Preskočiť na hlavný obsah

Lush - Let The Good Times Roll

Ahojte!

Kto z vás má rád značku Lush? Ja osobne som si túto značku zamilovala hneď po prvom použití. Zbožňujem ich veci do vane - či už bomby, peny alebo oleje. Každopádne okrem produktov do vane majú dokonalé produkty aj na tvár.

Čerstvá čistiaca roláda Let The Good Times Roll


Túto roládu na čistenie pleti mi ukázala a predviedla predavačka v obchode a ja som si ju musela hneď zobrať domov. Ako prvé ma zaujala dokonalá sladká vôňa, ktorú si musí podľa mňa obľúbiť každý. Vážne, tá vôňa je neskutočná a človek pri nej dokonalo zrelaxuje. Roláda sa používa jednoducho - stačí si nabrať malé množstvo (vážne stačí len trošku) a spojiť to s vodou, ktorá sa potom premení na jemnú kašičku. S ňou si potom jemne vymasírujem pleť a tým sa zbavím odumretej kože. Tento peeling je tak jemný, že je ho možné používať každý deň.


Pleť zanecháva čistú, jemnú, sviežu a oživenú. Niekedy si túto kašičku nechávam na tvári dlhšie (ako masku).
Roláda je vegánska a pleť je vážne neskutočne hebká a vyzerá krajšie.


Cena: 310 Kč za 100g balenie v kelímku

Okrem tejto rolády som si vtedy domov odniesla aj jednu bombu. Konkrétne limitovanú bombu z kolekcie Halloween.

Monsters´ ball

Bomba, ktorá ma zaujala už hneď na prvý pohľad. Jednooká ružová príšera vyzerá zaujímavo. Zaujímavejšia je ale až keď sa hodí do vane. Vtedy to je neskutočná krása. Vaňa vám bude hýriť krásnymi farbami a po bombe vám ostane len oko. Oko,ktoré môžete aj zjesť.
Bomba sa rozpúšťa celkom pomaly a človek si ten relax neskutočne užije. Táto bomba má aj skvelú vôňu a tým sa vám ten relax ešte viac znásobí. Ja som si ju užila a určite vám ju odporúčam vyskúšať. Ak chcete vidieť ako vyzerá táto bomba vo vani,tak si to môžete pozrieť na mojom instagrame.
Cena: 200 Kč

Lush má dve pobočky v Prahe ale ak tam nemáte cestu,tak si samozrejme môžete objednať ich produkty z pohodlia domova. Lush zasiela aj na Slovensko,takže si môžete ich produkty užiť aj vy zo Slovenska ;-)

Používate značku Lush? Poznáte ich voňavé produkty? Čo sa podľa vás oplatí vyskúšať?

S pozdravom Zuzka

Komentáre

Zverejnenie komentára

Ďakujem za komentár :-)

Obľúbené príspevky z tohto blogu

Lacná ale účinná dekoratívna kozmetika

Ahojte! Dnes si môžete v mojom článku prečítať o troch produktoch z dekoratívnej kozmetiky, ktoré som v poslednej dobe testovala.

Trio od Uriage

Ahojte! Dneska tu mám pre vás článok o troch produktoch značky Uriage,ktorú určite dobre poznáte. Táto značka sa vyznačuje tým, že ich produkty obsahujú termálnu vodu Uriage.

Blond vlasy bez žltých tónov - Top 3 silver šampóny

Ahojte! Už ste si určite všimli, že som si opäť vlasy prefarbila na blond. Ja mám rada takéto zmeny a vôbec sa im nebránim. Pravidelne si farbím vlasy na čierno a potom na blond už pár rokov. Koncom minulého roka som dostala chuť byť opäť blondínkou a momentálne sa už pomaly približujem ku farbe, akú chcem. So sťahovaním tmavej farby príde niekedy aj ten nechcený žltý efekt a tak mám doma vždy fialový šampón. Dneska vám predstavím top tri šampóny,ktoré sa zbavia žltých tónov.