štvrtok 24. augusta 2017

Yankee Candle - Viva Havana

Ahojte!

Dneska tu mám pre Vás voňavý článok o voskoch od Yankee Candle. Vosky od YC mám veľmi rada a som s nimi spokojná. Majú neskutočné množstvo vôňí a stále sa k nám dostávajú novinky. Samozrejme, že som ešte nemala všetky vosky a nemám ani stále všetky novinky ale mám ich doma celkom dosť. Úprimne musím povedať, že niekedy si kupujem vosky na slepo cez internet a zatiaľ som sa skoro vždy trafila do môjho vkusu. Zatiaľ som našla len pár vôní, ktoré sa mi až tak veľmi nepáčili.

Vosky o ktorých Vám dneska napíšem patria do kolekcie VIVA HAVANA a patria do kategórie vôní, ktoré ma nesklamali.


1. Cuban Mojito


Táto vôňa je osviežujúca a vhodná práve na leto. Je to mix limetiek a mäty. Je to veľmi príjemná svieža vôňa. Vosk je vážne silný - prevoňal mi celý byt. Táto vôňa sa mi neskutočne páčila. Veľmi silná vôňa ale nie je to žiaden bolehlav.


2. Delicious GuavaTáto vôňa je tiež veľmi svieža a príjemná. Je to taký svieži letný mix tropického ovocia. Ja osobne tam cítiť najviac citrón a guavu. Potom cítim ešte niečo sladké ale cítim aj nejaké korenie. Vôňa je silná a určite ju odporúčam.

3. Viva Havana


Tretí vosk je trošku taký ako keby pánsky. V tomto vosku cítim santalové drevo, vanilku a trošku ako keby kadidlo. Presne takéto spojenie vôní si predstavujem, že je na Kube. Silná ale veľmi príjemná vôňa. Stojí určite za vyskúšanie už len pre tú krásnu etiketu.

4. Tabacco FlowerPosledný vosk je opäť silný. V tomto vosku je cítiť spojenie korenia, nejakých drevitých vôní a hlavne tabaku. Je to veľmi príjemné spojenie a vôňa je veľmi výrazná.

Všetky tieto vosky Vám určite môžem odporúčiť. Táto kolekcia sa YC veľmi podarila. Je trošku iná ako ich zvyčajné kolekcie. Je plná korenia, citrusov a krásnych zladených silných vôní.

Vosky majú 22g a môžte si ich zakúpiť napr. na Notino.cz

A čo Vy? Poznáte YC? Máte vosky z tejto kolekcie? Páčia sa Vám?

S pozdravom Sue :-)

3 komentáre:

 1. Milujem ich vosky,práve mi tu rozvoniava Midsummer's night :D

  OdpovedaťOdstrániť
 2. Ani s jednou vůni, které ve článku ukazuješ zkušenosti nemám. Ale nejvíce mě zaujala vůně Cuban Mojito :)

  Nela z blogu Růžová rtěnka

  OdpovedaťOdstrániť
 3. Mám doma první dvě a jsou boží, zatím dneska pálím tu druhou, nádherná vůně! :)

  OdpovedaťOdstrániť

Ďakujem za komentár :-)blogger template by lovebird