Preskočiť na hlavný obsah

Nivea letné novinky

Ahojte!

Dneska tu mám pre Vás dva produkty od značky Nivea, ktoré som si obľúbila. Sú to letné novinky ale nejako som si ich objednala až neskôr ale myslím si, že sú dobré aj teraz.Nivea Antiperspirant Hello Sunshine


Dobrý antiperspirant človek využije cez celý rok a nie len cez leto. Tento navyše krásne vonia - je to svieža citrusová vôňa. Jeho výdrž má byť 48 hodín ale to neviem posúdiť. Ale môžem povedať, že človek sa s ním cíti po celý deň sviežo a v pohode. Plusom je, že neobsahuje alkohol čo je super pre pokožku. Nijako ju nedráždi. Nivea má veľmi dobré produkty čo sa týka šetrnosti k pokožke.
Cena: 62 Kč

Nivea Ošetrujúca sprchová pena Lemon-Moringa


Táto sprchová pena je proste skvelá. Hneď pri prvom použití som si ju zamilovala. Stačí použiť iba malé množstvo. Pena je hutnejšia ale ľahko sa rozotiera po tele. Vôňa je skvelá, svieža a nabudí človeka na skvelý štart do nového dňa. Vonia po citrónoch a vážne človeka sprcha s touto penou vzpruží. Po použití je pokožka jemná a hebká na dotyk.
Cena: 65 Kč

Oba tieto výrobky môžem len a len odporúčiť. Sú oba veľmi dobré a sú aj iné druhy z tejto kolekcie. Tieto výrobky sú z limitovanej edície a tak sa poponáhľajte aby ste ich mohli aj Vy vyskúšať ;-)

Tieto produkty som zakúpila na Notino.cz

A čo Vy? Zaujali Vás tieto produkty?

S pozdravom Zuzka

Komentáre

Obľúbené príspevky z tohto blogu

Lacná ale účinná dekoratívna kozmetika

Ahojte! Dnes si môžete v mojom článku prečítať o troch produktoch z dekoratívnej kozmetiky, ktoré som v poslednej dobe testovala.

Trio od Uriage

Ahojte! Dneska tu mám pre vás článok o troch produktoch značky Uriage,ktorú určite dobre poznáte. Táto značka sa vyznačuje tým, že ich produkty obsahujú termálnu vodu Uriage.

Blond vlasy bez žltých tónov - Top 3 silver šampóny

Ahojte! Už ste si určite všimli, že som si opäť vlasy prefarbila na blond. Ja mám rada takéto zmeny a vôbec sa im nebránim. Pravidelne si farbím vlasy na čierno a potom na blond už pár rokov. Koncom minulého roka som dostala chuť byť opäť blondínkou a momentálne sa už pomaly približujem ku farbe, akú chcem. So sťahovaním tmavej farby príde niekedy aj ten nechcený žltý efekt a tak mám doma vždy fialový šampón. Dneska vám predstavím top tri šampóny,ktoré sa zbavia žltých tónov.