Preskočiť na hlavný obsah

Catrice HD Liquid Coverage, Catrice Camouflage

Pekný deň prajem krásky!

Dneska by som rada napísala o jednom make-upe, o ktorom ste už určite počuli. Musím povedať, že aj ja som sa nechala zlákať a tak som si ho zakúpila. Doma ho už mám dlhšie ale keďže som ho chcela poriadne otestovať, tak som sa k recenzii dostala až dnes. A o akom make-upe je reč? No predsa o Catrice HD Liquid Coverage. A k make-upu patrí určite aj korektor. Takže dneska si tu prečítate aj o Catrice Camouflage tekutom korektore.
Tento makeu-up je tekutý a má praktické kvapátko s ktorým si ľahko nanesiete toľko make-upu koľko potrebujete. Je to veľmi praktické a toto nanášanie mi veľmi vyhovuje. Na zapracovanie používam štetec, s ktorým sa mi pekne make-up prispôsobí pleti. Zobrala som si najsvetlejší odtieň a to č. 010. Bohužiaľ tento makeu-up má málo odtieňov a asi nie každý si nájde ten pravý pre seba. Mne tento najsvetlejší veľmi vyhovuje. Na pleti je veľmi pekný a keď si ho nanesiem ani necítim, že by som ho na pleti mala. Pleti sa skvelo prispôsobí. S týmto makeu-upom si dokážete spraviť veľmi pekný, prirodzený, matný make-up. Netreba to hlavne prehnať aby ste na tvári nemali masku.


Zmatnenie je na pleti očividné na celý deň. Ja mám T zónu mastnú a po nanesení tohto make-upu nemám s lesknutím pleti žiaden problém. Líca mám suché a tak som sa trošku bála, že mi ich tento make-up ešte viac vysuší ale zatiaľ som s tým problém nemala. Make-up nerobí na pleti žiadne fľaky ani po celom dni. Za mňa tento make-up môžem určite odporúčať. Je to jeden z najlepších make-upov, ktorý som doteraz vyskúšala.


Dizajn tohto make-upu je jednoduchý ale pritom pekný. Make-up sa nachádza v sklenenej matnej fľaštičke, čo nemusí byť veľmi praktické (áno aj ja som už pár fľaštičiek v kúpeľni rozbila) a ako som už písala ma praktické kvapátko čo je vážne super! V poslednej dobe som si tie kvapátka obľúbila oveľa viac ako pumpičky.
Pomer ceny a kvality je skvelý. Môžte si ho zakúpiť na stránke Notino.cz


Ďalším produktom, ktorý k tomuto make-upu patrí je aj korektor Catrice Comouflage. V prvom rade musím povedať, že ja nemám problém s vyrážkami alebo s niečím podobným a tak neviem ako kryje takéto miesta. Ja korektor používam len pod oči aby som si zakryla kruhy, ktoré mám hlavne po nočných. A ako na nich funguje? Musím povedať, že ma milo prekvapil. Kruhy pod očami mi zakryje. S týmto korektorom sa ľahko pracuje. Do pleti si ho ľahko zapracujem väčšinou s prstami. Vyzerá to prirodzene a po kruhoch pod očami už nie je ani zmienka. Po pár hodinách si ho musím trochu poupraviť ale to musím každý korektor. Inak sa na pleti pekne prispôsobí. Opäť mám doma ten najsvetlejší odtieň a to č. 010 Porcellain.
Je to veľmi vydarený produkt. Cena je skvelá. Môžte si ho zakúpiť na Notino.cz

Oba tieto produkty hodnotím veľmi kladne. Ak ste ich ešte neskúšali tak určite odporúčam. Ako som už písala pomer ceny a kvality je skvelý.

Máte nejaký z týchto produktov doma? Ste s nimi spokojné?

Komentáre

Zverejnenie komentára

Ďakujem za komentár :-)

Obľúbené príspevky z tohto blogu

Lacná ale účinná dekoratívna kozmetika

Ahojte! Dnes si môžete v mojom článku prečítať o troch produktoch z dekoratívnej kozmetiky, ktoré som v poslednej dobe testovala.

Trio od Uriage

Ahojte! Dneska tu mám pre vás článok o troch produktoch značky Uriage,ktorú určite dobre poznáte. Táto značka sa vyznačuje tým, že ich produkty obsahujú termálnu vodu Uriage.

Blond vlasy bez žltých tónov - Top 3 silver šampóny

Ahojte! Už ste si určite všimli, že som si opäť vlasy prefarbila na blond. Ja mám rada takéto zmeny a vôbec sa im nebránim. Pravidelne si farbím vlasy na čierno a potom na blond už pár rokov. Koncom minulého roka som dostala chuť byť opäť blondínkou a momentálne sa už pomaly približujem ku farbe, akú chcem. So sťahovaním tmavej farby príde niekedy aj ten nechcený žltý efekt a tak mám doma vždy fialový šampón. Dneska vám predstavím top tri šampóny,ktoré sa zbavia žltých tónov.