Preskočiť na hlavný obsah

Festivalová rada avon mark. plus súťaž o balíček plný kozmetiky

Prajem vám krásne letné dni. Ako si ich užívate? Ja som skoro stále v práci a tak momentálne nemám skoro na nič čas. Každopádne dneska tu má pre vás ďalší článok.

Chodíte v lete na festivaly? Keď som bola mladšia, tak som chodila a vždy som si to veľmi užila. Tento rok sa možno odhodlám tiež na nejaký ísť. Ak by ste ale na festivale chceli mať nejaký iný zaujímavejší make-up, tak by vám určite nemala uniknúť nová festivalová rada kozmetiky značky Avon mark.


Táto rada je farebná a okuzľujúca. Ja mám doma pár veci z tejto rady a práve teraz by som vám ich rada ukázala. 

Čo ma najviac uchvátilo sú určite rozjasňovače. Ja osobne dávam prednosť púdrovým pred tými tekutými ale tieto ma proste dostali. Najviac sa mi páči odtieň Flickering Lights. Na tvári tieto rozjasňovače robia veľkú parádu a držia na svojom mieste po celý deň. Ak si nejaký z nich na seba dáte, tak určite zaujmete. Nie je mastný a čo je hlavné, tak nerobí fleky. 


Na fotkách žiaľ tie rozjasňovače až tak nevyniknú ale musíte mi veriť, že sú proste krásne. V ponuke sú tri odtiene a určite si aspoň jeden vyberiete.

Zdola hore: Flickering Lights, Get Lit, Stage Glow

Ďalším produktom, kt. ma neskutočne potešil sú laky Mystical Fantasies, ktoré majú neskutočne krásne farby. 

Ride a Pegasus, Pixie Dance
Ako ďalšie tu mám farebné riasenky,ktoré urobia veľa parády aj v bežnom líčení. 

Electric Blue

Sunset Magenta

V tejto rade nemôžu chýbať ani ceruzky na oči, ktoré sú skvelo pigmentované a dokonale držia na očiach. To, že majú krásne odtiene snáď ani nemusím spomínať. Najviac ma zaujal odtieň tropic teal. 


Plumful, Tropic Teal, Silver Shimmer


Produkty, ktoré ma veľmi zaujali ale v bežnom líčení ich veľmi nevyužijem sú pečiatky v tvare hviezdy a blesku. No na nejakú party alebo festival budú tieto pečiatky dokonalé. Rýchlo a ľahko ním ozvláštnite svoj make-up.Ak vás táto festivalová rada zaujala, tak šup ku mne na instagram, kde momentálne prebieha o tento skvelý balíček súťaž. Zažiarte na festivale s novou radou od značky Avon.Zaujali vás tieto novinky? Čo sa vám páči najviac? 

Komentáre

Zverejnenie komentára

Ďakujem za komentár :-)

Obľúbené príspevky z tohto blogu

Moja prvá GIVEAWAY

Ahojky Ako sa máte? :-) Ja celkom v pohode. Konečne je piatok a môžem si užívať voľno :-) Po 5tich nočných to vážne potrebujem :-) Minule som Vám sľúbila, že si môžte zasúťažiť na mojom blogu :-) Pôvodne som chcela aby to bol tajný balíček ale žiaľ nenašla som žiadnú peknú krabičku takže tento balíček uvidíte, že čo bude obsahovať ale čoskoro vymyslím na FB alebo instagrame nejakú súťaž, kde bude výhra prekvapenie :-) A o čo môžte súťažiť? 1. Balea peeling jablko so škoricou 2. Aussie Miracle Recharge Colour (balzám na farbené vlasy) 3. Arad krém na ruky  Recenzia 4. Balea malinový balzám na pery

Fenty Beauty By Rihanna - Lesk na pery

Neviem ako to máte vy, ale ja uprednostňujem určite rúž pred leskom na pery. Na leskoch mi vadí, že dosť lepia a stále sa mi na ústa prilepili aj vlasy. Každopádne som si minule jeden lesk na pery zakúpila a práve o ňom by som vám dnes rada napísala.

Darčeky pod stromček na poslednú chvíľu

Ahojte! Už o pár dní tu máme Vianoce a ja som si pre Vás pripravila článok, kde Vám ukážem pár pekných darčekov pre vašich blízkych ❤️