Šampón je hutnejší ale zbytočne ich nezaťažuje. Dobre pení a ľahko sa vymýva z vlasov. Vlasy vyzerajú skvelo aj po pár dňoch.

Kondicionér sa skvelo dopĺňa so šampónom a dodáva vlasom potrebnú ochranu. Vlasy vyživuje a zanecháva ich silnejšie a odolnejšie. Chráni farbu vo vlasoch a vlasy sa lepšie rozčesávajú. 

Na finálnu starostlivosť o vlasy mám Keratin Hair Liquid- hydratačný sprej na vlasy,ktorý vlasy hydratuje do hĺbky,vyživuje ich a chráni ich pred tepelnou úpravou. Je to skvelý pomocník, ktorého som si neskutočne obľúbila. 

Ak potrebujú moje vlasy ešte lepšiu a kvalitnejšiu starostlivosť, tak siahám po vyživujúcom oleji Tomas Arsov Marula

Tento olej dodáva vlasom krásny lesk,hebkosť a samozrejme výživu. Vlasy nelepí, nezaťažuje a samotný olej sa z vlasov neoplachuje. Môže sa dať na suché alebo na mokré vlasy. Ja ho používam do dĺžok (nie ku korienkom). Je vhodný pre všetky typy vlasov.

Do tejto kolekcie patrí aj bezoplachový kondicionér, ktorý je označený číslom 4 a číslom tri je označená obnovujúca maska. 

Ak vás značka Tomas Arsov zaujala,tak smelo do nej. Myslím si,že vaše vlasy budú z nej milo prekvapené.


Komentáre

Zverejnenie komentára

Ďakujem za komentár :-)

Obľúbené príspevky z tohto blogu

Moja prvá GIVEAWAY

Ahojky Ako sa máte? :-) Ja celkom v pohode. Konečne je piatok a môžem si užívať voľno :-) Po 5tich nočných to vážne potrebujem :-) Minule som Vám sľúbila, že si môžte zasúťažiť na mojom blogu :-) Pôvodne som chcela aby to bol tajný balíček ale žiaľ nenašla som žiadnú peknú krabičku takže tento balíček uvidíte, že čo bude obsahovať ale čoskoro vymyslím na FB alebo instagrame nejakú súťaž, kde bude výhra prekvapenie :-) A o čo môžte súťažiť? 1. Balea peeling jablko so škoricou 2. Aussie Miracle Recharge Colour (balzám na farbené vlasy) 3. Arad krém na ruky  Recenzia 4. Balea malinový balzám na pery

Giveaway November/Listopad 2017

Ahojte krásky! Momentálne ma skolila choroba a ja úprimne nevládzem nič a tak sa len váľam v posteli. Momentálne neviem kedy mi bude lepšie a budem mať chuť na písanie článkov a tak som sa rozhodla to čakanie trošku spríjemniť touto súťažou. Každopádne dúfam, že sa mi čím skôr uľaví a ja sa budem môcť naplno venovať blogu. Do konca roka mám pre Vás pripravené ešte dve súťaže. Tentokrát si môžte zasúťažiť o tento balíček, ktorý obsahuje rôzne produkty.

Značka Q+A

Ahojte! Dneska by som vám rada ukázala ďalšiu značku, ktorú možno ešte nepoznáte. Alebo aspoň ja som ju spoznala ešte len pred pár mesiacmi. Konkrétne sa dnes dočítate niečo o značke Q+A. Q+A je britská značka, ktorá sa zameriava na pleťovú kozmetiku. Značka sa snaží dať odpovede na všetky otázky ohľadom pleti (z toho pochádza aj jej názov-questions and answers). Na trhu je od roku 2013 a ja mám doma 4 ich produkty, o ktorých vám dnes niečo napíšem.