Preskočiť na hlavný obsah

Beurer HT60 multifunkčný styler na úpravu vlasov

Ahojte!

V dnešnom článku by som vám rada predstavila multifunkčný styler na vlasy.
Ja osobne rada striedam štýl úpravy vlasov a tak nie je určite veľkým prekvapením,že som si minule vybrala nového pomocníka na úpravu vlasov. Beurer HT60 vám zaručí mnoho účesov s jedným prístrojom. Za mňa veľká spokojnosť, že nemusím mať milión druhov prístrojov. Stačí takýto jeden,s ktorým si môžem každý deň upraviť vlasy nejako inak. Tento styler má sedem nadstavcov. Konkrétne žehličku,krepovač, okrúhlu kefu, nasúvaciu špirálu a trikrát kulmu.
Použitie je veľmi jednoduché ako aj výmena nadstavcov. Ak máte chuť na vlny,tak si vyberiete nadstavec na kulmu. Môžete si vybrať až z troch rôznych veľkostí vĺn. Môžete ich použiť všetky v jednom účese pre zaujímavejší efekt alebo použijete len jeden,ktorým dosiahnete presne také vlny, aké chcete. Ja osobne som si najviac obľúbila najmenší nadstavec na tvorbu vĺn, s ktorým som si dokázala vytvoriť maličké kučierky, ktoré proste zbožňujem.
Súčasťou balenia je aj nadstavec na krepovanie vlasov,s ktorým dokážete vytvoriť pekný objem vlasov.
Samozrejmosťou je aj žehlička na vlasy,ktorú používa asi skoro každá žena.
Podrobnejší popis nadstavcov:
Hladké keramické kliešte 6×3 cm
Krepovacie kliešte 6×3 cm
Tenké nerezové klipsové kliešte o 16 mm
Hrubé nerezové kliešte o 25 mm
Ploché nerezové kliešte 2×9 cm, hrúbka 1 cm
Nasúvací špirálový nadstavec pre vlnité vlasy
Nasúvací hrebeň o 3 cm

Tento styler má keramický povrch na ochranu vašich vlasov. Má otočný kĺb o 360° pre ľahšiu manipuláciu a putko na zavesenie. Môžete si na ňom nastaviť 2 stupne teploty. Povrch "soft touch " je príjemný na dotyk. Tento styler má ergonomický tvar a tak sa skvelo drží v ruke. Manipuláciu je vážne jednoduchá a na úpravu vám stačí len pár minút. Ak hľadáte multifunkčný prístroj na úpravu vlasov,tak by vám určite nemala uniknúť táto kulma. Na stránkach holime.eu nájdete rôzne kulmy za skvelé ceny. Samozrejme tam nájdete aj Beurer HT60. 
Komentáre

Zverejnenie komentára

Ďakujem za komentár :-)

Obľúbené príspevky z tohto blogu

Moja prvá GIVEAWAY

Ahojky Ako sa máte? :-) Ja celkom v pohode. Konečne je piatok a môžem si užívať voľno :-) Po 5tich nočných to vážne potrebujem :-) Minule som Vám sľúbila, že si môžte zasúťažiť na mojom blogu :-) Pôvodne som chcela aby to bol tajný balíček ale žiaľ nenašla som žiadnú peknú krabičku takže tento balíček uvidíte, že čo bude obsahovať ale čoskoro vymyslím na FB alebo instagrame nejakú súťaž, kde bude výhra prekvapenie :-) A o čo môžte súťažiť? 1. Balea peeling jablko so škoricou 2. Aussie Miracle Recharge Colour (balzám na farbené vlasy) 3. Arad krém na ruky  Recenzia 4. Balea malinový balzám na pery

Fenty Beauty By Rihanna - Lesk na pery

Neviem ako to máte vy, ale ja uprednostňujem určite rúž pred leskom na pery. Na leskoch mi vadí, že dosť lepia a stále sa mi na ústa prilepili aj vlasy. Každopádne som si minule jeden lesk na pery zakúpila a práve o ňom by som vám dnes rada napísala.

Lacná ale účinná dekoratívna kozmetika

Ahojte! Dnes si môžete v mojom článku prečítať o troch produktoch z dekoratívnej kozmetiky, ktoré som v poslednej dobe testovala.