štvrtok 25. januára 2018

Neutrogena Visibly Clear

Pekný deň prajem!

Dneska tu mám pre Vás typ na dva produkty, ktoré som si veľmi obľúbila. Oba sú od značky Neutrogena a zakúpila som si ich ešte niekedy v minulom roku, takže ich testujem už dlhšiu dobu.


Ako prvé tu mám masku Visibly Clear (pore & shine in-shower mask) Masky zbožňujem a táto ma veľmi zaujala a tak som neodolala. Používa sa vo sprche čo určite šetrí čas. Doba pôsobenia je len minúta čo je v tejto uponáhľanej dobe vážne skvelé. Používa sa dvakrát do týždňa. Stačí naniesť požadované množstvo na vyčistenú, navlhčenú pleť a necháme masku pôsobiť. Dole ju dávam jemným masírovaním pleti pod tečúcou vodou.
Ako prvé ma zaujala krásna citrusová vôňa. Je vážne veľmi príjemná. Ďalším plusom je, že obsahuje malé čiastočky, ktoré jemne peelingujú tvár. Pleť zbaví nečistôt a mastnoty. Ja mám zmiešanú pleť a tak mám problém v určitej časti s mastnotou ale mám problém aj so suchou pleťou. Túto masku používam na celú tvár a nepociťujeme že by mi ju nejako celú vysušovala. Ja si ale vždy po použití tejto masky dávam aj poriadnu dávku hydratácie pleti. To znamená, že používam rôzne hydratačné masky, oleje a krémy.
Výsledkom používania tejto masky je krásna, čistá pleť bez zbytočného lesku. Na dotyk je hladká a veľmi príjemná.


Balenie má 150 ml a maska sa nachádza v tube.

Ďalším produktom z tejto rady je čistiací gél Visibly Clear (pore & shine daily wash) Tento gél používam každé ráno aj večer. Pleť krásne vyčistí a zbavuje ju nadmerného lesku. Je vypnutá a zdá sa mi, že kombinácia týchto dvoch produktov ma postupne zbavuje upchatých pórov. Vôňa gélu je taká istá ako aj masky.


Balenie má 200 ml a obsahuje praktickú pumpičku na dávkovanie.


Do tejto rady patrí ešte aj peeling, ktorý je určený na každodenné použitie. Všetky tieto produkty redukujú lesk a napomáhajú čistiť upchané póry.

Oba tieto produkty Vám môžem odporúčiť. Ja som s nimi veľmi spokojná. Zakúpiť si ich môžte na internete alebo v drogérii.

S pozdravom Zuzka


5 komentárov:

 1. značka Neutrogena je podľa mňa veľmi kvalitná, tá maska vyzerá fakt super a asi by som ju mala aj vyskúšať lebo ja som veľký maniak na masky ;)

  OdpovedaťOdstrániť
 2. Já tento gel mám taky akorát růžový a jsem s ním moc spokojená. :)

  OdpovedaťOdstrániť
 3. Od neutregeny jsem ještě neměla možnost nic vyzkoušet :) používám biodermu s kterou jsem spokojená :).

  www.shardofdreams.blogspot.cz

  OdpovedaťOdstrániť
 4. Já z této řady měla peeling a ten jsem si chválila. :)

  OdpovedaťOdstrániť
 5. Peeling mám hrozně ráda, vždy je po něm tak krásná kůže :) Už dlouho se odhodlávám vyrobit si ho doma, tak snad se k tomu dostanu :)

  WantBeFitM

  OdpovedaťOdstrániť

Ďakujem za komentár :-)blogger template by lovebird