nedeľa 19. decembra 2021

The Ritual Of Sakura

Ahojte!

Hľadáte ešte darčeky na poslednú chvíľu a neviete si z toho množstva produktov na trhu vybrať? A čo tak obdarovať svojich blízkych peknou sadou od značky Rituals?

Ja osobne som značke Rituals prepadla pred pár rokmi ale tento rok som si ju zamilovala ešte viac. O tom svedčí aj to,že mám doma adventný kalendár práve od tejto značky. A plus pár ich darčekových sád, ktoré podľa mňa potešia každého, kto má rád kvalitnú kozmetiku. 

Ak značku Rituals poznáte,tak určite viete,že má v ponuke rôzne rady pre ženy ale aj pre mužov. Mne osobne sa páčia zatiaľ všetky vône, ktoré som vyskúšala (mám ich odskúšané skoro všetky) a myslím si,že každá z nás si nájde tú dokonalú pre seba. Podľa toho čo som sa pýtala známych a aj čo som čítala na internete,tak medzi takú univerzálnu vôňu a radu pre ženy patrí The Ritual Of Sakura. Táto kolekcia má jemnú vôňu ryžového mlieka a čerešňového kvetu. Ryžové mlieko vám zaručí hebkú a jemnú pokožku. Vôňa čerešňového kvetu vás príjemné uvoľní. 

Ja osobne som s touto kolekciou začínala a vždy sa k nej rada vraciam. Práve vďaka nej som prepadla značke Rituals a dneska by som vám rada ukázala darčekovú sadu z tejto kolekcie. Táto sada obsahuje sprchovú penu,telový peeling, telový krém a sviečku.

Sprchová pena je jemná a stačí jej použiť len malé množstvo. Dokonalo umyje telo a zanecháva pokožku hebkú na dotyk. 

Telový peeling vás jemne a šetrne zbaví odumretej kože. Obsahuje cukor,ktorý stimuluje, rozžiari a zjemní pokožku. Prírodný olej,ktorý obsahuje hydratuje pokožku a tak nie je po použití peelingu nutné použiť nejaký hydratačný krém. Peeling sa používa raz až dvakrát do týždňa. 

Telový krém dodá vašej pokožke okrem hydratácie aj spevnenie. Po dlhšom používaní tohto krému je pokožka pevnejšia a hydratovanejšie. 

Aby ste si svoje chvíľky relaxu ešte viac užili, tak táto sada obsahuje aj sviečku v tejto dokonalej vôni. 

Ak stále hľadáte vhodný darček,tak sady od Rituals môžem len a len odporučiť. Na stránkach Elnino si môžete vybrať okrem sád aj jednotlivé produkty od značky Rituals za priaznivé ceny. 

Ešte by som vám odporúčala mrknúť aj na sadu Ritual Of Ayurveda. Táto kolekcia patrí tiež k jedným z najpopulárnejších kolekcií a ja ju mám veľmi rada. 


S pozdravom Zuzka 

1 komentár:

Ďakujem za komentár :-)blogger template by lovebird