Preskočiť na hlavný obsah

Adventné kalendáre 2021

Od malička som sa tešila na prvý december, pretože to znamenalo,že si môžem každý deň otvoriť jedno okienko v adventnom kalendári. Teraz sa na toto obdobie teším opäť aj keď som vymenila čokoládový adventný kalendár za ten kozmetický. Ja by som vám dnes rada ukázala pár z nich,ktoré ma zaujali.
Niektoré adventné kalendáre stoja viac,niektoré menej a myslím si,že každá z nás si dokáže aspoň jeden vybrať. Priznám sa,že skoro každý rok som mala aspoň dva a kozmetiku z nich som používala po celý rok. Väčšinou adventné kalendáre obsahujú mini produkty,ktoré vás môžu práve presvedčiť ku kúpe plného balenia. Adventné kalendáre mám práve rada preto,že si v nich väčšinou nájdem 24 produktov,ktoré som doma ešte nemala.

Jedným z najkrajších adventných kalendárov, ktorý je každý rok na trhu je určite ten od značky Yves Rocher. Má krásny dizajn a nájdete v ňom mix starostlivosti a dekoratívnej kozmetiky. 

Ďalším adventným kalendárom, kt. má každý rok zaujme je ten od značky Nyx. Obsahuje 24 produktov z dekoratívnej kozmetiky. 
Kalendár od značky Nivea tiež zaujme a určite poteší.
Tento rok som si všimla adventný kalendár od značky Jeanne Arthes. Značku nepoznám ale ak chcete voňavé prekvapenia, tak naň určite mrknite.
Ak máte radi laky na nechty, tak určite mrknite na adventný kalendár od značky Essie.
Novinkou nie je ani to,že niektoré značky ponúkajú 12 denný adventný kalendár. 
Tento rok ponúka napríklad značka Nyx aj 31 okienkový adventný kalendár. 
Na stránke Notino si môžete vybrať rôzne adventné kalendáre, ktoré určite potešia. 
Mňa osobne na stránke Notino zaujal,práve adventný kalendár od Notina.
Ak si chcete spraviť radosť alebo ak chcete spraviť radosť niekomu blízkemu, tak by ste určite mali porozmýšľať nad adventným kalendárom. A keďže tento týždeň prebieha na stránke Notino Black Friday tak vás tieto adventné kalendáre vyjdu za ešte lepšie ceny.

Kupujete si adventný kalendár s kozmetikou? Alebo nejaký iný?


Komentáre

  1. Vypadají krásně, hned bych si uměla vybrat! Rok od roku dělají hezčí. :))

    OdpovedaťOdstrániť
  2. These calendars look like so much fun to open! I absolutely adore advent calendars, especially beauty related ones!
    the creation of beauty is art.

    OdpovedaťOdstrániť

Zverejnenie komentára

Ďakujem za komentár :-)

Obľúbené príspevky z tohto blogu

Moja prvá GIVEAWAY

Ahojky Ako sa máte? :-) Ja celkom v pohode. Konečne je piatok a môžem si užívať voľno :-) Po 5tich nočných to vážne potrebujem :-) Minule som Vám sľúbila, že si môžte zasúťažiť na mojom blogu :-) Pôvodne som chcela aby to bol tajný balíček ale žiaľ nenašla som žiadnú peknú krabičku takže tento balíček uvidíte, že čo bude obsahovať ale čoskoro vymyslím na FB alebo instagrame nejakú súťaž, kde bude výhra prekvapenie :-) A o čo môžte súťažiť? 1. Balea peeling jablko so škoricou 2. Aussie Miracle Recharge Colour (balzám na farbené vlasy) 3. Arad krém na ruky  Recenzia 4. Balea malinový balzám na pery

Giveaway November/Listopad 2017

Ahojte krásky! Momentálne ma skolila choroba a ja úprimne nevládzem nič a tak sa len váľam v posteli. Momentálne neviem kedy mi bude lepšie a budem mať chuť na písanie článkov a tak som sa rozhodla to čakanie trošku spríjemniť touto súťažou. Každopádne dúfam, že sa mi čím skôr uľaví a ja sa budem môcť naplno venovať blogu. Do konca roka mám pre Vás pripravené ešte dve súťaže. Tentokrát si môžte zasúťažiť o tento balíček, ktorý obsahuje rôzne produkty.

Značka Q+A

Ahojte! Dneska by som vám rada ukázala ďalšiu značku, ktorú možno ešte nepoznáte. Alebo aspoň ja som ju spoznala ešte len pred pár mesiacmi. Konkrétne sa dnes dočítate niečo o značke Q+A. Q+A je britská značka, ktorá sa zameriava na pleťovú kozmetiku. Značka sa snaží dať odpovede na všetky otázky ohľadom pleti (z toho pochádza aj jej názov-questions and answers). Na trhu je od roku 2013 a ja mám doma 4 ich produkty, o ktorých vám dnes niečo napíšem.