Preskočiť na hlavný obsah

Adventné kalendáre 2021

Od malička som sa tešila na prvý december, pretože to znamenalo,že si môžem každý deň otvoriť jedno okienko v adventnom kalendári. Teraz sa na toto obdobie teším opäť aj keď som vymenila čokoládový adventný kalendár za ten kozmetický. Ja by som vám dnes rada ukázala pár z nich,ktoré ma zaujali.
Niektoré adventné kalendáre stoja viac,niektoré menej a myslím si,že každá z nás si dokáže aspoň jeden vybrať. Priznám sa,že skoro každý rok som mala aspoň dva a kozmetiku z nich som používala po celý rok. Väčšinou adventné kalendáre obsahujú mini produkty,ktoré vás môžu práve presvedčiť ku kúpe plného balenia. Adventné kalendáre mám práve rada preto,že si v nich väčšinou nájdem 24 produktov,ktoré som doma ešte nemala.

Jedným z najkrajších adventných kalendárov, ktorý je každý rok na trhu je určite ten od značky Yves Rocher. Má krásny dizajn a nájdete v ňom mix starostlivosti a dekoratívnej kozmetiky. 

Ďalším adventným kalendárom, kt. má každý rok zaujme je ten od značky Nyx. Obsahuje 24 produktov z dekoratívnej kozmetiky. 
Kalendár od značky Nivea tiež zaujme a určite poteší.
Tento rok som si všimla adventný kalendár od značky Jeanne Arthes. Značku nepoznám ale ak chcete voňavé prekvapenia, tak naň určite mrknite.
Ak máte radi laky na nechty, tak určite mrknite na adventný kalendár od značky Essie.
Novinkou nie je ani to,že niektoré značky ponúkajú 12 denný adventný kalendár. 
Tento rok ponúka napríklad značka Nyx aj 31 okienkový adventný kalendár. 
Na stránke Notino si môžete vybrať rôzne adventné kalendáre, ktoré určite potešia. 
Mňa osobne na stránke Notino zaujal,práve adventný kalendár od Notina.
Ak si chcete spraviť radosť alebo ak chcete spraviť radosť niekomu blízkemu, tak by ste určite mali porozmýšľať nad adventným kalendárom. A keďže tento týždeň prebieha na stránke Notino Black Friday tak vás tieto adventné kalendáre vyjdu za ešte lepšie ceny.

Kupujete si adventný kalendár s kozmetikou? Alebo nejaký iný?


Komentáre

  1. Vypadají krásně, hned bych si uměla vybrat! Rok od roku dělají hezčí. :))

    OdpovedaťOdstrániť
  2. These calendars look like so much fun to open! I absolutely adore advent calendars, especially beauty related ones!
    the creation of beauty is art.

    OdpovedaťOdstrániť

Zverejnenie komentára

Ďakujem za komentár :-)

Obľúbené príspevky z tohto blogu

Lacná ale účinná dekoratívna kozmetika

Ahojte! Dnes si môžete v mojom článku prečítať o troch produktoch z dekoratívnej kozmetiky, ktoré som v poslednej dobe testovala.

Trio od Uriage

Ahojte! Dneska tu mám pre vás článok o troch produktoch značky Uriage,ktorú určite dobre poznáte. Táto značka sa vyznačuje tým, že ich produkty obsahujú termálnu vodu Uriage.

Blond vlasy bez žltých tónov - Top 3 silver šampóny

Ahojte! Už ste si určite všimli, že som si opäť vlasy prefarbila na blond. Ja mám rada takéto zmeny a vôbec sa im nebránim. Pravidelne si farbím vlasy na čierno a potom na blond už pár rokov. Koncom minulého roka som dostala chuť byť opäť blondínkou a momentálne sa už pomaly približujem ku farbe, akú chcem. So sťahovaním tmavej farby príde niekedy aj ten nechcený žltý efekt a tak mám doma vždy fialový šampón. Dneska vám predstavím top tri šampóny,ktoré sa zbavia žltých tónov.