pondelok 8. marca 2021

Jimmy Choo - I want Choo

 Ahojte žienky!

V prvom rade by som vám rada popriala všetko najlepšie k MDŽ! Pamätajte, že každá z nás je jedinečná a dokonalá. Verím, že si dnešný deň užívate a že aj vaše polovičky na váš deň nezabudli. Ak by náhodou aj áno,tak si urobte radosť samé napríklad kúpou nového parfumu.

Ja som pred nejakým časom dostala novinku Jimmy Choo - I want Choo, ktorú si môžete zakúpiť na stránkach Sensualité alebo Sephora. Táto vôňa je priam dokonalá a myslím si,že si ju obľúbi nejedna z vás. 

Horné tóny: mandarínka, zamatová broskyňa

Stredné tóny: červená pavučia ľalia, jazmín sambac

Základné tóny: vanilka, benzoín

Jimmy Choo - I want Choo je silná, energická vôňa s orientálnym a kvetinovým nádychom, ktorá si vás ihneď podmaní. Táto vôňa sa dokonalo hodí na party (aj keď tých si momentálne veľmi neužijeme). To ale neznamená,že si túto vôňu nemôžete užiť aj bez párty. I want Choo vám spraví dobrú náladu aj keď si ju dáte len cez deň napríklad do obchodu (aj keď to je trochu škoda). Ja pevne verím,že v blízkej budúcnosti sa všetko dá do normálu a ja si túto dokonalú vôňu vychutnám aj na poriadnom večierku. Tento pafrum mi chvália aj muži a pochválilo mi ho aj viacero žien. 

Vzhľad flakónu je tiež pekný. Zlatý uzáver, luxusný monogram JC a broskyňový odtieň vône vyzerajú proste dokonalo. 

Parfum I want Choo je skvelý na jar alebo leto. Stačí použiť malé množstvo na pulzné body a vôňa sa bude krásne rozpíjať po pokožke a okolí. Je silnejšia ale nie až tak, žeby z nej bolela hlava. Vôňa je cítiť na tele celý deň a ak si ju dám napríklad na tričko, tak to vonia veľmi dlho. Odporúčam strieknuť aj pár kvapiek do vlasov, tam vôňa zostáva neskutočne dlho. 

Ja som si tento parfum veľmi obľúbila a určite si ho dávam na zoznam mojich top vôní a budem sa k nemu vždy rada vraciať. Pri prvom strieknutí mi trochu pripomína Good Girl od Carolina Herrera ale keď sa vôňa trochu rozleží na pokožke, tak je viac sviežejšia a nie je až tak intenzívna ako Good Girl. 

Zaujal vás JC? Akú vôňu momentálne používate? 


S pozdravom Zuzka

3 komentáre:

 1. Vypadá krásně a musí i nádherně vonět - ať ti dělá radost! :))

  OdpovedaťOdstrániť
 2. Oh wow. I can't get over how gorgeous that perfume bottle is! So elegant and luxurious. I would love to try this one :)
  the creation of beauty is art.

  OdpovedaťOdstrániť
 3. Neměla jsem tuto vůni, ale voněla by mi :)
  Vítejte u Mišky

  OdpovedaťOdstrániť

Ďakujem za komentár :-)blogger template by lovebird