Preskočiť na hlavný obsah

Yves Rocher - Koncentrovaný šampón pre žiarivé vlasy #sazimtedyjsem

Prajem pekný večer.

Yves Rocher je značka, ktorú som si veľmi obľúbila. Zatiaľ mi vyhovovali všetky produkty, ktoré som skúšala a vždy sa teším na nové. Táto značka mi je ale sympatická aj preto, že jej nie je ľahostajná naša planéta.  I LOVE MY PLANET = 1 STROM
Jednoduchá rovnica vďaka ktorej YR v spolupráci s Nadáciou Yves Rocher a partnerskými neziskovkami po celom svete vysadili viac ako 70 miliónov stromov. Veľa z nich bolo vysadených po uvedení koncentrovaného sprchového gélu v roku 2017. Tento sprchový gél mám veľmi rada a je fajn, keď aj nákupom môžme prispieť na dobrú vec.

Do roku 2020 vysadí YR v Česku 100 000 stromov. A to práve vďaka produktom označených logom I LOVE MY PLANET

Momentálne prichádza na trh novinka a to ekologický šampón  (konkrétne 25.05.2018). Tento šampón mám doma a vyzerá, že bude fajn. Má príjemnú vôňu a vlasy sú po ňom jemné.


Má 100% recyklovateľný obal. 
Obsahuje 98% zložiek prírodného pôvodu. 
Má biologicky odbúrateľné zloženie a tak si s jeho rozložením poradí príroda sama.
Cena 99 Kč za 100 ml a môžte si ho zakúpiť na stránke YR.
Jedna kvapka znamená jedno umytie vlasov.


Ak aj vy chcete pomôcť, tak stačí kúpiť výrobok označený logom I LOVE MY PLANET.

Na instagrame potom môžte použiť hastagy #sazimtedyjsem #yvesrochercesko #ilovemyplanet #actbeautiful a označte Yves Rocher a môžte aj mňa 😊 


Ja si určite nejaké produkty zakúpim a pevne verím v to, že sa zapojíte aj vy.

S pozdravom Zuzka 

Komentáre

  1. Tenhle šampon mě zaujal a ta myšlenka se sázením stromů je krásná.

    OdpovedaťOdstrániť
  2. YR mám veľmi rada. Páči sa mi ich know How. Už som skúšala koncentrovan verziu sprchového gélu a určite by som rada vyskúšala aj toto.
     xxAlexandra MS ALWAYS LATE

    OdpovedaťOdstrániť

Zverejnenie komentára

Ďakujem za komentár :-)

Obľúbené príspevky z tohto blogu

Moja prvá GIVEAWAY

Ahojky Ako sa máte? :-) Ja celkom v pohode. Konečne je piatok a môžem si užívať voľno :-) Po 5tich nočných to vážne potrebujem :-) Minule som Vám sľúbila, že si môžte zasúťažiť na mojom blogu :-) Pôvodne som chcela aby to bol tajný balíček ale žiaľ nenašla som žiadnú peknú krabičku takže tento balíček uvidíte, že čo bude obsahovať ale čoskoro vymyslím na FB alebo instagrame nejakú súťaž, kde bude výhra prekvapenie :-) A o čo môžte súťažiť? 1. Balea peeling jablko so škoricou 2. Aussie Miracle Recharge Colour (balzám na farbené vlasy) 3. Arad krém na ruky  Recenzia 4. Balea malinový balzám na pery

Giveaway November/Listopad 2017

Ahojte krásky! Momentálne ma skolila choroba a ja úprimne nevládzem nič a tak sa len váľam v posteli. Momentálne neviem kedy mi bude lepšie a budem mať chuť na písanie článkov a tak som sa rozhodla to čakanie trošku spríjemniť touto súťažou. Každopádne dúfam, že sa mi čím skôr uľaví a ja sa budem môcť naplno venovať blogu. Do konca roka mám pre Vás pripravené ešte dve súťaže. Tentokrát si môžte zasúťažiť o tento balíček, ktorý obsahuje rôzne produkty.

Značka Q+A

Ahojte! Dneska by som vám rada ukázala ďalšiu značku, ktorú možno ešte nepoznáte. Alebo aspoň ja som ju spoznala ešte len pred pár mesiacmi. Konkrétne sa dnes dočítate niečo o značke Q+A. Q+A je britská značka, ktorá sa zameriava na pleťovú kozmetiku. Značka sa snaží dať odpovede na všetky otázky ohľadom pleti (z toho pochádza aj jej názov-questions and answers). Na trhu je od roku 2013 a ja mám doma 4 ich produkty, o ktorých vám dnes niečo napíšem.