Preskočiť na hlavný obsah

Dokonalé trblietky na telo a tvár

Ahojte!

Dneska tu mám pre vás článok,ktorý sa bude venovať pár produktom od značky Nyx Professional Makeup. Táto značka je dosť známa a ja si od nej sem tam niečo nové kúpim. Tentokrát som sa zamerala hlavne na trblietky,ktoré som ešte nikdy pred tým nemala. Trblietky na očiach sa mi vždy páčili a tak som si povedala,že nejaké vyskúšam. Na internete som našla,že tie od Nyxu sú fajn a tak som sa rozhodla,že ich vyskúšam.

K trblietkam sa viaže určite aj lepidlo,ktoré ich pripevní presne tam,kam chceme. Ja som si vybrala lepidlo na trblietky práve od značky Nyx,keďže som naň čítala len samú chválu. NYX Professional Makeup Glitter Goals je podklad,ktorý si môžete dať nielen na oči ale napríklad aj na pery.

Toto lepidlo si proste dáte presne tam,kam potrebujete dať trblietky. S lepidlom sa dobre pracuje a trblietky na ňom vydržia bez pohnutia celý deň. Ja som s ním veľmi spokojná a som rada,že som si kúpila práve túto bazu pod trblietky. Nevysušuje pokožku,fixuje tiene/trblietky až do odlíčenia a zamedzuje zlievaniu očných tieňov.

Čo sa týka samotných trblietok, tak som si nakoniec vybrala NYX Professional Makeup Glitter Goals.

Z tejto rady metalických trblietok na tvár a telo som si vybrala dva odtiene. Konkrétne 05 Lumi-lite a 06 Style Star.
Lumi-lite je krásny svetlý/biely odtieň,ktorý je podľa mňa vhodný aj na denné líčenie. Pekne sa s ním dá zvýrazniť líčenie očí,ktoré ale nevyzerá nejako prehnane alebo vulgárne. Tieto trblietky používam v poslednej dobe najčastejšie a dajú sa kombinovať s rôznymi farbami tieňov. Nanášanie trblietok je celkom jednoduché. Môžete si ich naniesť štetcom alebo napríklad aj prstom. Ja si tieto trblietky dávam najčastejšie do vnútorného kútika oka.
Style Star je naopak výraznejší odtieň,ktorý je dokonalý pre večerné líčenie. Pigmentácia oboch trblietok je skvelá a líčenie s nimi vyzerá vážne veľmi dobre.
Ak chcete vyskúšať aj vy trblietky na tvár a telo,tak by ste určite mali siahnuť po týchto od značky NYX.

Posledným produktom,ktorý by som vám dnes ukázala je NYX Professional Makeup Bare With Me Prime-Set-Refresh Multitasking Spray.

Tento multifunkčný sprej som si ihneď zamilovala. Je ľahký a na pleti ho nie je vôbec cítiť. Môžeme ho použiť ako podklad pod makeup, ako fixátor alebo ako osviežujúci sprej počas dňa. Tento sprej pleť dokonalo pripravý na aplikáciu makeupu,vypĺňa póry a predchádza dehydratácii pleti. Po líčení si celý makeup zafixujem týmto sprejom,ktorý predĺži jeho výdrž. Obsahuje jemný rozprašovač,ktorý nedáva doho spreju veľa na pleť a tak je aplikácia veľmi príjemná. Po použití tohto spreja vyzerá pleť sviežo a makeup sa nezlieva ani v teplých dňoch. Ja som s ním celkovo spokojná. Bez neho si svoje líčenie už ani neviem predstaviť.Tak ako vás zaujali tieto produkty? Skúšali ste nejaký z nich?

S pozdravom Zuzka :-)

Komentáre

Zverejnenie komentára

Ďakujem za komentár :-)

Obľúbené príspevky z tohto blogu

Moja prvá GIVEAWAY

Ahojky Ako sa máte? :-) Ja celkom v pohode. Konečne je piatok a môžem si užívať voľno :-) Po 5tich nočných to vážne potrebujem :-) Minule som Vám sľúbila, že si môžte zasúťažiť na mojom blogu :-) Pôvodne som chcela aby to bol tajný balíček ale žiaľ nenašla som žiadnú peknú krabičku takže tento balíček uvidíte, že čo bude obsahovať ale čoskoro vymyslím na FB alebo instagrame nejakú súťaž, kde bude výhra prekvapenie :-) A o čo môžte súťažiť? 1. Balea peeling jablko so škoricou 2. Aussie Miracle Recharge Colour (balzám na farbené vlasy) 3. Arad krém na ruky  Recenzia 4. Balea malinový balzám na pery

Fenty Beauty By Rihanna - Lesk na pery

Neviem ako to máte vy, ale ja uprednostňujem určite rúž pred leskom na pery. Na leskoch mi vadí, že dosť lepia a stále sa mi na ústa prilepili aj vlasy. Každopádne som si minule jeden lesk na pery zakúpila a práve o ňom by som vám dnes rada napísala.

Darčeky pod stromček na poslednú chvíľu

Ahojte! Už o pár dní tu máme Vianoce a ja som si pre Vás pripravila článok, kde Vám ukážem pár pekných darčekov pre vašich blízkych ❤️