štvrtok 6. decembra 2018

Nákupy a novinky november/listopad 2018

Ahojte!

Máme tu nový mesiac a to znamená, že tu mám článok s novinkami za november. Kto sleduje môj instagram, tak tieto veci už mohol vidieť. Každopádne tu mám zhrnutie celého mesiaca.

Po dlhej dobe som si niečo objednala z Avonu. Tentokrát ma zaujali produkty na nohy, ktoré som si veľmi obľúbila a určite vám o nich napíšem viac. Kúpila som si aj mini balenie vône do kabelky- hneď som si tú voňavku zamilovala.


V Sephore som urobila menšiu objednávku. V podstate som si nechala iba masku, pretože ostatné veci som dala do súťaže, ktorá prebiehala na mojom instagrame.Z Yves Rocher som si kúpila adventný kalendár, ktorý mi spríjemňuje čakanie na Vianoce. K objednávke som dostala aj nejaké darčeky, čo ma veľmi potešilo.


Značka Renovality mi zaslala ich novinky. Bol to neskutočný šok a veľmi ma tým potešili. Ich oleje zbožňujem a som rada, že môžem otestovať ďalšie.


V rámci spolupráce s lekárňou Benu som si mohla vybrať pár produktov na testovanie. Určite sa môžete tešiť na ich recenzie ešte v tomto roku.


Z Dm som si objednala Balea adventný kalendár, ktorého obsah si môžete pozrieť na stránke Superkrásna.cz


V novembri sa mi ozvali ohľadom spolupráce z eshopu Kosmetikacapri. Na testovanie mi zaslali dva produkty a musím povedať, že ma oba veľmi milo prekvapili. Podrobnejšia recenzia bude určite ešte tento mesiac.


Keďže som opäť šla do svetlej farby vlasov, tak som si kúpila nejaké produkty na stiahnutie žltej farby. Kúpila som si obyčajný šampón z drogérky, ktorý som používala vždy, keď som šla na blond. A z eshopu Notino.cz som si kúpila masku a šampón od značky Maria Nila.


Keďže idú Vianoce, tak som si kúpila aj nové vianočné vône od Yankee Candle.


Jeden víkend bola u mňa moja skvelá kamarátka, ktorá ma pozná skoro celý život a tak mi doniesla pár vecí, ktoré som ešte neskúšala.


Koncom mesiaca mi prišiel aj nový box z Dm, ktorého obsah ste si mohli už pozrieť u mňa na blogu.


To by malo byť snáď už všetko. Čo nové ste si kúpili za posledný čas? Budem rada ak sa so mnou podelíte v komentári.

S pozdravom Zuzka

7 komentárov:

 1. Juu, to vypadá úžasně, ty novinky. Nevěděla jsem, že Balea má také kalendář. :) Už se těším na články z testování!

  OdpovedaťOdstrániť
 2. Moc krásné novinky. Nějaký olej od Renovality bych taky ráda vyzkoušela. :-)
  Povídání nejen o kosmetice

  OdpovedaťOdstrániť
 3. Moc krásné novinky :) taky musím nakoupit vosky, hrozěn ráda je přes Vánoce pálím :) ty Sephora novinky jsou krásné :)
  MyGoldenMind

  OdpovedaťOdstrániť
 4. Zaujala mě ta maska na nohy (pokud se teda nepletu) ze Sephory v holografickém obalu.

  Přeji veselé a klidné Vánoce :)!
  Nela z blogu Růžová rtěnka

  OdpovedaťOdstrániť
 5. Olejíčky Renovality též miluji :-) vosky nakupuji pořád, mám ráda, když to u nás doma voní a ten kalendář yves rocher vypadá skvěle :-)

  OdpovedaťOdstrániť

Ďakujem za komentár :-)blogger template by lovebird