nedeľa 17. septembra 2017

Nivea letné novinky

Ahojte!

Dneska tu mám pre Vás dva produkty od značky Nivea, ktoré som si obľúbila. Sú to letné novinky ale nejako som si ich objednala až neskôr ale myslím si, že sú dobré aj teraz.Nivea Antiperspirant Hello Sunshine


Dobrý antiperspirant človek využije cez celý rok a nie len cez leto. Tento navyše krásne vonia - je to svieža citrusová vôňa. Jeho výdrž má byť 48 hodín ale to neviem posúdiť. Ale môžem povedať, že človek sa s ním cíti po celý deň sviežo a v pohode. Plusom je, že neobsahuje alkohol čo je super pre pokožku. Nijako ju nedráždi. Nivea má veľmi dobré produkty čo sa týka šetrnosti k pokožke.
Cena: 62 Kč

Nivea Ošetrujúca sprchová pena Lemon-Moringa


Táto sprchová pena je proste skvelá. Hneď pri prvom použití som si ju zamilovala. Stačí použiť iba malé množstvo. Pena je hutnejšia ale ľahko sa rozotiera po tele. Vôňa je skvelá, svieža a nabudí človeka na skvelý štart do nového dňa. Vonia po citrónoch a vážne človeka sprcha s touto penou vzpruží. Po použití je pokožka jemná a hebká na dotyk.
Cena: 65 Kč

Oba tieto výrobky môžem len a len odporúčiť. Sú oba veľmi dobré a sú aj iné druhy z tejto kolekcie. Tieto výrobky sú z limitovanej edície a tak sa poponáhľajte aby ste ich mohli aj Vy vyskúšať ;-)

Tieto produkty som zakúpila na Notino.cz

A čo Vy? Zaujali Vás tieto produkty?

S pozdravom Zuzka

Žiadne komentáre:

Zverejnenie komentára

Ďakujem za komentár :-)blogger template by lovebird