Preskočiť na hlavný obsah

Dokonalé trblietky na telo a tvár

Ahojte!

Dneska tu mám pre vás článok,ktorý sa bude venovať pár produktom od značky Nyx Professional Makeup. Táto značka je dosť známa a ja si od nej sem tam niečo nové kúpim. Tentokrát som sa zamerala hlavne na trblietky,ktoré som ešte nikdy pred tým nemala. Trblietky na očiach sa mi vždy páčili a tak som si povedala,že nejaké vyskúšam. Na internete som našla,že tie od Nyxu sú fajn a tak som sa rozhodla,že ich vyskúšam.

K trblietkam sa viaže určite aj lepidlo,ktoré ich pripevní presne tam,kam chceme. Ja som si vybrala lepidlo na trblietky práve od značky Nyx,keďže som naň čítala len samú chválu. NYX Professional Makeup Glitter Goals je podklad,ktorý si môžete dať nielen na oči ale napríklad aj na pery.

Toto lepidlo si proste dáte presne tam,kam potrebujete dať trblietky. S lepidlom sa dobre pracuje a trblietky na ňom vydržia bez pohnutia celý deň. Ja som s ním veľmi spokojná a som rada,že som si kúpila práve túto bazu pod trblietky. Nevysušuje pokožku,fixuje tiene/trblietky až do odlíčenia a zamedzuje zlievaniu očných tieňov.

Čo sa týka samotných trblietok, tak som si nakoniec vybrala NYX Professional Makeup Glitter Goals.

Z tejto rady metalických trblietok na tvár a telo som si vybrala dva odtiene. Konkrétne 05 Lumi-lite a 06 Style Star.
Lumi-lite je krásny svetlý/biely odtieň,ktorý je podľa mňa vhodný aj na denné líčenie. Pekne sa s ním dá zvýrazniť líčenie očí,ktoré ale nevyzerá nejako prehnane alebo vulgárne. Tieto trblietky používam v poslednej dobe najčastejšie a dajú sa kombinovať s rôznymi farbami tieňov. Nanášanie trblietok je celkom jednoduché. Môžete si ich naniesť štetcom alebo napríklad aj prstom. Ja si tieto trblietky dávam najčastejšie do vnútorného kútika oka.
Style Star je naopak výraznejší odtieň,ktorý je dokonalý pre večerné líčenie. Pigmentácia oboch trblietok je skvelá a líčenie s nimi vyzerá vážne veľmi dobre.
Ak chcete vyskúšať aj vy trblietky na tvár a telo,tak by ste určite mali siahnuť po týchto od značky NYX.

Posledným produktom,ktorý by som vám dnes ukázala je NYX Professional Makeup Bare With Me Prime-Set-Refresh Multitasking Spray.

Tento multifunkčný sprej som si ihneď zamilovala. Je ľahký a na pleti ho nie je vôbec cítiť. Môžeme ho použiť ako podklad pod makeup, ako fixátor alebo ako osviežujúci sprej počas dňa. Tento sprej pleť dokonalo pripravý na aplikáciu makeupu,vypĺňa póry a predchádza dehydratácii pleti. Po líčení si celý makeup zafixujem týmto sprejom,ktorý predĺži jeho výdrž. Obsahuje jemný rozprašovač,ktorý nedáva doho spreju veľa na pleť a tak je aplikácia veľmi príjemná. Po použití tohto spreja vyzerá pleť sviežo a makeup sa nezlieva ani v teplých dňoch. Ja som s ním celkovo spokojná. Bez neho si svoje líčenie už ani neviem predstaviť.Tak ako vás zaujali tieto produkty? Skúšali ste nejaký z nich?

S pozdravom Zuzka :-)

Komentáre

Zverejnenie komentára

Ďakujem za komentár :-)

Obľúbené príspevky z tohto blogu

Lacná ale účinná dekoratívna kozmetika

Ahojte! Dnes si môžete v mojom článku prečítať o troch produktoch z dekoratívnej kozmetiky, ktoré som v poslednej dobe testovala.

Trio od Uriage

Ahojte! Dneska tu mám pre vás článok o troch produktoch značky Uriage,ktorú určite dobre poznáte. Táto značka sa vyznačuje tým, že ich produkty obsahujú termálnu vodu Uriage.

Blond vlasy bez žltých tónov - Top 3 silver šampóny

Ahojte! Už ste si určite všimli, že som si opäť vlasy prefarbila na blond. Ja mám rada takéto zmeny a vôbec sa im nebránim. Pravidelne si farbím vlasy na čierno a potom na blond už pár rokov. Koncom minulého roka som dostala chuť byť opäť blondínkou a momentálne sa už pomaly približujem ku farbe, akú chcem. So sťahovaním tmavej farby príde niekedy aj ten nechcený žltý efekt a tak mám doma vždy fialový šampón. Dneska vám predstavím top tri šampóny,ktoré sa zbavia žltých tónov.