Preskočiť na hlavný obsah

Lirene CC Cream - Magic make-up

Pred nejakým časom som mala možnosť otestovať CC Cream od Lirene a ja som veľmi rada, že som túto možnosť dostala. Ako viete testovala som aj ďalšie ich produkty, ktoré si môžete prečítať na mojom blogu. A to Lirene krém na suchú až veľmi suchú pokožku a Lirene Fyziologický Micelárny Odličovací krém. Pred týmto produktom som ešte žiadno CCčko nemala. Tento CC krém sa nachádza v čiernej tube, ktorá podľa mňa vyzerá celkom luxusne. Je z pevného plastu s matným efektom a má strieborné viečko. V jednoduchosti je krása a mne sa to páči.Popis:
Inovatívne zloženie CC krému okamžite zjednocuje tón pleti a poskytuje extra starostlivosť v jednom kroku pre dokonale vyzerajúco pokožku. Unikátna technológia toneADAPT využíva inteligentné guličky, ktoré umožňujú dosiahnuť perfektnú zhodu medzi CC krémom a prirodzenom tónom pleti. Pomáha zakryť všetky typy nedokonalostí a okamžite pleti dodáva zdravo vyzerajúci vzhľad, sviežosť a žiarivý tón.

Je určený pre všetky typy pleti.
Aktívne ingrediencie:
-výťažok z morskej riasy
-vitamín E
-technológia toneADAPTKrém je celkom hustý. Po vytlačení z tuby vyjde biely krém, ktorý si aplikujeme na  pleť.


Tento krém reaguje s pleťou a zmení sa na farbu tak aby Vám sedela. Krém sa jednoducho prispôsobí každému typu pleti. S týmto krémom sa jednoducho pracuje a pekne sa zapracuje do pleti. Odporúčam na nanášanie používať prsty alebo aspoň mne sa s ním takto pracuje najlepšie. Pleť vyzerá po nanesení sviežo a bez chyby (nemám problémovú pleť). Hydratuje aj moju suchú pokožku - nie je potrebné pod tento krém použiť ešte nejaký iný. Pleť mám zjednotenú. Následne používam ešte púder, keďže na niektorých miestach sa mi pleť dosť leskne. Takže púdrom si ju trošku zmatním.


Krém je určite vhodný hlavne teraz v lete. Ja ho momentálne používam skoro stále a nemám s ním žiaden problém. Tento krém ale neobsahuje žiadne SPF takže ho teraz používam aj s krémom, ktorý ho obsahuje. Výdrž na pleti je dobrá a vydrží mi celý deň v práci.

Krém si môžete zakúpiť na stránke Notino.cz

Skúšali ste nejaký CC krém? A boli ste s ním spokojné?

Prajem pekný deň :-)

Zuzka :-)


Komentáre

  1. Slyším na něj samou chválu jako, takže asi opravdu bude stát za to! :)

    OdpovedaťOdstrániť

Zverejnenie komentára

Ďakujem za komentár :-)

Obľúbené príspevky z tohto blogu

Moja prvá GIVEAWAY

Ahojky Ako sa máte? :-) Ja celkom v pohode. Konečne je piatok a môžem si užívať voľno :-) Po 5tich nočných to vážne potrebujem :-) Minule som Vám sľúbila, že si môžte zasúťažiť na mojom blogu :-) Pôvodne som chcela aby to bol tajný balíček ale žiaľ nenašla som žiadnú peknú krabičku takže tento balíček uvidíte, že čo bude obsahovať ale čoskoro vymyslím na FB alebo instagrame nejakú súťaž, kde bude výhra prekvapenie :-) A o čo môžte súťažiť? 1. Balea peeling jablko so škoricou 2. Aussie Miracle Recharge Colour (balzám na farbené vlasy) 3. Arad krém na ruky  Recenzia 4. Balea malinový balzám na pery

Značka Caudalie

Ahojte! Poznáte značku Caudalie? Táto značka je na trhu už pár rokov a myslím si,že určite si našla veľkú obľubu u zákazníkov. Ja som od tejto značky skúšala pred pár rokmi nejaké vzorky ale k dôkladnejšiemu testovaniu som sa dopracovala až teraz. Práve v dnešnom článku si môžete prečítať o troch produktoch na pleť od tejto značky,ktoré som nejaký ten mesiac testovala.

Cvičenie

  Ahojte! V dnešnom článku sa nebudem venovať kozmetike ale myslím si,že aj tak bude pre vás zaujímavý. Koncom roka som bola nútená zostať doma a keďže sa v tej dobe nikam nedalo chodiť, tak som sa rozhodla, že začnem cvičiť. V tú dobu neboli otvorené fitka a tak mi neostávalo nič iné ako cvičiť doma. V dnešnej dobe je to ale super. Na internete nájdete neskutočne množstvo článkov a videii o cvičení, stačí si len vybrať.