Preskočiť na hlavný obsah

BrandNooz box November/Listopad 2018

V piatok mi prišiel ďalší zelený box a dnes sa spolu pozrieme na jeho obsah.


1. Vitana - Vafle Nebeské 
Vafle si doma nerobím a polotovary veľmi nepoužívam. Raz za čas ale človek môže vyskúšať aj takýto produkt.
Cena: 26,90 Kč2. Podravka - Šípkový džem
Priznám sa, že takýto džem som ešte nejedla a dosť ma zaujal. Určite ochutnám.
Cena: 39,90 Kč


3. Tutto Gusto - Tomatová/Gulášová
Polievka, ktorú využije podľa mňa dosť ľudí. Aspoň čo hovoria v práci, tak väčšinou kupujú polievky v sáčku alebo takéto. Ja osobne si radšej varím normálne polievky. Každopádne ak sa mi nebude chcieť variť a budem mať chuť na polievku, tak ich vyskúšam.
Cena: 2x 34,90 Kč


4. Cheetos - Mix Ups Mega Fun
Mix troch príchutí v troch tvaroch.
Cena: 24,90 Kč


5. Chio - Donuts
Sladko-slané chrumky. Úprimne som zvedavá ako môžu chutiť.
Cena: 24,90 Kč


6. Oreo - Bañadas Blanco, Bañadas
Oreo v limitovanej zimnej edícii.
Cena: 2x 54,90 Kč


Keďže v boxe nebol pribalený letáčik s produktami, tak zasielali produkt navyše. Ja som mala vo svojom boxe Cider, kt. mi celkom aj chutí.Tento box splnil to, čo sľubuje - novinky. Aspoň pre mňa je obsah tohto boxu plný noviniek. Nič z toho som ešte doma nemala.


Čo hovoríte na obsah boxu?


Komentáre

 1. Oreo musím rozhodně ochutnat a cider mne také zaujal.

  OdpovedaťOdstrániť
 2. Mňa by tento brandooz box veľmi potešil. Tento mesiac sú tam podľa mňa fakt dobré veci. ;) :)

  Prajem ti krásny deň. ♥
  blogofsunflower.blogspot.com ♥´

  OdpovedaťOdstrániť
 3. Už jsem na něj koukala a já bych byla tedy spokojená, právě lvůli tomu, že nějaké věci jen tak neseženu. :)

  OdpovedaťOdstrániť

Zverejnenie komentára

Ďakujem za komentár :-)

Obľúbené príspevky z tohto blogu

Moja prvá GIVEAWAY

Ahojky Ako sa máte? :-) Ja celkom v pohode. Konečne je piatok a môžem si užívať voľno :-) Po 5tich nočných to vážne potrebujem :-) Minule som Vám sľúbila, že si môžte zasúťažiť na mojom blogu :-) Pôvodne som chcela aby to bol tajný balíček ale žiaľ nenašla som žiadnú peknú krabičku takže tento balíček uvidíte, že čo bude obsahovať ale čoskoro vymyslím na FB alebo instagrame nejakú súťaž, kde bude výhra prekvapenie :-) A o čo môžte súťažiť? 1. Balea peeling jablko so škoricou 2. Aussie Miracle Recharge Colour (balzám na farbené vlasy) 3. Arad krém na ruky  Recenzia 4. Balea malinový balzám na pery

Giveaway November/Listopad 2017

Ahojte krásky! Momentálne ma skolila choroba a ja úprimne nevládzem nič a tak sa len váľam v posteli. Momentálne neviem kedy mi bude lepšie a budem mať chuť na písanie článkov a tak som sa rozhodla to čakanie trošku spríjemniť touto súťažou. Každopádne dúfam, že sa mi čím skôr uľaví a ja sa budem môcť naplno venovať blogu. Do konca roka mám pre Vás pripravené ešte dve súťaže. Tentokrát si môžte zasúťažiť o tento balíček, ktorý obsahuje rôzne produkty.

Značka Q+A

Ahojte! Dneska by som vám rada ukázala ďalšiu značku, ktorú možno ešte nepoznáte. Alebo aspoň ja som ju spoznala ešte len pred pár mesiacmi. Konkrétne sa dnes dočítate niečo o značke Q+A. Q+A je britská značka, ktorá sa zameriava na pleťovú kozmetiku. Značka sa snaží dať odpovede na všetky otázky ohľadom pleti (z toho pochádza aj jej názov-questions and answers). Na trhu je od roku 2013 a ja mám doma 4 ich produkty, o ktorých vám dnes niečo napíšem.