Preskočiť na hlavný obsah

Kneipp farebné balzamy na pery

Značka Kneipp slaví už 130 rokov a ja by som vám rada ukázala v podstate ich poslednú novinku,ktorú minule táto značka uviedla na trh. Je to farebný balzam na pery.
Kneipp farebný balzam na pery je na trhu v troch krásnych odtieňoch:
Natural Rosé
Natural Dark Nude 
Natural Red

Všetky tri odtiene sú krásne a stoja určite za vyskúšanie. 
Tieto balzamy na pery okrem toho, že pery pekne zafarbia, tak ich aj hydratujú čo je samozrejme najväčšia výhoda týchto balzamov. 
Tieto balzamy obsahujú prírodné rastlinné oleje - mangové maslo,slnečnicový olej,berry vosk a avokádový olej.

Mangové maslo pôsobí proti starnutiu kože,prispieva k obnove buniek a má silné antioxidačné a hydratačné účinky. 
Berry vosk má rovnaké účinky ako včelí ale narozdiel od neho,je vhodný aj pre veganov. Zlepšuje priľnavosť produktu. 
Avokádový olej pomáha zmäkčovať popraskané pery,dodá im lesk a podporuje tvorbu kolagénu.

Samotný balzam je šetrný k životnému prostrediu, keďže uzáver je vyrábaný z recyklovaného korku a papiera. Vrch je z 99% zmesi papiera a krabička je z kartónu,ktorý tvorí 25% tráva.

Balzam Natural Red zafarbí pery do jemnej červenej farby vďaka prírodnému extraktu z redkvičky. 
Balzam Natural Rosé má jemne ružovú farbu.
Balzam Natural Dark Nude zafarbí pery do pastelovo hnedej farby,vďaka extraktu z redkvičky a oxidu železa. 
Mne osobne najviac vyhovuje farbou odtieň Natural Rosé. 

Ak momentálne hľadáte vyživujúci balzam na pery a nechcete sa vzdať ani farieb,tak by vám tieto nové balzamy od značky Kneipp nemali uniknúť. Môžete si ich zakúpiť na stránkach Notino.

Čo na tieto balzamy vravíte? Zaujali vás?

Komentáre

Zverejnenie komentára

Ďakujem za komentár :-)

Obľúbené príspevky z tohto blogu

Moja prvá GIVEAWAY

Ahojky Ako sa máte? :-) Ja celkom v pohode. Konečne je piatok a môžem si užívať voľno :-) Po 5tich nočných to vážne potrebujem :-) Minule som Vám sľúbila, že si môžte zasúťažiť na mojom blogu :-) Pôvodne som chcela aby to bol tajný balíček ale žiaľ nenašla som žiadnú peknú krabičku takže tento balíček uvidíte, že čo bude obsahovať ale čoskoro vymyslím na FB alebo instagrame nejakú súťaž, kde bude výhra prekvapenie :-) A o čo môžte súťažiť? 1. Balea peeling jablko so škoricou 2. Aussie Miracle Recharge Colour (balzám na farbené vlasy) 3. Arad krém na ruky  Recenzia 4. Balea malinový balzám na pery

Giveaway November/Listopad 2017

Ahojte krásky! Momentálne ma skolila choroba a ja úprimne nevládzem nič a tak sa len váľam v posteli. Momentálne neviem kedy mi bude lepšie a budem mať chuť na písanie článkov a tak som sa rozhodla to čakanie trošku spríjemniť touto súťažou. Každopádne dúfam, že sa mi čím skôr uľaví a ja sa budem môcť naplno venovať blogu. Do konca roka mám pre Vás pripravené ešte dve súťaže. Tentokrát si môžte zasúťažiť o tento balíček, ktorý obsahuje rôzne produkty.

Značka Q+A

Ahojte! Dneska by som vám rada ukázala ďalšiu značku, ktorú možno ešte nepoznáte. Alebo aspoň ja som ju spoznala ešte len pred pár mesiacmi. Konkrétne sa dnes dočítate niečo o značke Q+A. Q+A je britská značka, ktorá sa zameriava na pleťovú kozmetiku. Značka sa snaží dať odpovede na všetky otázky ohľadom pleti (z toho pochádza aj jej názov-questions and answers). Na trhu je od roku 2013 a ja mám doma 4 ich produkty, o ktorých vám dnes niečo napíšem.