Preskočiť na hlavný obsah

Lak na nechty - OPI

Čo sa týka článkov o lakoch na nechty,tak tie u mňa veľmi nenájdete. Preto som sa rozhodla, že vám sem tam nejaký napíšem. Ja osobne si nechty lakujem veľmi málo a je to aj tým,že som proste nato lenivá :-D Istú dobu som si robila aj gélové nechty ale aj to ma časom tak akosi prestalo baviť. Na gélových nechtov je skvelá výdrž ale sú dosť pracné a v dnešnej dobe na nich proste nemám čas a tak si musím vystačiť s lakmi.
Osobne som vyskúšala množstvo značiek. Od lacnejších až po tie drahšie a každá z nich mala svoje plusy a aj mínusy. Väčšinou majú tie lacnejšie horšiu pigmentáciu, čo znamená, že musím použiť viac vrstiev,čo sa mi práve veľmi nechce. Pri drahších lakoch na začiatku odrádza cena ale väčšinou si svojou kvalitou, tie peniaze zaslúžia.

Takto to je aj pri značke OPI. Patrí medzi trochu drahšie značky lakov ale ich kvalita je skvelá. Na tejto značke zbožňujem to,že stačí použiť len jedna vrstva a necht má dokonalú,sýtu farbu. Momentálne mám doma už len jeden odtieň, keďže staršie kúsky som už musela vyradiť. Každopádne si plánujem kúpiť ďalšie odtiene a doplniť si tak svoju zbierku.
Doma mám OPI Infinite Shine lak na nechty s gélovým efektom v odtieni Mexico City Move-Mint. Tento odtieň je priam dokonalý. Je to taká jemná mentolová farba,ktorá skvelo vynikne na opálených rukách. Pri tomto odtieni stačí jedna vrstva. Ak si dáte dve,tak len znásobíte jeho intenzitu. Lak má skvelú výdrž a neolupuje sa. Na nechtoch krásne drží niekoľko dní. Nechty vyzerajú ako keby som mala na nich gélové nechty a nie len svoje prírodné. (Medzi moju výhodu patrí aj to,že nechty mám dosť silné a dlhé).
Samotný lak má skvelú konzistenciu, s ktorou sa dobre pracuje. Lak celkom rýchlo zaschne a na nechtoch vyzerá skvelo. 

Ak hľadáte kvalitný lak na nechty,tak by ste sa mali určite pozrieť na značku OPI,ktorá ponúka rôzne odtiene. 

Prajem pekný deň a budem sa na vás tešiť u ďalšieho článku. 

Komentáre

Zverejnenie komentára

Ďakujem za komentár :-)

Obľúbené príspevky z tohto blogu

Moja prvá GIVEAWAY

Ahojky Ako sa máte? :-) Ja celkom v pohode. Konečne je piatok a môžem si užívať voľno :-) Po 5tich nočných to vážne potrebujem :-) Minule som Vám sľúbila, že si môžte zasúťažiť na mojom blogu :-) Pôvodne som chcela aby to bol tajný balíček ale žiaľ nenašla som žiadnú peknú krabičku takže tento balíček uvidíte, že čo bude obsahovať ale čoskoro vymyslím na FB alebo instagrame nejakú súťaž, kde bude výhra prekvapenie :-) A o čo môžte súťažiť? 1. Balea peeling jablko so škoricou 2. Aussie Miracle Recharge Colour (balzám na farbené vlasy) 3. Arad krém na ruky  Recenzia 4. Balea malinový balzám na pery

Fenty Beauty By Rihanna - Lesk na pery

Neviem ako to máte vy, ale ja uprednostňujem určite rúž pred leskom na pery. Na leskoch mi vadí, že dosť lepia a stále sa mi na ústa prilepili aj vlasy. Každopádne som si minule jeden lesk na pery zakúpila a práve o ňom by som vám dnes rada napísala.

Darčeky pod stromček na poslednú chvíľu

Ahojte! Už o pár dní tu máme Vianoce a ja som si pre Vás pripravila článok, kde Vám ukážem pár pekných darčekov pre vašich blízkych ❤️