Preskočiť na hlavný obsah

BrandNooz box letná limitka 2018

Ahojte!

Dneska vám ukážem, že čo obsahovala letná limitka od BrandNooz.1. Havlík
Se sýrem a solí - 12,90 Kč
Tvarůžkové tyčinky - 14,90 Kč


2. POM-BÄR Crackers
V minulom boxe som mala príchuť Original. Tentokrát tu mám Mak & Sezam
Cena: 25,90 Kč


3. Mentos - Say Hello Lemonade
Cena: 17,90 Kč


4. Spak - Bylinková omáčka
Cena: 48,90 Kč


5. Vitana - Tekutá marináda med a zázvor
Cena: 14,90 Kč


6. Cool - Okurka a limetka
Cena: 19,90 Kč


7. METAXA 12*


8. Capri-Sun Fun Alarm
Cena: 9,90 Kč


9. Dobrá voda - Meduňka
Cena: 14,90 Kč


10. Mini balenia a vzorky rôznej drogérie


11. Rôzne časopisyA to je všetko. Ako úprimne čakala som od tejto limitky viac. Je tam dosť produktov, ktoré už v boxoch boli.

Aký máte názor na tento box vy?

Komentáre

Zverejnenie komentára

Ďakujem za komentár :-)

Obľúbené príspevky z tohto blogu

Moja prvá GIVEAWAY

Ahojky Ako sa máte? :-) Ja celkom v pohode. Konečne je piatok a môžem si užívať voľno :-) Po 5tich nočných to vážne potrebujem :-) Minule som Vám sľúbila, že si môžte zasúťažiť na mojom blogu :-) Pôvodne som chcela aby to bol tajný balíček ale žiaľ nenašla som žiadnú peknú krabičku takže tento balíček uvidíte, že čo bude obsahovať ale čoskoro vymyslím na FB alebo instagrame nejakú súťaž, kde bude výhra prekvapenie :-) A o čo môžte súťažiť? 1. Balea peeling jablko so škoricou 2. Aussie Miracle Recharge Colour (balzám na farbené vlasy) 3. Arad krém na ruky  Recenzia 4. Balea malinový balzám na pery

Giveaway November/Listopad 2017

Ahojte krásky! Momentálne ma skolila choroba a ja úprimne nevládzem nič a tak sa len váľam v posteli. Momentálne neviem kedy mi bude lepšie a budem mať chuť na písanie článkov a tak som sa rozhodla to čakanie trošku spríjemniť touto súťažou. Každopádne dúfam, že sa mi čím skôr uľaví a ja sa budem môcť naplno venovať blogu. Do konca roka mám pre Vás pripravené ešte dve súťaže. Tentokrát si môžte zasúťažiť o tento balíček, ktorý obsahuje rôzne produkty.

Značka Q+A

Ahojte! Dneska by som vám rada ukázala ďalšiu značku, ktorú možno ešte nepoznáte. Alebo aspoň ja som ju spoznala ešte len pred pár mesiacmi. Konkrétne sa dnes dočítate niečo o značke Q+A. Q+A je britská značka, ktorá sa zameriava na pleťovú kozmetiku. Značka sa snaží dať odpovede na všetky otázky ohľadom pleti (z toho pochádza aj jej názov-questions and answers). Na trhu je od roku 2013 a ja mám doma 4 ich produkty, o ktorých vám dnes niečo napíšem.