pondelok 4. decembra 2017

Philips StyleCare Prestige Auto Curler BHB876/00


Ahojte!

Dneska tu mám pre Vás recenziu na jeden produkt, ktorý je určený na starostlivosť o vlasy. Ja osobne mám veľmi rada vlasy rovné ale aj kučeravé. A práve tie kučeravé vlasy dosiahnem s týmto pomocníkom o ktorom Vám dnes poviem.Konkrétne Vám dnes poviem o StyleCare Prestige Auto Curler BHB876/00 od značky Philips. Pred prvým použitím tohto produktu je určite potrebné prečítať si návod. Návod je napísaný jednoducho a obsahuje aj obrázky pre lepšie pochopenie. Návod som pochopila hneď a tak som sa mohla okamžite pustiť do natáčania svojích vlasov.


Pred použitím si nastavíme na kulme čas, teplotu a aj smer kulmovania.
Čas: 8 sekúnd, 10 sekúnd, 12 sekúnd
Teplota: 170°C, 190°C a 210°C
Smer kulmovania: Doprava, striedavo, doľava


Doba zahratia je 30 sekúnd. Je určená pre všetky typy vlasov.

Táto kulma mi veľmi vyhovuje. Obsluha je jednoduchá a celú hlavu som mala natočenú do cca 30 minút. V tomto článku nájdete pár fotiek ako dopadlo moje kulmovanie. Pri týchto fotkách som mala nastavený čas na 8 sekúnd a teplotu na 170°C.


S touto kulmou si môžte vytvoriť akékoľvek kučery podľa toho aké ich chcete mať. Môžte mať jemné vlnky ale aj poriadne kučery. 27 kombinácií nastavenia pre rôzny vzhľad Vám v tom pomôže.

Veľkou výhodou je, že má ochranný keramický povrch, ktorý je napustený keratínom pre lepšiu starostlivosť o vlasy. Ďalšou výhodou je, že kulma pípa, keď už je vlna hotová. Ak sa Vám napríklad nechtiac zamotajú vlasy, kulma sa automaticky vypne a tým vlasy chráni pred poškodením. Super je, že s touto kulmou sa ani nepopálite pretože dizajn je navrhnutý tak, že izoluje teplo od akýchkoľvek iných oblastí než sú vlasy.


Kábel má dĺžku 2 m a je otočný čo je veľkou výhodou. Vertikálna rukoveť je skvelá pri tvorbe vĺn. Nie je ťažká a ľahko sa s ňou manipuluje.
Ako príslušenstvo nájdeme v balení pomôcku na čistenie valca a pomôcku na oddeľovanie vlasov.


Ja osobne môžem povedať, že túto kulmu určite odporúčam. Je skvelá a som s ňou veľmi spokojná. O tejto kulme si môžte prečítať viac informácií na stránke Philips, kde nájdete aj to, kde si ju môžte zakúpiť.

Poznáte tento produkt? Zaujal Vás? Budem rada ak sa so mnou podelíte v komentári.

S pozdravom Zuzka

4 komentáre:

 1. wow, urobilo ti to krásne kučery <3

  OdpovedaťOdstrániť
  Odpovede
  1. Tak to áno. Ja mám dosť dlhé vlasy ale tato kulma si s nimi hravo poradila 😊

   Odstrániť
 2. Odpovede
  1. No je to fakt skvelá kulma. So žiadnou som ešte takto nebola spokojna a to som ich už od základky pár vyskúšala 😉

   Odstrániť

Ďakujem za komentár :-)blogger template by lovebird