Preskočiť na hlavný obsah

FURminator pre veľké psy s dlhou srsťou


Dneska som si pre Vás pripravila recenziu, ktorá je trošku iná ako tie ktoré tu robím. Dneska by som sa rada venovala svojmu psíkovi a jej vyčesávaniu. Keď sa na stránke Blogerky.cz objavila táto výzva tak som sa do nej veľmi rada zapojila. Doma mám Aljašského malamuta. Je to väčšie plemeno a hlavne dlhosrsté. Tie čo máte doma psíkov určite viete aké to je ak začnú plznúť. Moja Nefka zatiaľ až tak veľmi neplzne (aj keď už je vonku teplejšie) ale Furminátor sme s manželom na nej vyskúšali.Pozitívum je, že vyčesávanie ju určite nebolelo a ani ju to nejako neťahalo, pretože po celý čas pekne držala. Myslím, že jej to bolo aj príjemné. Vyčesávanie je s týmto hrebeňom veľmi jednoduché a rýchle. Balenie obsahovalo aj kryt na čepeľ. Chlpy sa z hrebeňa vyberajú veľmi jednoducho a to stlačením jedného tlačítka. Ak by sa táto výzva uskutočnila trošku neskôr určite by som dokázala napísať o  Furminátorovi viac. O chvíľku sa začne Nerfritine plznutie vo veľkom a určite tento hrebeň plne využijeme. Zatiaľ sme ju pekne vyčesávali a je očividné, že už až tak veľmi nepĺzne. Srsť je lesklejšia a už o byte nezbieram len samé chumáče jej srsti.


Cena tohto Furminátora je vyššia ale aj môj manžel uznal, že fakt za tie peniaze stojí. Doteraz používal rôzne hrebene na vyčesávanie ale s týmto je najviac spokojný.

Časom Vám ešte napíšem na mojom instagrame ako som s ním spokojná po dlhšej dobe.

Popis produktu:

Redukuje pĺznutie až o 90%
Ja mám pre psov, ktorý majú váhu medzi 23-41 kg a s dĺžkou srsti nad 5 cm
Odstraňuje prebytočné a uvoľnené chlpy, lepšie ako kefa, hrebeň
Rozdeľuje prirodzený kožný tuk a napomáha k lesknúcej sa a zdravej srsti


Ja osobne aj s manželom určite tento výrobok odporúčame a tešíme sa na ďalšie jeho používanie.

Komentáre

  1. krásny psík, aj my máme jedného alebo chvalabohu je krátkosrstý takže to moc nepotrebujeme ;)

    OdpovedaťOdstrániť

Zverejnenie komentára

Ďakujem za komentár :-)

Obľúbené príspevky z tohto blogu

Lacná ale účinná dekoratívna kozmetika

Ahojte! Dnes si môžete v mojom článku prečítať o troch produktoch z dekoratívnej kozmetiky, ktoré som v poslednej dobe testovala.

Trio od Uriage

Ahojte! Dneska tu mám pre vás článok o troch produktoch značky Uriage,ktorú určite dobre poznáte. Táto značka sa vyznačuje tým, že ich produkty obsahujú termálnu vodu Uriage.

Blond vlasy bez žltých tónov - Top 3 silver šampóny

Ahojte! Už ste si určite všimli, že som si opäť vlasy prefarbila na blond. Ja mám rada takéto zmeny a vôbec sa im nebránim. Pravidelne si farbím vlasy na čierno a potom na blond už pár rokov. Koncom minulého roka som dostala chuť byť opäť blondínkou a momentálne sa už pomaly približujem ku farbe, akú chcem. So sťahovaním tmavej farby príde niekedy aj ten nechcený žltý efekt a tak mám doma vždy fialový šampón. Dneska vám predstavím top tri šampóny,ktoré sa zbavia žltých tónov.