pondelok 6. decembra 2021

Yves Rocher vianočná limitka

Tak čo,už máte všetky darčeky nakúpené? Ak nie,tak v dnešnom článku vám ukážem tip na rozkošné kozmetické sady,ktoré určite potešia každú z nás.

Ako každý rok,tak aj tento prišla značka Yves Rocher na trh s vianočnou limitkou. Ich limitky si kupujem každý rok a vždy si aspoň jednu ich vôňu obľúbim. Tento rok majú v ponuke Pomaranč v čokoláde a Sladkú černicu. 

V ponuke majú menšie sady na ruky,ktoré stoja pár korún ale určite urobia taktiež radosť. Táto sada obsahuje čistiaci gél na ruky a krém na ruky. Sú zabalené v rozkošnom obale a tak už túto sadu nemusíte baliť. Stačí ju už len podarovať. 

Potom majú v ponuke aj väčšiu sadu,ktorá obsahuje štyri produkty. Konkrétne: krém na ruky,sprchový gél, sprchový olej a balzam na pery. Táto sada poteší každého milovníka kvalitnej kozmetiky. 

Samozrejme ak by vám tieto sady nevyhovovali,tak si môžete kľudne poskladať aj vlastnú sadu produktov,ktoré sa dajú kúpiť samostatne. Potom ich už len stačí zabaliť a urobiť tak niekomu radosť. 

Kozmetika Yves Rocher je kvalitná a ich produkty mám osobne veľmi rada. Sprchové gély a sprchové oleje skvelo hydratujú a zanechávajú pokožku vyživenú a krásne voňajúcu. Balzam na pery dostatočne pery výživí a chráni ich pred zimou a vysušením. Krémy na ruky sa rýchlo vstrebú do pokožky rúk a chránia ich pred poškodením. Plusom týchto produktov je aj krásna vôňa. Mňa osobne viac uchvátila Sladká černica ale Pomaranč v čokoláde si určite tiež nájde svojich priaznivcov. 


Tieto sady si môžete zakúpiť na stránkach Notino,kde nájdete aj radu Extraordinary Shea alebo aj Yves Rocher adventný kalendár


A ak by ste si mali chuť zasúťažiť o jednu sadu na ruky,tak mrknite ku mne na instagram.

 

3 komentáre:

Ďakujem za komentár :-)blogger template by lovebird