utorok 14. decembra 2021

Vianočné líčenie

Minule som vám sľúbila, že vám ukážem ešte nejaký makeup na Vianoce. Práve v dnešnom článku si ho môžete pozrieť. 
Pri oboch líčeniach,ktoré vám dnes ukážem som použila paletku Amrezy od značky Anstasia Beverly. Priznám sa,že tejto paletke som proste prepadla a neskutočne som si ju obľúbila. Ak nad nejakou paletkou premýšľate, tak určite odporúčam konkrétne túto alebo nejakú inú od tejto značky. Určite budete viac ako spokojné. 
Tentokrát som sa pri líčení držala skôr takej klasiky,kde som použila hlavne zlaté odtiene spolu s linkami. Za mňa to je také jednoduché, elegantné a univerzálne líčenie,ktoré sa dá použiť pri každej trošku slávnostnejšej príležitosti. 

Ako si u mňa môžete všimnúť, tak ja osobne nepoužívam umelé riasy a tak potrebujem pri líčení riasenku,ktorá moje mihalnice poriadne zvýrazní. A tou je riasenka L'Oréal Air Volume Mega Mascara, ktorá robí neskutočný objem,riasy skvelo zvýrazní a na očiach vydrží bez pohnutia celý deň. Ak hľadáte skvelú riasenku, ktorá vám nezruinuje rozpočet, tak určite by ste mali vyskúšať túto. 

Čo by vám určite nemalo ešte uniknúť je sada na pery od značky Nyx, ktorú môžete kúpiť na stránkach Notino. Konkrétne vravím o sade Gimme SuperStars! Lip Lingerie XXL trio. Ja mám doma odtieň Warm Berries a dve z týchto troch rúžov môžete vidieť práve pri líčeniach v tomto článku. Tieto rúže sú skvelé na perách, majú dobrú výdrž a dokonalú pigmentáciu. Ja si plánujem kúpiť aj druhú sadu - Cool Berries. Ak ešte stále hľadáte darček,tak tieto sady určite potešia každú ženu. Veď rúžov na pery nie je nikdy dosť. 
Ak mám byť úprimná, tak by ste sa mali podľa mňa pozrieť na celú limitovanú vianočnú edíciu od značky Nyx. Tento rok sa neskutočne podarila a aj ja som sa nechala na pár vecí zlákať. 
3 komentáre:

  1. Krásné líčení, na Vánoce přímo ideální a moc se mi tam líbí ten zlatý odstín. :)

    OdpovedaťOdstrániť
  2. Zajímavé líčení, řekla bych, že ti opravdu sluší :) Máš při líčení zkušenosti s nějakou značkou i přírodní kosmetiky (např. tady)? Zajímalo by mě, jestli je stejně spolehlivá jako ta běžná nebo jsou mezi nimi nějaký velký rozdíl?

    OdpovedaťOdstrániť

Ďakujem za komentár :-)blogger template by lovebird