Preskočiť na hlavný obsah

Nákupy a novinky august/srpen 2018

Ahojte!

Dneska tu mám pre vás menšie zhrnutie noviniek, ktoré mi za august prišli.

Hneď začiatkom mesiaca ma potešil PR balíček, ktorý obsahoval nový Beauty Box od Avonu. Jeho obsah ste si už mohli u mňa na blogu pozrieť.Ako ďalšie mi prišli dve masky na testovanie od Garnier. O tej čiernej ste si u mňa už dávnejšie mohli prečítať.


V eshope Dm.cz som si urobila nákup. Samozrejme som tam okrem potrieb do domácnosti hodila aj nejakú tú kozmetiku.Ak máte radi vína, tak určite odporúčam Jahodové víno z eshopu Rybízák, tak sladké a chutné vínko som už dlho nemala. To druhé som ešte neotvorila.


Na Urban Decay som si zakúpila Lightbeam paletku, o ktorej si budete môct prečítať na Superkrasna.cz


V rámci spolupráce som dostala na testovanie balíček od SATURO. Na instagrame som už o týchto nápojoch trochu písala a určite vám o nich napíšem aj tu na blogu.


Posledný augustový pondelok som bola na stretnutí beautyblogeriek, ktoré bolo super. Bola to moja prvá takáto akcia a som rada, že mi to konečne vyšlo a ja som sa jej mohla zúčastniť. V rámci tohto stretnutia som dostala na testovanie rôzne produkty, o ktorých si u mňa určite budete môcť prečítať.


Posledný štvrtok v mesiaci mi prišiel ako obvykle nový Brandnooz box. Ten bol podľa mňa celkom podarený čo sa týka noviniek.


Tento mesiac bol trošku chudobnejší na nákupy z dôvodu marodky, pre ktorú nemôžem veľmi chodiť von. A v podstate ma ani nič také tento mesiac nezaujalo.

Čo nové ste si zakúpili vy? Sú na trhu nejaké novinky, ktoré vás zaujali? Budem rada ak sa so mnou podelíte v komentári.

A ak by vás to zaujímalo, tak na mojom instagrame si môžete zasúťažiť o balíček s produktami od Vichy, kde je aj Minéral 89, ktorý zbožňujem.


Komentáre

 1. Krásne novinky! :) Mňa najviac zaujalo to jahodové víno, musí byť chutné :D

  OdpovedaťOdstrániť
 2. Krásné novinky. Nákupy v DM taky plánuji. Ještě jsem z jejich e-shopu neobjednávala. :-)
  welcometomyworld

  OdpovedaťOdstrániť
 3. veľmi ma zaujali masky na tvar od Garnier, už dlho ich chcem skúsiť ;)

  OdpovedaťOdstrániť
 4. Krásné nakupy a novinky! Tu Balea plátýnkovou jsem si taky koupila, mají je skvělé :)
  MyGoldenMind

  OdpovedaťOdstrániť
 5. Boží novinky! Člověk aby měl miliony, aby si mohl všechno koupit a zkusiit :D :)

  OdpovedaťOdstrániť

Zverejnenie komentára

Ďakujem za komentár :-)

Obľúbené príspevky z tohto blogu

Lacná ale účinná dekoratívna kozmetika

Ahojte! Dnes si môžete v mojom článku prečítať o troch produktoch z dekoratívnej kozmetiky, ktoré som v poslednej dobe testovala.

Trio od Uriage

Ahojte! Dneska tu mám pre vás článok o troch produktoch značky Uriage,ktorú určite dobre poznáte. Táto značka sa vyznačuje tým, že ich produkty obsahujú termálnu vodu Uriage.

Blond vlasy bez žltých tónov - Top 3 silver šampóny

Ahojte! Už ste si určite všimli, že som si opäť vlasy prefarbila na blond. Ja mám rada takéto zmeny a vôbec sa im nebránim. Pravidelne si farbím vlasy na čierno a potom na blond už pár rokov. Koncom minulého roka som dostala chuť byť opäť blondínkou a momentálne sa už pomaly približujem ku farbe, akú chcem. So sťahovaním tmavej farby príde niekedy aj ten nechcený žltý efekt a tak mám doma vždy fialový šampón. Dneska vám predstavím top tri šampóny,ktoré sa zbavia žltých tónov.