Preskočiť na hlavný obsah

Tomas Arsov

Ahojte!

Poznáte značku Tomas Arsov? Skúšali ste niečo od tejto značky? Zaujala vás? Tak v dnešnom článku si môžete prečítať o pár produktoch práve od tejto značky.

Priznám sa,že značku Tomas Arsov som nejako začala vnímať až tento rok,keď som videla reklamu na túto značku v časopise a potom na instagrame. Každopádne doma mám kolekciu Bonfire,ktorá je určená na farbené vlasy. 

Šampón Tomas Arsov Bonfire umýva vlasy bez problémov a nevysušuje ich.

Má zaujímavú vôňu(príde mi,že sa hodí skôr pre pánov)a vlasy skvelo pripraví na ďalšiu starostlivosť. Šampón je hutnejší ale zbytočne ich nezaťažuje. Dobre pení a ľahko sa vymýva z vlasov. Vlasy vyzerajú skvelo aj po pár dňoch.

Kondicionér sa skvelo dopĺňa so šampónom a dodáva vlasom potrebnú ochranu. Vlasy vyživuje a zanecháva ich silnejšie a odolnejšie. Chráni farbu vo vlasoch a vlasy sa lepšie rozčesávajú. 

Na finálnu starostlivosť o vlasy mám Keratin Hair Liquid- hydratačný sprej na vlasy,ktorý vlasy hydratuje do hĺbky,vyživuje ich a chráni ich pred tepelnou úpravou. Je to skvelý pomocník, ktorého som si neskutočne obľúbila. 

Ak potrebujú moje vlasy ešte lepšiu a kvalitnejšiu starostlivosť, tak siahám po vyživujúcom oleji Tomas Arsov Marula

Tento olej dodáva vlasom krásny lesk,hebkosť a samozrejme výživu. Vlasy nelepí, nezaťažuje a samotný olej sa z vlasov neoplachuje. Môže sa dať na suché alebo na mokré vlasy. Ja ho používam do dĺžok (nie ku korienkom). Je vhodný pre všetky typy vlasov.

Do tejto kolekcie patrí aj bezoplachový kondicionér, ktorý je označený číslom 4 a číslom tri je označená obnovujúca maska. 

Ak vás značka Tomas Arsov zaujala,tak smelo do nej. Myslím si,že vaše vlasy budú z nej milo prekvapené.


Komentáre

Zverejnenie komentára

Ďakujem za komentár :-)

Obľúbené príspevky z tohto blogu

Lacná ale účinná dekoratívna kozmetika

Ahojte! Dnes si môžete v mojom článku prečítať o troch produktoch z dekoratívnej kozmetiky, ktoré som v poslednej dobe testovala.

Trio od Uriage

Ahojte! Dneska tu mám pre vás článok o troch produktoch značky Uriage,ktorú určite dobre poznáte. Táto značka sa vyznačuje tým, že ich produkty obsahujú termálnu vodu Uriage.

Blond vlasy bez žltých tónov - Top 3 silver šampóny

Ahojte! Už ste si určite všimli, že som si opäť vlasy prefarbila na blond. Ja mám rada takéto zmeny a vôbec sa im nebránim. Pravidelne si farbím vlasy na čierno a potom na blond už pár rokov. Koncom minulého roka som dostala chuť byť opäť blondínkou a momentálne sa už pomaly približujem ku farbe, akú chcem. So sťahovaním tmavej farby príde niekedy aj ten nechcený žltý efekt a tak mám doma vždy fialový šampón. Dneska vám predstavím top tri šampóny,ktoré sa zbavia žltých tónov.