Preskočiť na hlavný obsah

Lirene CC Cream - Magic make-up

Pred nejakým časom som mala možnosť otestovať CC Cream od Lirene a ja som veľmi rada, že som túto možnosť dostala. Ako viete testovala som aj ďalšie ich produkty, ktoré si môžete prečítať na mojom blogu. A to Lirene krém na suchú až veľmi suchú pokožku a Lirene Fyziologický Micelárny Odličovací krém. Pred týmto produktom som ešte žiadno CCčko nemala. Tento CC krém sa nachádza v čiernej tube, ktorá podľa mňa vyzerá celkom luxusne. Je z pevného plastu s matným efektom a má strieborné viečko. V jednoduchosti je krása a mne sa to páči.Popis:
Inovatívne zloženie CC krému okamžite zjednocuje tón pleti a poskytuje extra starostlivosť v jednom kroku pre dokonale vyzerajúco pokožku. Unikátna technológia toneADAPT využíva inteligentné guličky, ktoré umožňujú dosiahnuť perfektnú zhodu medzi CC krémom a prirodzenom tónom pleti. Pomáha zakryť všetky typy nedokonalostí a okamžite pleti dodáva zdravo vyzerajúci vzhľad, sviežosť a žiarivý tón.

Je určený pre všetky typy pleti.
Aktívne ingrediencie:
-výťažok z morskej riasy
-vitamín E
-technológia toneADAPTKrém je celkom hustý. Po vytlačení z tuby vyjde biely krém, ktorý si aplikujeme na  pleť.


Tento krém reaguje s pleťou a zmení sa na farbu tak aby Vám sedela. Krém sa jednoducho prispôsobí každému typu pleti. S týmto krémom sa jednoducho pracuje a pekne sa zapracuje do pleti. Odporúčam na nanášanie používať prsty alebo aspoň mne sa s ním takto pracuje najlepšie. Pleť vyzerá po nanesení sviežo a bez chyby (nemám problémovú pleť). Hydratuje aj moju suchú pokožku - nie je potrebné pod tento krém použiť ešte nejaký iný. Pleť mám zjednotenú. Následne používam ešte púder, keďže na niektorých miestach sa mi pleť dosť leskne. Takže púdrom si ju trošku zmatním.


Krém je určite vhodný hlavne teraz v lete. Ja ho momentálne používam skoro stále a nemám s ním žiaden problém. Tento krém ale neobsahuje žiadne SPF takže ho teraz používam aj s krémom, ktorý ho obsahuje. Výdrž na pleti je dobrá a vydrží mi celý deň v práci.

Krém si môžete zakúpiť na stránke Notino.cz

Skúšali ste nejaký CC krém? A boli ste s ním spokojné?

Prajem pekný deň :-)

Zuzka :-)


Komentáre

  1. Slyším na něj samou chválu jako, takže asi opravdu bude stát za to! :)

    OdpovedaťOdstrániť

Zverejnenie komentára

Ďakujem za komentár :-)

Obľúbené príspevky z tohto blogu

Lacná ale účinná dekoratívna kozmetika

Ahojte! Dnes si môžete v mojom článku prečítať o troch produktoch z dekoratívnej kozmetiky, ktoré som v poslednej dobe testovala.

Trio od Uriage

Ahojte! Dneska tu mám pre vás článok o troch produktoch značky Uriage,ktorú určite dobre poznáte. Táto značka sa vyznačuje tým, že ich produkty obsahujú termálnu vodu Uriage.

Blond vlasy bez žltých tónov - Top 3 silver šampóny

Ahojte! Už ste si určite všimli, že som si opäť vlasy prefarbila na blond. Ja mám rada takéto zmeny a vôbec sa im nebránim. Pravidelne si farbím vlasy na čierno a potom na blond už pár rokov. Koncom minulého roka som dostala chuť byť opäť blondínkou a momentálne sa už pomaly približujem ku farbe, akú chcem. So sťahovaním tmavej farby príde niekedy aj ten nechcený žltý efekt a tak mám doma vždy fialový šampón. Dneska vám predstavím top tri šampóny,ktoré sa zbavia žltých tónov.