utorok 4. júla 2017

Leto bez zápachu...FA Soft&Control , Rexona Maximum Protection Stress Control


Prajem Vám pekný deň :-)

Dneska nie je vonku veľmi dobré počasie alebo aspoň u nás nie je. Je dosť chladno a slniečko veľmi nesvieti ale v práci mám aj tak dosť horúco a tak som sa rozhodla, že Vám dneska predstavím dvoch svojich pomocníkov. Bez týchto produktov by som sa určite nezaobišla. Striedam ich podľa nálady a musím povedať, že s oboma som spokojná.FA Soft&Control

Prvým produktom je tento antiperspirant s vôňou orgovánu a Dry Oil technológiou. Táto technológia so suchými olejmi prináša pocit jemnej pokožky. Tento antiperspirant som si veľmi obľúbila. Vôňa je veľmi príjemná a uvoľňuje sa postupne počas celého dňa. Potu samozrejme nezabráni ale nie je Vás za ním cítiť. Po použití je pokožka na dotyk jemná. Pokožku nevysušuje a celý deň sa cítim sviežo a bez zápachu. Obstál u mňa aj v práci. Síce nezabránil poteniu ale necítila som žiaden nepríjemný zápach.


Rexona Maximum Protection Stress Control

Druhým produktom je krémový antiperspirant, ktorý má veľmi príjemnú vôňu. Má jedinečnú technológiu TRIsolid, ktorá kombinuje:

Aktívnu antiperspiračnú zložku - reaguje s potom a vytvára v podpazuší ochrannú vrstvu, ktorá zabraňuje poteniu
Mikrokapsule - uvoľňujú počas celého dňa príjemnú vôňu, ktorá udržiava pocit čistoty a sviežosti aj pri strese, či inom emocionálnom vypätí
Hydratačnú zložku - zabezpečuje starostlivosť o pokožku

Neobsahuje alkohol.

Pre najlepší výsledok sa ma tento antiperspirant používať večer po umytí. Telesná teplota nie je počas celého dňa rovnaká. V noci počas spánku je pokožka lepšie pripravená vstrebávať účinné látky TRIsolidu a tak vytvárať ochranu proti poteniu pre nasledujúci deň.
Skúšala som si ho dávať aj večer ale aj cez deň a zdá sa mi, že keď som ho použila večer tak boli tie účinky lepšie. Ale ja osobne niesom zvyknutá dávať si produkty proti poteniu na noc.

Stačí použiť len malé množstvo, ktoré sa do pokožky rýchlo vstrebe a nie je viditeľné. Na žiadnom tričku som nemala po použití fľaky.

Tento antiperspirant by som odporúčala tým, ktorý sa dosť potia. Ja ho používam hlavne v práci, kde máme veľmi horúco a tak potrebujem poriadnu ochranu pred potom a zápachom.

Tento produkt si môžete zakúpiť na Notino.czA ako bojujete s potom Vy? Čo používate? Budem rada ak mi dáte nejaký typ :-)

S pozdravom Zuzka :-)

4 komentáre:

Ďakujem za komentár :-)blogger template by lovebird