Preskočiť na hlavný obsah

MAX FACTOR Pan Stik make-up a korektor v jednom


Ahojte!

Dneska by som sa rada venovala jednému produktu, ktorý môžte použiť dvoma spôsobmi. Je na trhu už dlho ale ja som si ho kúpila ešte len pred nedávnom a tak tu máte recenziu.


Max Factor Pan Stik je vhodný ako make-up ale aj ako korektor. Takže tu máme jeden produkt, na dve rôzne spôsoby použitia. Ja som si ho najprv dávala na celú tvár ako make-up. Tento make-up je zaujímavý aspoň podľa mňa v tom, že je v tyčinke. Je to samozrejme tuhý make-up a aj keď som zvyknutá na tekuté, tento ma príjemne prekvapil. Pred tým som ešte žiaden takýto make-up nemala ale vôbec mi tá tyčinka nevadí. Je to príjemná zmena. Je vhodný pre normálnu až suchú pleť. Ja mám zmiešanú pleť. T-zónu mám mastnejšiu a tam už nie je až taký vhodný ako na ostatných častiach mojej tváre, ktoré sú suchšie. 


Make-up ma mastnejšiu, krémovejšiu konzistenciu. Ako som už písala tak tento make-up je vhodný aj ako korektor a ja ho už používam hlavne nato, keďže na mastnejších častiach mojej pleti nebol dobrý ale na suché miesta je skvelý. Zakryje všetky nedokonalosti, zakryje mi aj kruhy pod očami. Pracuje sa s nim veľmi jednoducho. Ja som si vybrala ten najsvetlejší odtieň 12 True Beige. Na prvý pohľad nevyzerá veľmi ako svetlý make-up ale na mojej svetlej pleti sa pekne prispôsobí. Možno by bolo fajn ak by mal trošku iný podtón ale ako korektor mi vyhovuje.


Nanášam si ho rovno na pleť a potom si ho rozmažem so štetcom alebo prstami. Ako make-up na pleti nerobí fľaky, ľahko sa s ním pracuje. Je veľmi krycí a tak ho odporúčam používať striedmo aby ste si na tvári neurobili efekt masky. Výdrž je veľmi dobrá. Po pár hodinách je ale potrebné ho trošku prepudrovať. 


Balenie je jednoduché ale vyzerá elegantne. Čierna matná tuba, v ktorej je ukrytý make-up, ktorý sa ľahko vyťahuje pomocou kolieska na dne obalu. Má 9g a môžte si ho zakúpiť na Notino.cz za 140 Kč. Takže myslím si, že cena nie je až tak vysoká. Môže sa zdať, že je toho v balení málo ale ja ho už používam dosť dlho a nie je skoro vidieť, žeby niečo z neho ubudlo. 


Ako korektor ho určite odporúčam. Ako make-up mi veľmi nevyhovoval. Ak ste ho ešte neskúšali tak ho odporúčam si zakúpiť. Stačí si len vybrať odtieň vhodný pre Vás.

S pozdravom Zuzka :-) 

Komentáre

Obľúbené príspevky z tohto blogu

Lacná ale účinná dekoratívna kozmetika

Ahojte! Dnes si môžete v mojom článku prečítať o troch produktoch z dekoratívnej kozmetiky, ktoré som v poslednej dobe testovala.

Trio od Uriage

Ahojte! Dneska tu mám pre vás článok o troch produktoch značky Uriage,ktorú určite dobre poznáte. Táto značka sa vyznačuje tým, že ich produkty obsahujú termálnu vodu Uriage.

Blond vlasy bez žltých tónov - Top 3 silver šampóny

Ahojte! Už ste si určite všimli, že som si opäť vlasy prefarbila na blond. Ja mám rada takéto zmeny a vôbec sa im nebránim. Pravidelne si farbím vlasy na čierno a potom na blond už pár rokov. Koncom minulého roka som dostala chuť byť opäť blondínkou a momentálne sa už pomaly približujem ku farbe, akú chcem. So sťahovaním tmavej farby príde niekedy aj ten nechcený žltý efekt a tak mám doma vždy fialový šampón. Dneska vám predstavím top tri šampóny,ktoré sa zbavia žltých tónov.