nedeľa 31. decembra 2017

Dermacol Matte Mania


Prajem krásny posledný deň v tomto roku.

Minule som Vám sľúbila recenziu na dve rúže, ktoré som si v poslednej dobe veľmi obľúbila. Konkrétne je reč o Dermacol Matte Mania tekutých rúžoch.

Doma mám dva odtiene. Jeden neutrálny a jeden trošku výraznejší.


Tieto rúže sú matné ako je to už z názvu jasné. Matné rúže som si v poslednej dobe veľmi obľúbila. Za mňa sú krajšie ako lesklé rúže. Aj keď niekedy používam aj tie. Tekuté rúže používam dosť často
a keď sa objavili na trhu tieto, tak som ich musela samozrejme vyskúšať.


Tieto rúže sľubujú výdrž 9 hodín s čím ja osobne nesúhlasím. Výdrž je síce celkom fajn (nejaké 3-4 hodiny) ale sľubovaných 9 hodín to nie je. Mne to nevadí, keďže tieto rúže sú na perách veľmi príjemné a nevysušujú ich. Čo sa týka pigmentácie tak tá je za mňa super. Stačí jedna vrstva a pery majú krásnu intenzívnu farbu. Majú vegetariánsku a vegánsku textúru.

Na predaj je až 25 odtieňov a tak si myslím, že každá jedna z nás si aspoň jeden vyberie.

Ja mám doma odtieň č. 22 - čo je podľa mňa veľmi pekná neutrálna farba.Ďalší odtieň, ktorý doma mám je č. 56 - krásna tmavo vínová farba s troškou hnedej. Je to výraznejšia farba ale na perách vyzerá veľmi pekne. Pri nanášaní je potrebné trošku precíznosti ale dá sa to zvládnuť.Oba rúže môžem odporučiť a ja sa chystám zakúpiť si ešte aj nejaké iné odtiene. Na Notino.cz majú rôzne odtiene a za super cenu.

Skúšali ste nejaké odtiene aj Vy? Zaujali Vás tieto rúže?

Prajem Vám krásneho Silvestra a Šťastný Nový Rok :-)

S pozdravom Zuzka

2 komentáre:

 1. Zuzko, krásný a šťastný nový rok :)
  ta červená rtěnka ti moc sluší! Já se na tyhle matné tekuté krásky dívala už několikrát, ale zatím si žádnou nekoupila. No ale asi si nějaký odstín pořídím, jen nevím jaký.

  Nela z blogu Růžová rtěnka

  OdpovedaťOdstrániť

 2. This is so inspiring! I love the post:)
  Dilek ...

  OdpovedaťOdstrániť

Ďakujem za komentár :-)blogger template by lovebird