piatok 6. novembra 2020

Nivea MicellAir Expert

 Ahojte! 


Každá z nás chce určite aby jej make-up vydržal celý deň,poprípade noc. S tým súvisí aj to,že odlíčenie takéhoto makeupu je často zdĺhavé. Odlíčiť sa perfektne nejde s akýmkoľvek produktom,to určite dobre viete. Dnes vám práve ukážem pár produktov, ktoré zvládnu odlíčiť aj vodeodolný make-up. 
Ja osobne používam pri líčení vodeodolné produkty na oči a tak musím pri odlíčení použiť aj špeciálny odlíčovač. Konkrétne používam dvojfázový odličovač očí MicellAir Expert
Tento odlíčovač nedráždi oči a nevysušuje ani ich okolie. Odlíčenie je rýchle a bezchybné. Skvelo odlíči práve aj vodeodolný make-up bez zbytočného trenia. Stačí priložiť na oči tampón a nechať ho chvíľu pôsobiť. Následne jemne odstráni makeup a nečistoty. 

Na celkové odlíčenie makeupu tu mám pre vás dva tipy. Jedným je dvojfázová micelárna voda MicellAir Expert,ktorá si opäť ľahko a bezproblémov poradí aj s vodeodolným makeupom. 
Je vhodná aj na odlíčenie očí a pier. Na pleti nezanecháva mastný film. Je vhodná pre všetky typy pleti a je bez parfumácie. 
Túto dvojfázovú micelárnu vodu nájdete v dvoch baleniach - 200ml a 400ml. Ako môžete vidieť,tak ja mám to veľké balenie, ktoré sa len tak rýchlo nespotrebuje. 

Druhým produktom sú odličovacie micelárne obrúsky MicellAir Expert.
Obrúsky na odlíčenie používam väčšinou pri cestovaní, kde sa nemôžem normálne odlíčiť. Viem,že veľa žien obrúsky na odlíčenie nemajú radi ale sú určite vhodnejšie ako keby ste išli spať neodlíčené. Tieto obrúsky skvelo odlíčia, osviežia a vyčistia pleť. Sú vhodné na odlíčenie celej tváre, vrátane očí a pier. Pleť nedráždia a balenie sa zmestí do každej kabelky.

Posledný produkt,kt. by som vám rada ukázala je čistiaci pleťový gél MicellAir Skin Breathe Expert
Tento gél s MicellAir komplexom, kyselinou mliečnou a drobnými peelingovými zrniečkami, pleť jemne vyčistí a zjemní. Nanáša sa na mokrú pleť. Následne si pleť premasírujem a opláchnem. Je vhodný na každodenné použitie. Pleť dokonalo pripraví na použitie makeupu. 

Všetky tieto produkty sú skvelé a je len na vás aký z nich uprednostníte pri odlíčení. 

S pozdravom Zuzka

7 komentárov:

 1. Tahle černá řada mě láká už hrozně dlouho, budu muset vyzkoušet! :)

  OdpovedaťOdstrániť
 2. Ahoj, moc pěkná recenze a shrnutí produktů. Já jsem snad poslední blogerka, která tuto černou micelárku či odličovač nevyzkoušela. No a po peelingu se nyní zrovna koukám, takže v DMku pořídím. Díky a prima den. ☺

  OdpovedaťOdstrániť
 3. ja som už skúšala tú dvojfázovú micelárku a je vážne dobrá
  xxAlexandra MS ALWAYS LATE

  OdpovedaťOdstrániť
 4. Ten odličovač očí si kupujem dookola. Chcela som skúsiť aj micelárku, akurát sa obávam či by fungovala na linky a či náhodou neštípe v očiach. Moje sú fakt veľmi citlivé.

  OdpovedaťOdstrániť
 5. Tuhle řadu Nivea bych velmi ráda vyzkoušela :)
  Vítejte u Mišky

  OdpovedaťOdstrániť
 6. Z této černé řady jsem neměla ještě nic, ale obecně mám Niveu ráda :)

  OdpovedaťOdstrániť
 7. Your blog is excellent and your tips about makeup or fashion are very nice. Keep it good work...!!! thanks baby toys

  OdpovedaťOdstrániť

Ďakujem za komentár :-)blogger template by lovebird