Preskočiť na hlavný obsah

Nákupy a novinky júl/červenec 2018

Ahojte!

Dnes tu mám ďalší článok plný noviniek a balíčkov, ktoré mi prišli minulý mesiac.

1. Na začiatku mesiaca som si urobila nákup online v DM.
Tento balíček obsahoval okrem produktov, ktoré som si sama vybrala aj DM letný box o ktorom ste si už mohli prečítať. Letný DM box2. Ako druhé mi prišiel balíček z Lush o ktorom si môžete prečítať na Superkrasna.cz
Potešilo ma, že k objednávke som dostala aj tri vzorky, ktoré boli úžasné a ja si už plánujem opäť niečo z Lush zakúpiť.


3. Z Avonu mi prišla výhra, ktorá ma veľmi potešila.


4. Ako ďalšie som si kúpila box plný kozmetiky, ktorý som vám už na blogu ukazovala.


5. Cez facebook som si objednala pár vecí, ktoré som pred tým ešte nemala. Jedna maska poputuje niekomu z vás. Stačí sa len zapojiť do súťaže, ktorá momentálne prebieha na Instagrame.


6. Vrámci výzvy na stránke Blogerky.cz som dostala "Horké boby" .


Keďže som bola dva týždne na dovolenke, tak som toho veľa nenakupovala.

Určite mi napíšte, že čo ste si v poslednej dobe kúpili vy.
Zaujalo Vás niečo z toho čo tu mám ja? Podeľte sa so mnou v komentári.

Nezabudnite, že sa máte možnosť zapojiť do súťaže, ktorá prebieha tu na blogu. Druhá zase prebieha na Instagrame. Čas máte do konca tohto mesiaca.

Prajem pekný deň.

S pozdravom Zuzka

Komentáre

 1. Popravde v poslednej dobe už veľmi kozmetiku nenakupujem, snažím sa len minúť zásoby a nachádzať lepšie alternatívy, ale každopádne som si tento mesiac napríklad kúpila tuhý šampón od 2sis a vyzerá, že bude fakt super :)

  Igelitku si neprosím / Facebooková stránka

  OdpovedaťOdstrániť
 2. Jéé, také mám teď v plánu napsat nakupovací článek :) Horké boby jsem také vyzkošela a byly skvělé! A k výhře s avonem gratuluju ♥

  WantBeFitM

  OdpovedaťOdstrániť
 3. Z Lush si chci koupit nějaký šampon či masku na pleť. :)
  Miska blog

  OdpovedaťOdstrániť
 4. Já si koupila balzámy na rty od NYX a jsem z nich nadšena :)

  OdpovedaťOdstrániť
 5. Wow, lots of interesting products.
  Kisses

  https://elenabienvenido.blogspot.com/

  OdpovedaťOdstrániť
 6. Tak to byl červenec na novinky hodně povedený! :)

  Little Dreamer

  OdpovedaťOdstrániť
 7. Jéé super novinky!! :) Horké boby jsem také vyzkoušela :-)

  Nela z blogu Růžová rtěnka

  OdpovedaťOdstrániť
 8. Super novinky, boby jsem taky ráda zkoušela :)
  MyGoldenMind

  OdpovedaťOdstrániť

Zverejnenie komentára

Ďakujem za komentár :-)

Obľúbené príspevky z tohto blogu

Moja prvá GIVEAWAY

Ahojky Ako sa máte? :-) Ja celkom v pohode. Konečne je piatok a môžem si užívať voľno :-) Po 5tich nočných to vážne potrebujem :-) Minule som Vám sľúbila, že si môžte zasúťažiť na mojom blogu :-) Pôvodne som chcela aby to bol tajný balíček ale žiaľ nenašla som žiadnú peknú krabičku takže tento balíček uvidíte, že čo bude obsahovať ale čoskoro vymyslím na FB alebo instagrame nejakú súťaž, kde bude výhra prekvapenie :-) A o čo môžte súťažiť? 1. Balea peeling jablko so škoricou 2. Aussie Miracle Recharge Colour (balzám na farbené vlasy) 3. Arad krém na ruky  Recenzia 4. Balea malinový balzám na pery

Giveaway November/Listopad 2017

Ahojte krásky! Momentálne ma skolila choroba a ja úprimne nevládzem nič a tak sa len váľam v posteli. Momentálne neviem kedy mi bude lepšie a budem mať chuť na písanie článkov a tak som sa rozhodla to čakanie trošku spríjemniť touto súťažou. Každopádne dúfam, že sa mi čím skôr uľaví a ja sa budem môcť naplno venovať blogu. Do konca roka mám pre Vás pripravené ešte dve súťaže. Tentokrát si môžte zasúťažiť o tento balíček, ktorý obsahuje rôzne produkty.

Značka Q+A

Ahojte! Dneska by som vám rada ukázala ďalšiu značku, ktorú možno ešte nepoznáte. Alebo aspoň ja som ju spoznala ešte len pred pár mesiacmi. Konkrétne sa dnes dočítate niečo o značke Q+A. Q+A je britská značka, ktorá sa zameriava na pleťovú kozmetiku. Značka sa snaží dať odpovede na všetky otázky ohľadom pleti (z toho pochádza aj jej názov-questions and answers). Na trhu je od roku 2013 a ja mám doma 4 ich produkty, o ktorých vám dnes niečo napíšem.